Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   254 / 254
(#) cua válasza Massawa hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Itt a mellekletben egy csomag utolso par lepese (osszesen harom nap UK -> Germany -> Singapore ->NZ).
Kiemelnem, hogy reggel 7-kor (6:58) erkezett az orszagba es 13:18-kor mar a kezemben volt....
(#) Massawa válasza cua hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Én nem a magyar postárol beszélek, mert a többi sem jobb Europában. ( nem kell mindjárt azonnal megalapozatlan informáciokat terjeszteni. Több országban van személyes tapasztalatom, nincs különbség.)
Vagy hogyan lehetséges az, hogy a felado pontosan tudja küldemény utját, az europai posták meg nem, vagy nem adhatnak erröl informáciot.
Ahogy mostanában észrevettem a végtelenségig kritizált Temu valamilyen szerzödést kötött több europai postával, s mit ad isten a helyi posta is nyilvánosan vezeti a küldemény utját.
Most már csak az kérdés ki adja kinek az adatokat.

( amugy én is hasonlo listát kaptam a kinai cégtöl, csak bizonyos adatokat kitöröltek ( irták is - valoszinü a törvények miatt.)
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2024
(#) Lamprologus válasza Gafly hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Jó ... kicsit megsérült szállítás közben!
Na és???
Én pl alig vettem észre a különbséget!
(#) Régi motoros válasza cua hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Kínának ebben csak annyi érdeme van, hogy megoldotta, hogy a hazai bürokráciát kihagyták az útvonalból. Míg ez nem volt megoldott, Kína ---> Magyarország közt ugyan úgy kb 2 hét (kivételes esetben még ennél is kevesebb) volt az út, mint most. A másik kettő-négy hét ment el arra, hogy itt belföldön a vámon állt a csomag és bolyongott néha kicsit míg kézbesült.
(#) img válasza Gafly hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
No most akkor malaca van, vagy nincs malaca azért mert malaca van?
(#) erbe hozzászólása Júl 3, 2024 /
 
Többször rendeltem Kínából. Nem egyszer teljesen váratlan helyekről érkezett a csomag. Írország, Anglia, később Németország, Lettország, mostanában Csehországból. Tegnap kaptam egy kinyomtatott értesítést a Postától. Nagyméretű csomagom érkezett az Emirates Post-tól. 1100.-Ft-ot kell ráfizetni. Vegyem át a helyi Főpostán. Van egy függőben lévő megrendelésem, de csupán kéziműszer és 2 db kicsi kapcsoló. Max. 25*10*5 cm. Korábban is jött már egy csomag az Emirátusokon keresztül, de ezt nem tudom, mi lehet. Tevenyereg vagy datolyapálma?
(#) Johnycorp válasza erbe hozzászólására (») Júl 3, 2024 /
 
Nekem egyszer a rendelt kompakt IP kamera helyett a kínaiak elküldtek egy 8 csatornás videórögzítőt (NVR).
Jött az értesítés a VÁM-ról, hogy igazoljam már mit és mennyiért vettem.
Átküldtem az infót, de furálltam a súlyát a kamerának, amit írtak.
OK, kiadták, megyek a postára átvenni, volt meglepetés.

Írtam a kínainak, hogy ez nem teljesen az lett emit kértem.
Hoppá, akkor egyezzünk meg, hogy kedvezményes áron az enyém az NVR, csak rendeljek már egy korábban kért kamerát és gyorspostával küldik. Megtettem, mert korábban többször is rendeltem, korrektek voltak. Szupport is.
Így is lett, megjött.
(#) Régi motoros hozzászólása Júl 7, 2024 /
 
Üdv emberek!

Az ali néha feldob olyan kedvezményt (vagy nem is tudom minek nevezzem), hogy egyszerre minimum három terméket kell vásárolni, és akkor ingyenes a szállítás. Ez egy új oldalon választható ki, de elég korlátozott, és kereső sincs ezen az oldalon. A probléma az, hogy ha épp egy ilyen terméket akarok venni, kellene még választani hozzá másik két valamit, na de a már kosárba rakott termékek közül ide nem is lehet beimportálni semmit. Nincs erre halami hack?

Mint látható, egy napelemes LED lámpát találtam kedvezményes áron, és keresnék mellé egy két dolgot, de nincs keresőmező.

Ha simán a keresőmezős oldalon keresek, akkor pedig tuti, hogy magasabb áron van csak amit akarok.
Pl épp szükségem lenne a HTC2 thermometer -hez hasonló eszközre, ami kinti benti hőmérsékletet mutat és van benne óra, valamint háttérvilágítás. Ebből pont a háttérvilágítás hiányzik, így este semmit nem látni belőle.
(#) pipi válasza Régi motoros hozzászólására (») Júl 7, 2024 /
 
Ha felteszed a mobil appot, ott van keresés a 3 cuccosok között is. Az itteni akciós termékek köre rendszeresen változik
(#) Régi motoros válasza pipi hozzászólására (») Júl 7, 2024 /
 
Igen változik, úgy vettem észre, a normál keresést figyeli, de nem mindent tesz bele.
(#) david10 válasza Régi motoros hozzászólására (») Júl 7, 2024 /
 
Szia. Keress olyan termékeket amelyiken a "Choice" jelölés van (különböző eladóktól is lehet, ezek a termékek az aliexpress saját raktárában vannak tárolva, nem az eladóknál), azokból tegyél be a kosárba és 10 euró feletti értékben és ingyenes lesz a szállítás.
A hozzászólás módosítva: Júl 7, 2024
(#) Régi motoros válasza david10 hozzászólására (») Júl 8, 2024 /
 
Igen azt ismerem, a kb 3500Ft felett ingyen hozzák. De itt nem csak ez a probléma mint írtam.
Ha sima choice termékként veszem meg, akkor drágább is. Az említett lámpát Choice opcióval legolcsóbban kb 6550 Ft -ért lehet csak megvenni. Ha a Pickup (hármat egyben) opcióval veszem, akkor meg csak 5220 Ft, tehát a termék árából is van kedvezmény, + a szállítás is ingyenes.
(#) wbt hozzászólása Júl 11, 2024 /
 
Sziasztok!
Ha nem érdekes, törölhető. Pár e-bay/Ali vacak...legalább tudjuk, miből állhatnak. Kisebb tévedések előfordulhatnak, kondik nincsenek kimérve stb (a mézesdió-halpörkölt konzervünk nyomokban tartalmazhat mogyorót, zsiráfnyakat, tevepatát).
Következő: »»   254 / 254
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem