Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   6 / 147
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Csak nem ez? Locomotion... :whistle:
(#) fazksg hozzászólása Feb 7, 2009 /
 
Sziasztok!
Ma potyára utaztam vagy 40 km-t, a kecskeméti börze elmaradt! DE! Megtudtam, hogy jövő héten kerül megrendezésre, szombaton, 8-14 óráig, az aluljáró után az első sarkon jobbra (ronda nagy szocreál épület, el sem lehet téveszteni). Remélem lesz aki hasznát veszi az infónak (rajtam kívül)!
Üdv: FazksG
(#) llaci56 válasza fazksg hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Nem volt szerencséd. A Puskás viszont nem maradt el. Action, Zolee és EotvosMatyi (ebben a sorrendben) már útközben csatlakoztak hozzám, aztán Köbüki, Imi, Danamann, Moszkvai és Cirok (fejből próbálom idézni, és remélem, nem hagytam ki senkit!) kerültek még a társaságba. Örültünk, hogy ilyen jól megismertük egymást, aztán Action és én 10-kor leléptünk.
Rengetegen voltak, és ha mindent megvettem volna ami jólesik, akkor a hosszúplatós IFApofi is kicsi lenne...
(#) zolee1209 hozzászólása Feb 7, 2009 /
 
Köszönöm a ami napot mindenkinek!
llaci56 : köszönöm a kávét és a tanácsokat, a tápot és a CD olvasót! És a többieknek, hogy beszélgethettem velük: Action2K, eotvospm, köbzoli, Imi65, Moszkvai, CIROKL, danaman. Remélem még találkozunk!
A mai nap termés a következő: 4 db 470µF/450V 1000Ft- ért, egy duo- LED, amiből vettem volna 300 darabot, ha lett volna nálam annyi pénz , de a zöld színen kívül mást nem mutatott, ezért megkaptam, hogy próbálkozzak vele. És aminek a legjobban örülök: egy 128x240-es kijelző, ami 3000 forint lett volna. De azt mondák, vigyem el és gyakoroljak rajta. Vagyis 1000 forintért kaptam azt, amit a képen lehet látni!
Egyszóval megérte elmenni, mind az áruk miatt, mind a társaság miatt! De úgy gondolom, az utóbbival többet gazdagodtam! Köszönöm ezt a szép napot a fórumtársaknak!

DSC01501.JPG
    
(#) fazksg válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Igen, én is szeretnék egyszer ellátogatni a Pestire. Csakhát a vonat 900 Ft meg majd' 2 óra (és előtte még fél óra buszozás Kecskemétig). Szóval ez nekem pl. egy egész napos program lenne (illetve elmegy vele az egész nap...).
Üdv: FazksG
(#) MaSTeRFoXX hozzászólása Feb 7, 2009 /
 
Én az elején rendesen eltévedtem, valahol a 13. kerületben kötöttem ki, (összekavart itt a fórumon az egyik térkép ), és mivel nem néztem meg előtte a pontos címet.... De aztán telefonos segítséggel oda találtam, már egy kicsit a vége felé. De a termés az 2db vatta új GU50-es cső foglalattal együtt, darabja 1000Ft-ért. Majd egyzer épül belőle valami ha lesz időm rá :yes: Sajnos akkor már nem láttam senkit se HE-s kitűzővel, vagy megkülönböztetéssel...
(#) Danaman válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Nem is volt kitűzve csak egyikőnknek, nekemi is a kezembe volt mert nemtaláltam reggel megfelelő tűt csak olyan zsákvarrót de azzal csak magamra nyársalhattam volna a kitűzőt :hehe:
(#) Action2K válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Én is köszönök mindent, a mai napot, jó volt veletek! Sokat tudtunk volna ám dumálni.
Bezzeg amit én vettem volna, az vagy nem volt, vagy a világ minden pénze, és összes teherszállító járműve nem lett volna elég (csak hogy llaci56-ot űbereljem).

MaSTeRFoXX: Az nagyon jó áron volt szerintem.
zolee1209: Ha az az LCD hibátlan, akkor ingyen kaptad
(#) llaci56 válasza Danaman hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Ne már, hogy nem találtál tűt a kitűzőhöz! Egy szög meg kalapács sem volt???
(#) Danaman válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
reggel sötétben bóklászva mert a többiek még alszanak nem könyű megtalálni hová dugták el a varrósdobozt meg kb indulás előtt 2 percel jutott eszembeSzokás szerint, a tápegységet meg köszönöm már szét is kaptam és majd mindennek megvan az új helye
(#) Gafly válasza Danaman hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
En csak par csovet vettem (EF85, EBF89, VR150, stb..) meg egy nagyohmos fulest (4KOhm) meg egy DBM-et (na azt meg minek ).
De HE kituzos embert azt nem lattam...
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Idézet:
„De HE kituzos embert azt nem lattam...”
Hát sajnos kitűzős kolléga csak egy kettő volt , viszont mi egy jó páran egymásra találtunk a telefonoknál ! Kár hogy sok embernek sietnie kellet a dolgára , mert különben még most is ott beszélgetnénk ? Mindenesetre örülök hogy azért sikerült elég sok fórumtársasal össze találkozni, és egy pár mondat erejével beszélgetni. Talán majd legközelebb jobban szervezzük a randevút a muzeális telefonoknál !
(#) Müszi hozzászólása Feb 7, 2009 /
 
Fáj a szivem, de nagyon :rinya:
(#) llaci56 válasza Gafly hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Ezek szerint mégis voltál???
(#) CIROKL válasza Müszi hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Müszi ha te azt láttad volna amit mi ? Azt a mindenit azt kell hogy mondjam pedig én már nem először jártam a börzén! Most voltak ám szép dolgok , meg az a sok cső . Majd ha jobb idő lessz reméllem találkozunk a börzén azért veled is ?
(#) Norberto válasza CIROKL hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Idézet:
„Most voltak ám szép dolgok , meg az a sok cső .”


Müszi szíve szét fog robbanni :vigyor2:
(#) Gafly válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Eletemben most volt az elso alkalom. Idaig csak BURABU-ra jartam. De kellemesen csalodtam... Lehet hogy ra fogok szokni?
Mellesleg viszonylag kacifantos adamenni, sajnalom szegeny videkieket. Meg nekem is parszor meg kellett allni terkepet bogaraszni pedig a PKI-ba mar anno is kellett mennem. Akkor is nehezen talaltam oda...
Fekete Trabit meg nem lattam, pedig direkt kerestem
(#) Gafly válasza Norberto hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Es meghokkentoen olcson
(#) CIROKL válasza Norberto hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Jujj nem is azért írtam ,csak szerettük volna hogy Ő is ott legyen
(#) Moszkvai válasza Gafly hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Legközelebb HE hirdető táblát viszek magammal. :zavart1:
Amúgy elég nehezen találtunk egymásra.De végül össze verbuválódtunk.Remélem legközelebb veled is sikerül.
"Én nem akartam venni semmit"/ahogy djhans mondaná/
de nem tudtam elenállni a sok szépségnek és vittem magammal egy pár dolgot:6H8C+foglalat, 6P14P-K/ennek nagyon örültem, hogy találtam és 300Ft-ra alkudtam 8db-ot/, 5Z4C, 470µF/450V kondi, és 1µF/1600V.
Mostmár lehet építkezni.
Köszönet mindenkinek aki ott tudott lenni és megismerkedhettünk
remélem lesz még rá alkalom!
(#) Norberto válasza Moszkvai hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Hirdetőoszlop az sokkal jobb lenne, belülre rögzíthetsz egy kis székecskét is, ha elfáradsz, csak leülsz benne.

Kép: Hivatkozás
(#) Moszkvai válasza Norberto hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Re. a hivatkozott hozzászólásra: "Rozsdás szög van a szívemben, a kalapács ott van a kezemben..."

Szintén csatlakozom: öröm volt megismerni Benneteket! Ha lehet ilyent mondani, élőben még szimpatikusabbak vagytok, mint a fórumon! A személyes találkozó az az igazi... Kellene egyszer egy össznépi barkácsolást tartani, találkozó V 2.0 Mint anno az olvasótáborok! Bizonyos témakör köré! Kellene egy nagy műhely, ahova csak a HE-sek járhatnak be, és ott mindenki kedvére barkácsolhatna... De szép is lenne! Brrr... de hideg van! Ja, bilibe lóg a kezem... Nem tudjátok, holmit is lehet felvinni? Én is vihetek eladni valót?
(#) Müszi válasza Norberto hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Az biztos
(#) Imi65 hozzászólása Feb 7, 2009 /
 
Egyesek még folytatták a börze után is a megbeszéléseket. Mi is így tettünk, Köbzoli, János, és jómagam folytattuk a társalgást az elektronikáról. Közben még cserélgettünk is mindenféle dolgokat, kinek mire volt szüksége.

Imgp05111.jpg
    
(#) zolee1209 válasza Imi65 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
De izé valaki! Kilukad a hasam az éhségtől, erre beszúrnak egy kajálós képet! Megyek és eszek egyet!
(#) Action2K válasza Imi65 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Idézet:
„Közben még cserélgettünk is mindenféle dolgokat, kinek mire volt szüksége.”


- Kérlek, add ide nekem a sót.
- Tessék, én pedig kaphatok még abból a guszta uborkából?
... stb, stb.

Ui: Nálunk is ez volt az ebéd. Nyami-nyami!
(#) Norberto válasza Action2K hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
(#) Imi65 hozzászólása Feb 7, 2009 /
 
Urak, ez nem a "vicces" topik.
A sótartót Zoli már a legelején magához vette, tehát ezt már nem lehetett "cserélni". Az ubi az más volt.
Zolee1209-nek JÓ ÉTVÁGYAT!
(#) Ricsi1992 válasza Imi65 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
biztos jó lehetett.
nem is tudom,miért nem mentem....de tényleg nem.Suliban is úgy összejöttek a TZ-k,már két hete egyfolytában tanulok--->még a csövektől is elment a kedvem... de már visszajött.
Következő: »»   6 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem