Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » MP4 lejátszó hiba, ötletek
Lapozás: OK   4 / 9
(#) toma123 válasza Márk hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Találtam eggyet...és azt mondták hogy holnap megmondják tudnak e varázsolni nekivalamit és mennyiért...csak felakartam készülni hogy mennyit dobok kiXD de kösszi az infót (holnap megirom hogyjártam)
(#) r.miki14 hozzászólása Dec 13, 2008 /
 
Sziasztok!!
én tegnap vettem az OMP4-238-at.
tegnap még nem volt vele semmi gond a videoval el indult, ma pedig egy videot se akkar el inditani mindig azt írja hogy Fájl formátum hiba! , pedig avi. fájl ba van a video.

valaki tudja hogy lehet megoldani a problémát hogy el inditsa a videot?
SEGITSÉG!!
(#) Markota hozzászólása Dec 20, 2008 /
 
Hello!
Tegnap kaptam egy mp4 es lejátszót(3.0" os kijelző érintős) és ma kicsit futottam a suliból és megütödhetett. A mikor bekapcsolom, a kijelző kicsit fényesebb mint szokott, vibrál is picit a kép és mgé csíkos is kicsit. Mivel ott a keijelzőnél vannak ilyen nagyon pici(SMD) ellenállások gondoltam valamelyik leeshetett. Szét is szedtem, és valójában az egyik ott lifegett. De valászínű hogy nem ellenállás mert amikor le akartam mérni a merő egyre többet mutatott aztán kiakadt... alá az volt írva hogy C10. Ez valami kondi lehet? És ha visszapróbálom tenni akkor még midnig vibrál..(nem forrasztottam csak odatettem) Tud valaki segíteni, hogy mi lehet ez és miért nem megy még mindig?
(#) Markota hozzászólása Dec 20, 2008 /
 
Még annyi hogyha zárom azt a két pontot akol lenne ez a c10 akkor nagyon kifényesedik a kijelző....
(#) Lucifer válasza Markota hozzászólására (») Dec 20, 2008 /
 
Ha C10 akkor az egy kondenzátor. Attól hogy oda teszed még nem fog érintkezni. Keress valakit aki beforrasztja, és majd utána térjünk vissza a problémára. Ja és ezt a rövidrezárom mi történik dolgot hanyagold. Jobban jársz.
(#) Markota válasza Lucifer hozzászólására (») Dec 20, 2008 /
 
Rendben. Elivleg betudnám forrasztani de mivel melette körülöte is csak ilyenek vannak és mivel olyan kicsi hogy alig látom inkább profihoz viszem És még mellette van egy R1, ott nincs semmi csak 3 pont. Lehet hogy onnan is hiányzik valami? Nem látni hogy le lenne törve bármi is, szép sima kis pöttyök
(#) Markota hozzászólása Dec 20, 2008 /
 
Naszóval. Sikerült beforrasztanom, de még mindig ugyanolyan szegény.. Ezek után mit lehet tenni a kukán kívül? Sajna hong-kongból j9tt úgyhogy a garit érvényesíteni kicsit sokba kerül..
(#) Markota hozzászólása Dec 20, 2008 /
 
Itt egy kép. Jól lehet látni rajta beforrasztott c10-et(nem kritizálni ) és az r1 et ahonnan lehet hogy hiányzik valami..

kep.jpg
    
(#) san398 válasza Markota hozzászólására (») Dec 20, 2008 /
 
Ha jól látom az R1 nem leesett hanem nem is volt rajta, valószínűleg nem kell rá.A képen nem igazán látni de mintha az R1-nél kis gömböcskék lennének, ha hiányzik az alkatrész akkor a forrponton látni a valamikor ott volt alkatrész helyét.
(#) Markota válasza san398 hozzászólására (») Dec 20, 2008 /
 
Igen ezt én is így láttam, de azért feltöltöttem hátha rosszull... Akkor ötlet hogy mi lehet a baja? Vagy esetleg hova elhetne vinni megcsináltatni? Mert máshol nem látok rajta leesett alkatrészt,,
(#) san398 válasza Markota hozzászólására (») Dec 20, 2008 /
 
Nem biztos, hogy másik leesett alkatrész a probléma okozója.Lehet hogy szemre nem látni de valahol keletkezett egy érintkezési hiba valamelyik alkatrésznél(a forrasztás elengedte)Ha egy kis futástól leesett az a kondi akkor bármi lehet.Esetleg nézd át a C10 környékét nagyítóval.Hogy hol tudod megnézetni arra nincs ötletem.
(#) Markota válasza san398 hozzászólására (») Dec 20, 2008 /
 
Háh! Kösziii!!! Bár szabad szemmel, sőt még nagyítóval sem lehetett látni de a c11 es kondi(mellesleg pont a másik odalon volt) egyik lába kicsit el volt engedve. Amikor rámforrasztottam rendesen ment. KÖszi!
(#) geri1995 hozzászólása Dec 23, 2008 /
 
Helósztok.(Új vagyok még ez az első témám)

Vettem egy Concorde X-980-as Mp4 lejátszót.
Az lenne a baj vele hogy mikor be akarom kapcsolni nem kapcsol be.Ha rárakom a töltőt bejön és azt írja ki hogy az aksi tele van.Ha megnyomok egy gombot bejön a menü (Hangok,Videók...stb.).Ott pedig ha megyek jobra barla nem mozdul.Mért lehet ez ??
Miért nem kapcsol be ?
Ma vettem újonnan.

Leírom hogy mit tud:
2 GB Kapacitás
2,8" Kijelző

Naggyábol ezek a fontosak.

Köszönöm a válaszokat.
(#) Norbert123 válasza geri1995 hozzászólására (») Dec 23, 2008 /
 
szia
szerintem vidd vissza a boltba ha garis és kicserélik ha 3napon belűl viszed vissza, szerintem nem érdemes vele vacakolni..
Szia
(#) geri1995 hozzászólása Dec 23, 2008 /
 
Ok 3 napos cseregarancia van rajta.
Viszaaviszem.
(#) feri19 hozzászólása Dec 28, 2008 /
 
Kedves san398!!
Itt vannak a képek amit kértél remélem tudunk vele valamit kezdeni!
Előre is köszönöm
(#) san398 válasza feri19 hozzászólására (») Dec 29, 2008 /
 
Légyszives nagyobb felbontású képeket mert ezeken nem látni semmit!Fényképezővel kellene csinálni róla éles képeket.
(#) smilgor hozzászólása Jan 5, 2009 /
 
Hali nekem a problémám ugyan az mint geri1995-é
Az lenne a baj vele hogy mikor be akarom kapcsolni nem kapcsol be.Ha rárakom a töltőt bejön és azt írja ki hogy az aksi tele van.Ha megnyomok egy gombot bejön a menü (Hangok,Videók...stb.).Ott pedig ha megyek jobra barla nem mozdul.Mért lehet ez ??
Miért nem kapcsol be ?
Az mp4 típusa ua:Concorde X-980
Garancia már nincs rá mert nekem rá fél évre kezdte ezt csinálni.
Mit tegyek vagy kuka?
Ha valaki tud segítteni annak előre is köszönöm
(#) istvanpal16 hozzászólása Jan 5, 2009 /
 
hello!
Tudom hgy ma kicsit sokhelyre irtam de most kerult elo a fijokom leyerol az MP4-esem... kicsit mezei valtozat 1kep
az a lenyeg hogy a kijelzo nem megy rendesen Csikos, minden masodik sor mutat kepet mi lehet a baja? 9.0.50.0000 aci2097_375 ezt irja a VERSION parancsba ( nem biztos mert alig olvashato, amugy jol viszi a zenet )

Kép 001.jpg
    
(#) cseh.jozsi hozzászólása Jan 11, 2009 /
 
Sziasztok!

Azt akarom kérdezni, hogy ha van egy 400mAh akkus mp4 lejátszóm, akkor az 500mA-s USB hálózati töltő jó hozzá? Vagy milyen paraméterű töltőt kell hozzá venni ?
Előre is köszi!
(#) néci hozzászólása Jan 21, 2009 /
 
Sziasztok!
A segitségeteket szeretném kérni a lányom 1GB (Noname) MP4-e bekapcsoláskor csak homokorázik.
A PC mint meghajtó nem látja de az eszközkezelő érzékeli mint valami bibis USB cucc.
Irtátok hogy esetleg firmware frissités segitene rajt a bent lévő IC-k alapján (AK1025, HY27UT088G2M ) a firmware-t megtaláltam.
De most kellene a súgás hogyan tudnám ,én ezt felrakni vagy egyáltalán még van-e esély a megmentésre ?

Üdv
(#) gemmini válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Feb 3, 2009 /
 
Szia Ampervadász!
Lenne egy kérdésem. Kaptam egy ismerősömtöl egy mp4 lejátszót, amit az ebay-en vásárolt. 8gb-os vékony az olcsó kategória. Nagyon ügyesen el is rontottam, még mielőtt használni tudtam volna. Egy zenei albumot töltöttem fel rá, ami a gépen látható volt, de a lejátszón nem találtam. Ezután kikapcsoltam és újra vissza, de ekkor sötét maradt a kijelző és a gép se ismerte fel. Valószínű hogy lefagyott. Viszont nincs rajta reset pötyi Tunál nekem ebben segíteni, hogy mit csinálhatnék vele? Ennek a tetején van a bekapcsoló, és mellette a mikrofon pötyije (oda van írva hogy MIC), alul pedig az usb és a füles helye van. Semmi más sehol, csak két-két csavar.
Meg lehet ezt még valahogy menteni?
(#) Ktulu válasza gemmini hozzászólására (») Feb 3, 2009 /
 
En szetkapnam, es lehuznam az akkut 1-2 percre.
Egy probat meger.
(#) Novak válasza Ktulu hozzászólására (») Feb 3, 2009 /
 
Ez így van!
Vagy ha nem akarod szétbontani, akkor várj türelemmel egy-két napot. Ezalatt (ha lefagyott) akkor le fog merülni, és utána ha szerencséd van feléled a töltésre/USB kábelre.
Én anno a Meizu M6-osommal többször is jártam így. Általában helyrejött 3-4 nap teljes pihenés után.
(#) gemmini válasza Ktulu hozzászólására (») Feb 4, 2009 /
 
Köszi a választ. Tegnap megpróbáltam szétbontani, de ennek a lejátszónak a váza egy lapított henger és csak felül és alul lehet lecsavarozni egy kis lapocskát. Ez meg is történt, de kihúzni már nem mertem a belsejét. Kérdésem az lenne, hogy merjem vagy ne Nem lesz a kijelzőnek semmi baja ha kihúzom az egészet?
Lehet hogy várok pár napot és megpróbálom azt amit Novak írt, és ha az nem jön be, akkor jöhet a "belezés".
(#) gemmini válasza Ktulu hozzászólására (») Feb 4, 2009 /
 
Nos, nem bírtam várni és kibeleztem. Sajna az akkut nem tudom lehúzni mert oda van forrasztva ehhez meg nem értek, de lehet hogy még megpróbálkozom leszedni. Végül is sokat már nem veszíthetek vele.
(#) Maczi0 hozzászólása Feb 20, 2009 /
 
Sziasztok
Légyszi segítsetek!
Van egy Dimarson mp4-es lejátszóm.(Kaptam)
Sajnos valami hibája van.Egyszerűen nem kapcsol be.
Ha rádugom az USB-re akkor sem történik semmi.
Megmértem az akkufeszt,4,6V mértem.
De az akkura 3,7V van írva.Nagyítóval átvizsgáltam
az áramkört de nem találtam hibát.Egy két alkatrészre
rámértem bekapcsolás után és a feszkó jelen van.
Kidobjam vagy érdemes vele foglalkozni.
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv
Maczi
(#) tamas18 hozzászólása Márc 5, 2009 /
 
Hello
szerintetek ezel lehet kezdeni valamit?
A választ elöre is köszi
üdv tamás

DSC00005.jpg
    
(#) titi válasza tamas18 hozzászólására (») Márc 6, 2009 /
 
Hali! Cserélni a kijelzőt...
(#) tamas18 válasza titi hozzászólására (») Márc 6, 2009 /
 
Hy
érdemes amuyg ki cserélni?
Következő: »»   4 / 9
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem