Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   138 / 172
(#) Karma1 válasza proba hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
Hát igen a képet nem néztem meg különösebben csak a leírást olvastam, egyébként nem tervezem visszaküldeni, mert nem olcsó a küldözgetés, illetve most sajna nem is igazán lenne rá időm (gyakorlatilag megy a polcra porosodni, általában analóg műszert használok csak azon nincs kapacitás mérés nekem meg itt egy kazal kondi,amik vagy jók vagy nem....).
(#) Buvarruha válasza Karma1 hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
A multiméterek kapacitásmérése alapban is problémás szokott lenni. Amúgy a képen valóban egyértelműen látszik, hogy nem tud kapacitást mérni.
(#) gernerakos hozzászólása Aug 19, 2016 /
 
Üdv!
Érdeklődnék, hogy kb meddig lesz karbantartás az oldalon? Szeretnék rendelni.
(#) kadarist válasza gernerakos hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
Szia!
Rendelhetsz most is, csak írd meg nekik az igényedet.
(#) Topi válasza gernerakos hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
Nagyjából még egy 20 perc
(#) gernerakos válasza kadarist hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
Annyira nem sürgős, csak ha még két hétig nem elérhető, akkor azért írok nekik. De ha csak pár nap, akkor nem baj.
(#) gernerakos válasza Topi hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
Köszönöm az információt!
(#) gernerakos válasza Topi hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
Tök jó az új oldal
(#) Bakman válasza Topi hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
Egy apró hiba itt: Címkére fel! ez látható a HESTORE címkén!. A "Termék leírás" magyarázószövegnél hibás adat van bekeretezve. Jók az új szűrők!
(#) Topi válasza Bakman hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
Köszi! Javítva is!
(#) Ivan93 hozzászólása Aug 20, 2016 /
 
Üdv!
Az újítások jók lettek, szerencsére a felépítése maradt a régi, így könnyen átlátható más webáruházakkal ellentétben .
Egy észrevételem lenne, talán nem csak engem érint: eddig az adatlapra kattintva a Chrome megnyitotta a pdf-t, most viszont le akarja tölteni. Azt olvastam, hogy a letöltés/megnyitás a szervertől érkező üzeneten múlik. Amennyiben ez igaz és ki tudnátok javítani, hálás lennék érte!
Köszönöm: Iván
A hozzászólás módosítva: Aug 20, 2016
(#) nedudgi válasza Ivan93 hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Ha megnyitja a böngésző, akkor tovább nő temp könyvtárban levő adatmennyiség. Nem egészséges, jobb ez így. Egy kattintás, és láthatod.
(#) gernerakos válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Ha bezárod a böngészőt, törli, amennyire én tudom, de javítsatok ki ha nem így van.

A szűrővel kapcsolatban azt vettem észre, hogy pl a potmétereknél beállítom hogy sztereo és 1M ohmos, erre nincs találat. Ha kiveszem a feltételeből az 1M ohmot, akkor ott virít a 4. Találaton a sztereo 1M ohmos...
(#) Ivan93 válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Eddig egy kattintással megnyílt, majd bezártam a lapot miután átnéztem. Most le kell tölteni, saját beállításom miatt még a letöltés helyét is megkérdezi, végül meg kell nyitni újabb kattintással. Olvasás után pedig mehetek a letöltések mappából kitörölni, hogy ne legyen fölöslegesen a gépen.
Persze lehet csak engem zavar.
Kipróbáltam IE11-el, az sem tudja új lapon megnyitni. A T*E oldala mindkét böngészővel "jól" működik, megnyitja új lapon.
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Aug 20, 2016 /
 
Jaj, de nagyon korrekt lett a webáruház!!

Nagyon tetszik, teljesen logikus, áttekinthető. Előnyére vállt az új arculat.
A hozzászólás módosítva: Aug 20, 2016
(#) c27 hozzászólása Aug 20, 2016 /
 
Sziasztok!
Tegnap előtt betettem a kosárba a rendelni kívánt alkatrészeket, tegnap le szerettem volna adni a rendelést, de karbantartás volt, ma pedig üres a kosár tartalma. A tartalmát hogy lehet elérni, mert nagyon fontos lenne rengeteg olyan alkatrész volt benne amit már fejből nem tudok és most az új felületen rákerestem nincs is a olyan termék. Ez most mi? (Szerintem a régi sokkal, de sokkal jobb volt ezt szerettem a Hestoreba hogy nem olyan mint a bugyuta tme kereső.)
A hozzászólás módosítva: Aug 20, 2016
(#) Buvarruha válasza c27 hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Ezt lehet, hogy megszívtad, mert megújult az oldal.
(#) c27 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Ok, rendben megvan. Nem szóltam.
A hozzászólás módosítva: Aug 20, 2016
(#) Topi válasza c27 hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Az épp a karbantartás elejekor a kosárba helyezett tételek esetén előfordulhat, hogy nem került át az újba, de érdemes hangsúlyozni, hogy ez csak arra a pár perces időre igaz, minden más kosár tartalom módosítás nélkül átemelésre került, minden más felhasználói adattal egyetemben.
(#) kirally válasza Topi hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Üdv!
Ha keresésnél, ha rendezni szeretném a találatokat, pl. ár szerint, akkor kidob hibával, hogy "Kérjük legalább 3 karakteres keresendő kifejezést írjon be."
(#) Topi válasza kirally hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Köszi, módosítva!
(#) teszti válasza Topi hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Sziasztok!

Én is jeleznék egy hibát, pl. a tápegység icknél kiválasztom a feszültség stabilizátorokat szűrésnek, majd ár szerint akarom rendezni akkor elfelejti az előző beállítást, és az összeset rendezi sorba.

Egy másik ugyanitt, hogy pl. feszültség stabilizátor + LDO kombóra nem ad ki találatot pedig mögötte zárójelben van találat.
(#) Stewe válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Logikus, igen.
Áttekinthető, igen.
De vajon korrekt-e egy rendelést két részre bontani, (állítólagos átmeneti raktárkészlet hiány miatt) de mégis egyazon a napon csomagolni és kézbesíttetni a cuccokat, így duplán kiszámlázni azt a csomagolási és postaköltséget, amit egyébként elengednének?
(#) ronin75 hozzászólása Aug 20, 2016 /
 
Lehet, hogy csak engem zavar, vagy valamit rosszul kezelek, de a kosár tartalmának kilistázásakor csak rövid megnevezés illetve kód található. Egy sok tételes rendelésnél, ha később darabszámot szeretnék növelni vagy csökkenteni, nem emlékszem, hogy melyik megnevezés mit takar. Az összes tételt végignézni ismét, kicsit időrabló.
(#) zenetom hozzászólása Aug 20, 2016 /
 
Egy apró észrevétel.
Mikor egy kategóriában vagyunk, majd a "Főkategória"-ra kattintunk (lásd kép), akkor a kezdőoldalra visz, nem pedig oda, ahol vannak a kategóriák (cats.php).
(#) hzsolt94 hozzászólása Aug 22, 2016 / 2
 
Nagyon jó lett a bolt felújítása, külön üdvözlöm az SSL-t és a gyors megrendelést!

A PDF-ek kényszerített letöltésében pár dolog sajnos tényleg bosszantó lett:
- Miért application/octet-stream ? Így a firefox pdf.js-e nem kezeli, és a letöltés menüből sem mindig a PDF olvasóval fogja próbálni megnyitni.
- A pdf fájlnevei nagyon rondák lettek. Most valami véletlen generált.pdf-nek néz ki, régen rendesen el voltak nevezve. Ha egyesével nem is akarjátok elnevezgetni őket, nem lehetne esetleg a termék nevét adni a PDF-nek?

Akit felhasználóként nagyon zavar a PDF-ek letöltése, ezzel a két Firefox addonnal "visszaállíthatja" a böngészőben megnyílós működést:
Bővebben: Link
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Aug 22, 2016
(#) Stewe válasza Karma1 hozzászólására (») Aug 22, 2016 /
 
Kapacitásmérésre egyébként is biztosabb megoldás egy 555-ös astabil kapcsolásba tolni, és számolni...
(#) Alkotó hozzászólása Aug 22, 2016 / 1
 
A szállításhoz használt új kartondoboz családot külön is lehet rendelni?
Otthoni tárolásra is hasznos lehet egy következetes méretsorozat.
(#) Edek hozzászólása Aug 25, 2016 /
 
Üdv, kicsit rég rendeltem a HE Store-ból így kicsit meglepett az új felszín, aminek örültem is meg nem is, magával a rendeléssel minden simán zajlott, meg is rendeltem mindent amire szükségem volt, még a hét elején (2016 08 22) csomagpontra kértem a szállítást mivel éjszakára dolgozom és nem akartam hogy a futár felverjen nappali alvásomból, eddig így minden ok, na de azóta csak "a rendelés jóváhagyva" állapotban van a megrendelésem, holott minden alkatrész elérhető volt, hiányosnak tartom azt hogy mi miatt nem készül el a rendelésem, mi miatt van várakozó állásban?
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Aug 25, 2016 /
 
A szűrőt nem igazán értem. Ha egynél több opció van bejelölve, akkor a keresés eredménye minden esetben:

Idézet:
„Nincs a keresési feltételnek megfelelő megjeleníthető termék!”


Lehet, hogy én nem használom jól, nem tudom.
A hozzászólás módosítva: Aug 25, 2016
Következő: »»   138 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem