Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   972 / 972
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Júl 19, 2024 /
 
Amikor Kálmánnál voltunk akkor azt mondtam, hogy ha ennyi cuccom lenne akkor ma agglegény lennék mert a zasszony nem tűrne meg ennyi dolgot. Bár a 3 rádiónak megérezné a hiányát.
(#) erbe válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 19, 2024 / 1
 
Örülnék, ha ilyen üres lenne a műhelyem. No meg a lomtáram. Meg a másik.
(#) jani1987 válasza erbe hozzászólására (») Júl 20, 2024 /
 
Nézzek körbe mi vihető?
(#) Udvari Zsombor válasza Skori hozzászólására (») Júl 23, 2024 /
 
Komoly lehet a helyzet, ha a bejelentkezési oldalon is figyelmeztetnek.
Idézet:
„Kedves Felhasználónk!
Információink szerint többen is kaphattatok rosszindulatú támadók által küldött adathalász levelet.
A levél a fiók frissítéséhez adatokat kér be (teljes név, email cím, jelszó, ....).
Felhívjuk figyelmedet, hogy a levélben szereplő állítás hamis.
A freemail csapata mindig a hivatalos ügyfélszolgálaton keresztül tartja felhasználóival a kapcsolatot az
info@freemail.hu címen keresztül, valamint kizárólag a
freemail.hu címen keresztül!

Kezeld fenntartásokkal az email- ben kapott gyanús linkeket!
A centrum.cz, atlas.cz, brawie.de NEM a freemail-hez tartozik.
Amennyiben kaptál ehhez hasonló üzenetet, jelöld spam-nek, vagy töröld postafiókodból!
Abban az esetben, ha kitöltötted a rosszindulatú támadók által küldött adatbekérőt, az ott megadott jelszavaidat haladéktalanul változtasd meg! Ezen kívül minden olyan platformon, ahol a megadottal megegyező jelszót használsz, cseréd azt le egy új, biztonságos jelszóra!
Üdvözlettel:
a freemail csapata”
(#) sargarigo válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 23, 2024 / 1
 
A freemail már tíz éve is spam forrás volt! Vannak oldalak ahonnan a freemail konkrétan ki is van tiltva (emlékeim szerint)! Miért nem használsz normális levelezőt? Van egy csomó!
(#) lazsi válasza KBal76 hozzászólására (») Júl 23, 2024 /
 
Idézet:
„Nekem ugyanez jó magyarsággal jött, a levél tárgyba csúszott a baki: FRISSÍTSE FIÓKÁT”

Én ezt simán ignoráltam volna... Etetem a madarakat a kertemben, de a fiókák frissítésével foglalkozzanak ők!
(#) Udvari Zsombor válasza sargarigo hozzászólására (») Sze, 7:24 / 1
 
Van Gmail is, de esetemben mikor anno csináltuk az emailemet, akkor még éppen nem értem el a Gmail regisztráció alsó korhatárát, így akkor Freemail lett létrehozva - ezt nézegetem naponta, a Gmail-t csak időnként ellenőrzöm. Van pár hely, ahova még Freemail címmel vagyok regisztrálva (lehet, hogy ide is), de regisztrációkhoz már Gmail-t használok, nehogy gond legyen belőle, hogy esetkeg nem fogadják el - Freemail-ről senki se tudna lebeszélni, eddig még nem volt vele gondom.
(#) Gafly hozzászólása Vas, 16:47 /
 
Nem semmi árak.
Bár egy jó satu sokat ér.
(#) zolika60 válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 17:00 /
 
De láthatod valódi arany.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 18:13 /
 
Néha-néha agyalgatok rajta, milyen átváltási gubanc lehet ilyenkor. De a saját pénzemen nincs kedvem kipróbálni
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 18:35 /
 
Bár ez egy ócska satu, nincs rendes párhuzamos vezetése.
(#) bbatka válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 18:44 / 2
 
Speciális. Bronz anyaga van. Robbanás veszélyes helyekre csak ez használható. Régebben utána néztem már.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 21:18 /
 
Ez nem vicc, pár év múlva valóság .
Következő: »»   972 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem