Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Beszélő sörnyitó
 
Témaindító: Redsaw, idő: Aug 3, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Redsaw hozzászólása Aug 3, 2006 /
 
Üdv!
A téma címében írt sörnyitó kb 20 mp-es előre rögzített "hangfelvételt" ismételget minden sörnyitás (érzékelők rövidrezárása) után. Kérdésem: tudja-e valaki, hogy az eredeti szövedet lehet-e törölni, ill. új szöveget, effektet rögzíteni a chipre.
(#) miklosch válasza Redsaw hozzászólására (») Aug 3, 2006 /
 
először is nézd meg, hogy milyen IC dolgozik benne!
(#) Redsaw válasza miklosch hozzászólására (») Aug 3, 2006 /
 
Jelöletlen, 6 lábú nyákra szerelet műgyantával beöntőtt "csepp" IC. A 6 lábból 2-re tápfesz, 1-re a hangszó, 1 a kapcsolóra és 1-re egy ellenállás van kötve. 1 láb szabad. Ezen kívül még 3 db gombelem van a nyákon, és semmi más.
(#) Redsaw válasza miklosch hozzászólására (») Aug 3, 2006 /
 
A Conrad kit-ekben találtam két hasonlót, melyekre felvenni is lehet, de a kép olyan kis felbontású, hogy nem lehet kisilabizálni. Azon több passzív alkatrész és talán egy tranyó is látszik. Két külön nyomógomb: egyik a felvételhez, a másik a lejátszáshoz. Ar IC azonban nagyon hasonlít, de nem látszik hány kivezetése van.
(#) Sebi válasza Redsaw hozzászólására (») Aug 3, 2006 /
 
Nem lehet törölni, a sorozatgyártásnál maszkprogramozással készül.
Építsd meg ISD1016-al.
(#) Redsaw válasza Sebi hozzászólására (») Aug 3, 2006 /
 
Gyanítottam, hogy nem törölhető, de mivel eléggé hasonlít a Conrad-éra reménykedtem. Kb. mennyiből jön ki az ISD1016-al?
(#) Sebi válasza Redsaw hozzászólására (») Aug 3, 2006 / 4
 
Nem tudom a pontos árat, régebben 1400 körül volt.Nézd meg a ChipCad-nél. Pár külső alkatrész kell csak.
Abban a régi Conrad-osban 41256-os RAM volt a taknyolt chip mellett, de a Sokol hozzá képest Hi-Fi.Az ISD azért beszédre csúcs.
(#) Pulyka válasza Sebi hozzászólására (») Aug 3, 2006 /
 
Ezeket a kütyüket szerintem elég nehéz átvariálni,szinte lehetetlen!
Ez a "csepp" icé,ami zenélő boritékokban,és kinai játékokban szokott lenni,olyan bonyolult,hogy sztem előre beprogramozzák!
Az a gond vele,hogy nem lehet kicserélni,és a tipusát sem tudni,ami elvezetne minket egy bekötéshez!
(#) Djatis válasza Redsaw hozzászólására (») Aug 5, 2006 /
 
Ha rámhalgatsz nekem vany egy olyan kis ovális alakú mint egy gyerekjáték ügy néz ki ajándékba kaptuk nagymennyiségű papírszállítmánnyal.
Van két gomb rajta az egyik lejátsz a másik felvesz.
kb 10 mp tud ez egy kis digitális üzenetközvetítő othonra hogy ne kelljen cetlikre írogatni ha üzensz az asszonynak hogy készítse mire jössz a jókis körömpörköltet.
Szerintem valahol biztos lehet kapni ilyet.
És ha sörnyitóhoz akarod akkor beleszereled abba az elektronikáját.
Elég tűrhető a mintavételezése.
(#) Redsaw válasza Djatis hozzászólására (») Aug 5, 2006 /
 
Valami hasonlóra gondoltam. Nem kell komoly hangminőség. Egy gépkocsi-, vagy lakás riasztó kiegészítésére gondoltam egy pár W-os erősítővel megfejelve. Esetleg fotót tudnál-e feltenni róla, hogy egyáltalán tudjam mit keressek. Nem tudom a Tied szétszedhető-e? Esetleg a nyák-ról készült kép is segítene valamit, vagy hallgassak Sebire, mert tényleg nem lehet felvételre használni.
(#) patexati válasza Redsaw hozzászólására (») Aug 9, 2006 /
 
Nekem is van egy borsodis de kéne egy a-ászokos mert én azt szeretem!
(#) chocoman hozzászólása Jún 3, 2008 /
 
ha valaki tudna szolgáltatni egy kapcs . rajzot a beszélő borsodis sörnyitóról azt megköszönném

peace
(#) hertomato hozzászólása Júl 21, 2008 /
 
nekem is van ilyen ...autoriasztoba ideális:"gratulálok ez szép nyitás volt!Megérdemelsz érte egy s...."
Meg anno sörösdobozbol is kiszereltem 1et...Az fényre indul,igy jo moka világos terepen
(#) hertomato hozzászólása Júl 21, 2008 /
 
Felépitése kicsit más: W55F10A bövült

DSC00936.JPG
    
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem