Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   523 / 676
(#) baloka válasza ptibor hozzászólására (») Márc 11, 2022 /
 
Rendben. Nekem nem sürgős, amikor ráérsz.
(#) bitmixer hozzászólása Márc 12, 2022 / 1
 
Bp. 17.-ből elvihetők az alábbi cuccok. A vasaló gőzölős része nem működik, de talán javítható. A hűtőládához plusz jégakkukat tudok még adni 6-8 különböző méretből / típusból válogatva. A gyerek-hátizsáknak házilag gyártott kiegészítő cipőzsákja van, ami nagyon hasznos tud lenni
(#) bitmixer hozzászólása Márc 12, 2022 /
 
Bp. 17.-ből elvihetők az alábbi cuccok. Mind a mosógép (AWZ414D), mind a mosogatógép vezérlője javított, de működőképes. Nyakkendőből van még további 4 db 4-es kollekció
(#) bitmixer hozzászólása Márc 12, 2022 /
 
Bp. 17.-ből elvihetők az alábbi cuccok.
(#) Remci válasza bitmixer hozzászólására (») Márc 12, 2022 /
 
Szia!
Ha posta játszik, akkor a mosógép,mosogató gép vezérlők érdekelnének.
A hozzászólás módosítva: Márc 12, 2022
(#) Kinka István válasza bitmixer hozzászólására (») Márc 12, 2022 / 1
 
Szia! Az akkutöltőre jelentkezek.
(#) bitmixer válasza Remci hozzászólására (») Márc 12, 2022 /
 
Bocs, de nem tudom vállalni a postázást semmilyen módon...
(#) bitmixer válasza Kinka István hozzászólására (») Márc 12, 2022 /
 
Az akkutöltőt félretettem.
(#) Remci válasza bitmixer hozzászólására (») Márc 12, 2022 /
 
Ok,köszi.
(#) Stefy válasza bitmixer hozzászólására (») Márc 12, 2022 /
 
Szia! A fazèk vádakra jelentkezem,ha megvannak még. Üdv Stefy
(#) Josi777 válasza bitmixer hozzászólására (») Márc 12, 2022 /
 
Hűtőtáska és a jégakkuk, cool pack érdekelnének, valamint a termosz (azt hiszem, hogy az az).
(#) bitmixer válasza Josi777 hozzászólására (») Márc 13, 2022 /
 
Igen, termosz. Félretettem, majd jelentkezz privátban!
(#) rolie hozzászólása Márc 13, 2022 /
 
Brother DCP-1510E hibás multifunkciós monokróm lézernyomtató elvihető Dombóvárról. Villámkáros, a fő processzor USB és táp irányba is zárlatos, tovább nem néztem. Toner van benne ismeretlen állapotban, a mechanika és a szerkezeti elemek sérülésmentesek.
(#) bitmixer hozzászólása Márc 14, 2022 /
 
Bp. 17.-ből elvihetők az alábbi régi magazinok + egy mosógép-fedél. Csak személyesen.
(#) rolie válasza rolie hozzászólására (») Márc 15, 2022 /
 
Kiegészítés: március 21-én hétfőn megyek Pécsre, azon a napon ott (vagy útközben) is át tudom adni. Ha addig nem jelentkezik senki, akkor viszem a hulladékudvarba.
(#) nyamnyam hozzászólása Márc 17, 2022 /
 
Ingyen vihető !
(#) FIGIRI válasza nyamnyam hozzászólására (») Márc 17, 2022 /
 
Szervusz, ha posta /foxpost megoldható, akkor a vegyes cuccok érdekelnek. Postaköltséget utalom előre, természetesen.
(#) nyamnyam válasza FIGIRI hozzászólására (») Márc 17, 2022 /
 
Oké tied , posta megoldható ! ( Foxpost )
A hozzászólás módosítva: Márc 17, 2022
(#) Owert hozzászólása Márc 20, 2022 /
 
Ingyen elvihető hangszórók, Debrecen belvárosában. Nem postázom!
(#) david87 hozzászólása Márc 20, 2022 /
 
Ingyen elvihető 2 db tv
(#) ftirius válasza david87 hozzászólására (») Márc 20, 2022 /
 
Szia!
Merre vannak a tv-k?
Egyenlőre nem opció, de ha felerősödtem, akkor lehet, hogy érdekelne.
(#) david87 válasza ftirius hozzászólására (») Márc 20, 2022 /
 
Balmazújvároson van
(#) vyky válasza ftirius hozzászólására (») Márc 21, 2022 /
 
Szia. Nálam is van 4 tv ha érdekel,délután fotózom őket.
(#) david87 hozzászólása Márc 21, 2022 /
 
Van 3 db villanymotorom 230V-os 2 mosógép 1 fűnyíró álapotuk ismeretlen. Ingyen elvihetők.
A hozzászólás módosítva: Márc 21, 2022
(#) kalmi.kalmi válasza david87 hozzászólására (») Márc 21, 2022 /
 
Szia ! A fűnyíró motort vinném ! A hétvégén tudok érte menni. Köszönöm előre is. Írok privátot.
(#) david87 válasza kalmi.kalmi hozzászólására (») Márc 21, 2022 /
 
Fűnyíró motor el kelt. Van még 2 mosogép motor
(#) FAZ1 hozzászólása Márc 22, 2022 /
 
Üdv!

Van egy elektronikus áramköri panelem, s benne egy programozható valami.
A gyártmánya Motorola, a típusa ZC441199FN.
Van még a panel másik oldalán is több kis méretű IC, mint pl. 232ECBZ, 24C64P, stb.

Kidobni sajnálom, ámde aki esetleg tudja valamire hasznosítani - viheti!
(#) HeZ válasza 444Tibi hozzászólására (») Márc 22, 2022 / 1
 
Felesleges fennakadni (bosszankodni, morgolódni, spammelni) apróságokon: változtass kétszer jelszót: régi jelszó -> ideiglenes jelszó -> régi jelszó.
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2022
(#) lazsi válasza HeZ hozzászólására (») Márc 22, 2022 /
 
Mivel engem nem érint, így ki sem tudom / szeretném próbálni, de gyanítom, hogy azoknál van probléma a jelszóval, akik (a rendszer szerint) túl egyszerű, és ezért nem eléggé biztonságos jelszót használnak.
Tehát az a megoldás nem fog működni, hogy átírja egy ideiglenesre, és majd utána visszaírja, mert a régit már nem fogja hagyni a rendszer használni!
Vannak olyan rendszerek, amik tárolják az előző x db jelszót, és nem lehet megcsinálni vele ezt az át- és visszaírást. Nem tudom, hogy ez ilyen-e...

Egyébként abból, hogy a TV-k Balmazújvároson vannak még nem következik, hogy a motorok is. Pl. az én lakóhelyem és munkahelyem két különböző városban van. Ráadásul van egy tárolós helyem, ami Bp. másik részén van. Így az esetemben legalább 3 eltérő hely is szóba jöhet...
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2022
(#) Moderátor hozzászólása Márc 22, 2022
 
Az irányítószám megadása az adatlapon mindenkor opcionális, rendszer szinten kötelező nem lesz. Megoldás lehet, ha ebben a topikban (mivel szinte csak itt merül fel), közös megegyezéssel aki nem akarja kitölteni az adatlapját, az beírja a hozzászólásba a várost.
Nem lenne szükséges újranyitni ebben a topikban ezt a vitát megint.

Irányítószám módosítás - jelszó módosítás. Valószínűleg a böngésző "autocomplete" funkciója kitölti a mezőt (egyes böngészők nem foglalkoznak azzal, hogy külön le van tiltva), és ha az egyik mező ki van töltve, akkor "indul" a jelszóváltoztatás. Ha nem akarsz jelszót módosítani, akkor üres legyen mindkét jelszó mező.

Jelszó házirend: Igen, kicsit több mint egy éve változott a jelszó házirend, és szigorúbb lett (de ha nem felel meg a beírt jelszó, akkor ezt ki is írja).
Kötelező legalább egy nagybetű, legalább egy kisbetű, legalább egy szám, és minimum 6 karakter hosszúnak kell lennie benne. Ez természetesen csak az újonnan megadott jelszavakra igaz, azaz ha jelszóemlékeztető vagy jelszó változtatás merül fel, akkor már csak az új jelszó policy szerinti jelszavakat fogad el.
Következő: »»   523 / 676
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem