Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   201 / 972
(#) dusinnhht válasza Mickey5 hozzászólására (») Dec 19, 2008 /
 
Ja és pláne fogyasztják a sok energiahordozót... lehet, hogy mégsem kéne azt a vezetéket megszerelni! Mindenesetre a fenti 3 vidi nagyon zsír.
(#) bbb válasza Mickey5 hozzászólására (») Dec 20, 2008 /
 
a wilkinson reklám (természetesen az eredeti wilkinsonos honlapról!)
(#) Mickey5 válasza bbb hozzászólására (») Dec 20, 2008 /
 
Nekem is onnan van (valószínűleg ugyanaz), de itt csak egy csomó értelmetlen karaktert látok, nem tudom megnyitni. Már próbáltam a linket is beilleszteni, nem jó. Nem tudom, mi lehet a gond, de ezzel most nem is foglalkozom.
(#) szamóca hozzászólása Dec 21, 2008 /
 
Képek amik humorosak.
(#) Tom025 hozzászólása Dec 23, 2008 /
 
Remélem megengedtek egy kis közönségességet egy poén erejéig..

A minap olvastam egy igen kialakult véleményt a torrent és a letöltések jogszerűségéről szóló vita kapcsán, amin szakadtam elég rendesen:

"A warezolás olyan, mint a kakisz*x. Ha tetszik, csinálod, de nem reklámozod."

Üdv!
(#) hapro hozzászólása Dec 23, 2008 /
 
Egy házaspár lakásába éjszaka egy betörő mászik be. Mikor felfedezik, odaugrik a feleséghez és egy kést nyom a torkához, majd felkiált:
- Hogy hívnak? Szeretem tudni az áldozataim nevét!
- Elizabeth - mondja az asszony remegő hangon.
- Ó, az anyámat is Elizabethnek hívják! - mondja a rabló. - Nem tudok megölni valakit, aki rá emlékeztet!
Majd odaugrik a férjhez:
- Na, és téged hogy hívnak?
A férj remegő hangon szól:
- Az én nevem Philip, de a barátaim csak Elizabethnek szólítanak...


Az öreg székelyt felhívják a rádióból:
- Gratulálunk, nyerhet egy vadonatúj Toyota yaris gépkocsit, ha megfejti a találóskérdést. Mi az: Négy ajtaja van, szürke és kerekeken gurul?
- Autó.
- Neeem, nem rossz, de mi a Toyota Yarisra gondoltunk, tudja mit: kap még egy esélyt. Mi az: 4 kereke van, kevés benzint fogyaszt és légzsák is van benne?
- Autó.
- Nem! Ez sem rossz, de mi megint a Toyota Yarisra gondoltunk.
- Tudja mit, én is kérdezek egyet! - Mondja a székely. Mi az: sarkon áll és árulja a testét?
- Mi sem egyszerűbb ennél: k....a.
- Háát, ez sem rossz, de én anyádra gondoltam...
(#) hapro hozzászólása Dec 24, 2008 /
 
- Miért megy a nőknek olyan jól a spárga?
- Hát a könyv is ott nyílik ki, ahol a legtöbbet használják.
(#) zoly15 hozzászólása Dec 24, 2008 /
 
Múlt hét csütörtökön gyakszin a hegesztést (lánggal) gyakoroltuk volt aki lemezből csinált egy picike vázának kinéző edényt...Én ez egyik osztálytársamnak hülyeségből mondom "csináljunk vasvirágot"?
Elkezdtük csinálni... 2db ot csináltunk az egyi kaz övé az egyik az enyém (ill jobban mondva csináltam mert ő csak a kivágásban segített) A többit én csináltam..
Alul látható az eredmény

üdv!
Boldog Karácsonyt....
(#) Babó22 válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 24, 2008 /
 
Szép lett ahhoz képest, hogy vasból van. Vajon a vasvázában milyen lehet?
(#) dbase válasza Babó22 hozzászólására (») Dec 24, 2008 /
 
Majd a vasmacska meg fellöki
(#) vicsys válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 24, 2008 /
 
Macskát nem csináltatok? Akkor lenne: vasmacska...
Klassz lett!
(Vazz, dbase nem megelőzőtt..!)
(#) zoly15 válasza vicsys hozzászólására (») Dec 24, 2008 /
 
Köszönöm hát beletelt kemény 10 percbe ez a virág
Vasmacska? Horgonyra gondoltok?
Vagy mire?
Ha horgony akkor majd csinálok 15X15 ös négyzetacélból
Csak előbb meg kéne tanulni ívvel hegeszteni (ahogy visszamegyünk már kezdjük is...)

Üdv!
(#) hapro hozzászólása Dec 25, 2008 /
 
Két rendőr elmegy az erdőbe, hogy karácsonyfát vágjanak maguknak. A térdig érő hóban gázolva órák hosszat keresik a megfelelő fenyőfát, de nem találják. A nap lenyugszik, feltámad a jeges szél, a távolban felvonyít valami állat. Az egyik rendőr odafordul a másikhoz: Na, ebből nekem elegem van! A legközelebbi fát kivágjuk, akár fel van díszítve, akár nincs!
(#) zenetom hozzászólása Dec 25, 2008 /
 
Hát ezen lehet szakadni
Bővebben: Link
(#) Imi65 válasza zenetom hozzászólására (») Dec 25, 2008 /
 
A magam részéről nem a legjobbnak találom a Galla-féle abszurd humort, de azért jókat derülök rajta. Én a Markos-Nádason szocializálódtam.
szerintem ez a hazai csúcs az utóbbi 20 évben.Bővebben: Link
(#) zolee1209 válasza Imi65 hozzászólására (») Dec 25, 2008 /
 
Nekem mindkét videó tetszik! Te jó ég, amikor ez a videó készült, akkor még mínusz 2 éves voltam!
(#) zoly15 hozzászólása Dec 27, 2008 /
 
Ez most kb 30 perce jutott eszembe (hamuzás közben)
Hogyan lehet felakasztani egy képet egy TELJESEN üres szobában amiben sem szög sem kalapács NINCS??........

Valami szöget üt a fejembe ezért nagy kő esik le a szívemről, a szöget kiveszem a fejemből a követ meg felveszem a földről és már kalapálok is


üdv!
(#) pako válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Egy hasnló:
-A sivatagban vagy, jön veled szemben egy éhes oroszlán, a kezedben van egy rózsa, a zsebedben pedig egy alma, de be van varrva a zsebed. Hogy menekülhetsz meg?
-Nincs rózsa tövis nélkül. A tövissel kitéped a zsebed, kiveszed az almát, és eldobod. Az alma nem esik messze a fájától. Felmászól a fára, ezzel lóvá teszed az oroszlánt, amin kilovagolhatsz a sivatagból

Ez meg nagyon logikus:
Hogy lehet macskát reptetni?
Köztudott, hogy a macskák midig a talpukra esnek. Ugyanakkor köztudott az is, hogy a vajaskenyér mindig a megkent oldalára esik. A vajaskenyeret fel kell fogatni a macska hátára, úgy, hogy a megkent oldala felfelé nézzen. Ekkor egy paradoxon lép fel, és a macska lebegni kezd. Köztudott az is, hogy a fehér ingek vonzzák a tintafoltokat. A lebegő macskát be kell csomagolni egy fehér ingbe. Fogunk egy tollat, jól elhajítjuk és a macskusz már követi is
(#) zoly15 válasza pako hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
heh ez nagyon nagy..
Az elsőt már halottam
(#) szamóca hozzászólása Dec 27, 2008 /
 
Na ezt az eszmefuttatást!
(#) Mickey5 válasza szamóca hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Ez már volt néhány száz oldallal korábban, de a Tied sokkal jobban tetszik (le is mentem ezt a pps-t).
Viszont amit most írok, az egyáltalán nem vicces. Mivel nem találtam paranormális jelenségekkel foglalkozó oldalt (na jó, nem is kerestem...), ide írom.
Most érkeztem haza egy 100 km-es útról (ugye ilyenkor illik családot látogatni). Számomra rég megszokott tény, hogy ha este vezetek, akkor útközben legalább egy településen legalább egy világítótest pontosan akkor alszik ki, amikor elhaladok előtte. Ez már sok-sok éves megfigyelés, nem kamu!
De ma este egyetlen faluban 3, azaz három különböző helyen fordult elő!!! Jó, jó! Tudom én is, véletlen. És nem is vagyok babonás. De azért érdekes, nem? Ja és még valami: ez kizárólag a sárga fényű nátrim lámpáknál történik (ma már ilyen a többség), a többinél soha!!!
(#) pako válasza Mickey5 hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Én is szoktam így járni reggelente. Van egy lámpa, ami alatt akárhányszor elmegyek, midig kikapcsol pont amikor odaérek. De mindig ugyan az a lámpa. Kéne hívni Szkálit és Muldört
(#) szamóca válasza pako hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Állj alá, és böködj az ujjaddal feléje hogy, "Mukodj, mukodj"!
(#) pako válasza szamóca hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Aztán meg majd kiugrik a szerelőnyíláson egy villanyszerelő
Vagy az egyik ablakból kiröhög egy manus távirányítóval a kezében
(#) roland8lsm hozzászólása Dec 28, 2008 /
 
Ehhez mit szóltok?

Bővebben: Link
(#) gg630504 válasza Mickey5 hozzászólására (») Dec 28, 2008 /
 
.MOV 5.4 mebibyte, 31 s
(#) zoly15 hozzászólása Dec 28, 2008 /
 
ez se semmi
(#) szamóca hozzászólása Dec 28, 2008 /
 
Szép MS világunk.

Airbag.JPG
    
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Dec 28, 2008 /
 
Ezért nem gyárthat az autókba a M$ op. rendszert.
Képzeld, ha indításkor a kijelzőn megjelenne a felirat:
Ön az autó elindítását választotta. Biztosan el akarja indítani az autót?
Igen/Nem/Mégsem/Kihagy/Tovább/Vissza...
(#) pako válasza Frankye hozzászólására (») Dec 28, 2008 /
 
klick "igen" --> "fatal error! Press Ctrl+Alt+Del to continue!"
Következő: »»   201 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem