Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   214 / 682
(#) nyamnyam válasza granpa hozzászólására (») Jún 26, 2018 / 1
 
Szia

Nekem tökéletesen megfelel akkor majd értesíts mikor jössz !
(#) Gafly hozzászólása Jún 26, 2018 /
 
Szentesi kutyavásár a nagyfokú sikertelenség okán pénteken folytatódik...
(#) TreasureHunter válasza Gafly hozzászólására (») Jún 26, 2018 / 1
 
kKétszer volt kutyavásár?
A hozzászólás módosítva: Jún 27, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) granpa válasza TreasureHunter hozzászólására (») Jún 26, 2018 /
 
Még csak egyszer, de ez nem Buda, így lesz még egyszer.
(#) elektroby válasza Gafly hozzászólására (») Jún 26, 2018 /
 
Ha megvannak a csöves rádiók, engem érdekelnének. Írok PÜ-t
(#) antikzsolt válasza elektroby hozzászólására (») Jún 26, 2018 / 1
 
kKár hogy nem csinálsz pár képet. Le merem fogadni hamar elvinnének sok mindent. Sajnos kevés ember van, aki szereti a zsákbamacskát.
A hozzászólás módosítva: Jún 27, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) EcoPityu hozzászólása Jún 27, 2018 /
 
Sziasztok!

Félig üres, és kiürített erősítő dobozok várják, kreatív, "nem mindent készen veszek" új gazdájukat!

Egyben elvihető Gyulán, személyesen! Postázás:, doboz, macera, postára vitel, időhiány miatt NEM LEHETSÉGES!

Pityu
(#) Gafly válasza antikzsolt hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
@antikzsolt: Szerintem nem jó embernek válaszoltál
@elektroby: Úgy persze könnyű, hogy ingyen felhozom neked Pestre az ingyen cuccot. Ja és fényképezzem is le, hogy előre tudjál válogatni.

Szentesen van a cucc, pénteken ott vagyok. Ennyi...
(#) elektroby válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2018 2 /
 
Kedves Gafly!
Nem láttam (lehet, hogy én néztem be valamit), hogy hol van a cucc. Az adatlapodon meg Budapest van!
Én vidéken lakok, és nem járom az országot minden nap.
Te panaszkodtál, hogy senkinek sem kell, de amikor valakit érdekelne, akkor meg jön a hiszti.
Szerintem te is rossz embernek válaszoltál, mert se fényképet, se listát,se válogatási lehetőséget nem kértem!
(#) Gafly válasza elektroby hozzászólására (») Jún 27, 2018 1 / 2
 
Attól, hogy az adatlapomon Budapest van, még a cucc lehet vidéken. Meg tudom magyarázni
Hisztizni meg nem kell, senkinek sem...
(#) bolond6 válasza EcoPityu hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Ha valaki elhozza őket Pestre, és nem tart igényt a Technics dobozra, akkor azt szívesen elfogadnám.
(#) EcoPityu válasza bolond6 hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Szia, akkor várjunk...
(#) latyakosa válasza EcoPityu hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Szia, Elmennék értük ha megvannak még.
üdv.
L
(#) Gafly válasza elektroby hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Idézet:
„Én vidéken lakok, és nem járom az országot minden nap.”

Én meg Budapesten lakom, de én sem járom a vidéket minden nap.
Idézet:
„Te panaszkodtál, hogy senkinek sem kell, de amikor valakit érdekelne, akkor meg jön a hiszti.
Szerintem te is rossz embernek válaszoltál, mert se fényképet, se listát,se válogatási lehetőséget nem kértem!”

Igazad van, ünnepélyes keretek között megkövetlek.

Akkor most jön a kínos magyarázkodás:
Szerinted hány TV/rádió fér be egy autóba (segítek, kevés...)?
Szerinted nekem egy 300 km kanyar mennyibe kerül hogy elhozzam (segítek, ~ 20.000 Ft...)?
Szerinted kellene mindegyikről fényképet készítenem, hogy eldöntsd, hogy elfogadod-e ha felhozom (segítek, szerintem nem...)?

Na jó, egy MK22 magnó is van a 8 köbméterben, hogy ne legyen zsákbamacska...
A hozzászólás módosítva: Jún 27, 2018
(#) Zeusz1212 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
300 km / 20 ezer Ft?
Félreértés ne essék, nagyon nemes dolog, hogy ezeket felajánlod. Az alábbiakat nem bántásból irnám.
Másnak akkor szerinted olcsóbb az utazàs oda? Látatlanba lemenni, aztán hazajönni üres kézzel, mert még odajött korábban a Jóska, és az elvinné vagy netalántàn nem is oly érdekes készülékek. Tudom, ajándék ló, ne nézzem a fogát. De szerintem korrektebb lenne legalább egy tipuslista, ha már a kép készítés ennyire macerás. Nekem például az is elfogadható lenne, ha azt mondanàd Szentes ingyen, Pest vagy útközben ennyibe kerül. Neked is kompenzálodna az utazási költséged. Amúgy az emlegetett konténer sem lesz ingyen.
(#) elektroby válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Idézet:
„Szerinted hány TV/rádió fér be egy autóba (segítek, kevés...)?”

11 biztosan (személautó, de persze függ a típusoktól)
Idézet:
„Szerinted nekem egy 300 km kanyar mennyibe kerül hogy elhozzam (segítek, ~ 20.000 Ft...)?”

Nyilván autótól (járműtől) függ, de nekem 9000 Ft. Amúgy senki sem kérte, hogy hozd el.
Idézet:
„Szerinted kellene mindegyikről fényképet készítenem, hogy eldöntsd, hogy elfogadod-e ha felhozom”

NEM ÉN KÉRTEM A FÉNYKÉPEKET!!!
Pestről lehoztam volna látatlanba is, mert amúgy is kell arra mennem. Inkább, minthogy a szemétbe végezzék!

Szerintem itt fejezzük be mert a Moderátoroktól még a végén büntit kapunk amiért szétoffoljuk a topicot.
(#) jani1987 válasza Zeusz1212 hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Nemrég volt lomtalanítás a faluba. A helyi kisebbség gyorsabb volt de én is bezsebeltem pár tv csövet. Sajna nem vittem csavar húzót hogy a trafót is kibányásszam de legközelebb korrigálom a hibát. Szóltam csajosomnak Szentes ügyébe de komplett lista hiányában a két szép szememért se vállalta a fuvart. Az üzemanyagon kívül semmit nem kér.
(#) elektroby válasza Zeusz1212 hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Ott a pont!
(#) Gafly válasza Zeusz1212 hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Idézet:
„Amúgy az emlegetett konténer sem lesz ingyen.”

Igazad van mester, az felénk olyan 40.000 forint, mert 25 km-re elviszik, csak a szállítás 25.000 Ft.
Senki nem mondta, hogy el kell jönnöd...
Aki eljött, az még nem panaszkodott.
Idézet:
„korrektebb lenne legalább egy tipuslista”

MK22 az tutira van
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Idézet:
„Szóltam csajosomnak Szentes ügyébe de komplett lista hiányában a két szép szememért se vállalta a fuvart.”

83 darab M3 alátét és egy Jancsi kályha segít?
Ha a két szép szemedért sem jön el, akkor gondolom két mélyhűtő, vadi új tűzhely, automata mosógép, centrifuga és három kuktafazék sem fogja meghatni...
(#) gernerakos válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Idézet:
„két mélyhűtő, vadi új tűzhely, automata mosógép, centrifuga és három kuktafazék”


Lassan csak összejön az a lista
(#) antiktelefon válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2018 / 1
 
Annyiban hasznos lett volna a lista, hogy a rádiók, az MK22 és hasonló dolgok jól jöttek volna, de aki helyettem ment, az nem tudta, mi kellhet nekem. Ha lett volna lista, mondtam volna neki, hogy ezt és ezt hozzon el. Így utólag csomó dologról derül ki, hogy elvihető, de teljesen lehetetlen, hogy még egy kocsit tudjak szervezni. Pedig akkor mindenki jól járt volna, ha eltűnik onnan mindenféle, nekem meg útiköltségen lett volna csomó alkatrészem és egyebem.
(#) Gafly válasza gernerakos hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
A bilit és az irrigátort már kidobtam.

Annyira nem érdekel a dolog, aki komolyan gondolta az már szólt/vagy volt, vagy el is vitte.
(#) nedudgi hozzászólása Jún 27, 2018 / 1
 
Ejnye, fiatalok! Vannak olyan lovak, akiknek a fogát nem illik megnézni...
(#) Gafly válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 27, 2018 /
 
Így jártál. Pénteken ott leszünk.
(#) antiktelefon válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2018 / 1
 
Hát így. Én is azt mondom, hogy MINDENKI jobban járt volna, ha lett volna lista. Hiába lesz ott bárki pénteken, nem tudok még egyszer kocsit szerezni, így is egy ismerősömet kértem meg, hogy kérjen egy szívességet... Részemről akár el is lehet vitetni a konténeressel az egészet, mert nem jutok el oda, nekem ez már nem lehetőség. De kíváncsi vagyok, ki megy el oda látatlanba, hogy abból vigyen, ami több embernek nem kellett. Logika alapján a jót már elvitték. Ezért lenne praktikus egy lista, vagy pár kép. Kis időráfordítással sokkal nagyobb érdeklődést lehetne kelteni.
(#) gcsabee válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 27, 2018 / 3
 
Én voltam már a múlt héten. Nagyon sok dolog volt/van bezsúfolva két kis helyre, ezt lefényképezni, csak úgy lehet, hogy mindent kirámolsz (némelyik Tv-t egyedül ki se tudja hozni az ember), lefényképezed és visszaviszed. Ami majd egy nap. Ha most csinálna valaki néhány képet, akkor láthatná az oldalait a tv-knek és a rádióknak, nem sokat mondana senkinek se, a világítás sem fényképezéshez lett kialakítva, a képek valószínűleg sötétek lennének. Akkor azt kérnétek számon, hogy nem látszik semmi a képen . (Az egyik TV-nek az oldalán volt egy forgatógomb, gyanús nekem hogy az Duna Tv volt, vagy valamelyik korabeli társa. Némelyik rádiónak csak a kávája van meg, belül üres.).
Több száz doboz van, ami tele van apró alkatrészekkel, van egy rakat bontott szokol rádió is az egyik szekrény mélyén. Trafók, ellánállsok, kondenzátorok kicsik nagyok, kis apró tekercsek, alkatrészek, csavarok, potméterek (10-20w-os is) szerszámok, kapcsolók stb, és ez mind be van zsúfolva egy kis műhyelybe. Ezen kivül sok régi porceláln villanyszerelési alapanyag is volt, megszakítók, fogallatok, porcelán biztosítékok stb. Ahhoz hogy tudd, hogy mi van ott mindent ki kell rámolni! Ami nem kis munka.
Nekem az oda vissza út kb. 10.000Ft volt. Én mielőtt lementem, eldöntöttem hogy ezt rááldozom, ez a része valóban lutri volt. Akinek ennyi belefér és szeret keresgélni az menjen, aki sokalja maradjon.
(#) proli007 válasza gcsabee hozzászólására (») Jún 27, 2018 / 3
 
Köszönjük!!
Remélhetőleg vége a huzavonának. Ha valaki még egy kérdést tesz fel, megrántom a drótot!
(#) granpa válasza proli007 hozzászólására (») Jún 27, 2018 1 / 2
 
Melyik drótot?
(#) antikzsolt válasza proli007 hozzászólására (») Jún 27, 2018 / 2
 
cColumbo "csak még egy kérdés": helyileg most merre is van? Elég lesz a település neve is. Amúgy ne a drótot rángasd hanem a sörös doboznak a nyitófülét. Az jobb dolog
A hozzászólás módosítva: Jún 29, 2018
Moderátor által szerkesztve
Következő: »»   214 / 682
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem