Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   61 / 375
(#) (Felhasználó 5823) hozzászólása Feb 27, 2009 /
 
Sziasztok!

TR-PIF v. TR-0161 teljesítmény hanggenerátorhoz keresek rajzot, vagy gépkönyvet! A segítséget előre is köszönöm!

Lhanzi

(#) DB Thündér válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 27, 2009 /
 
okés akkor tudsz antenna erősítőt??
(#) 925 hozzászólása Feb 27, 2009 /
 
Sziasztok
Keresnék kapcsolási rajzot JUNKERS ZW-23AE tipusú fali kombi kazánról.
Sajnos már másodszor hal meg ez a kazán, és még csak 3 éves, sza... minőség még a szerelő szerint is.
Remélem valaki tud bővebb infót adni róla, a neten semmi nincs.

(#) Stuart92 hozzászólása Feb 27, 2009 /
 
Üdv én egy hordozható antennához keresek kapcsolási rajzot. Én csak ezt az egyet találtam (melléklet) a neten, nem tom, hogy működne-e, és még az egyik kondi értékét sem tudom.
(#) Tee hozzászólása Feb 27, 2009 /
 
Sziasztok!
PWM-es hangerőszabályzó kapcsolási rajzot keresek.
Egyszer véletlenül ráakadtam egyre, csak mást kerestem és átsiklottam felette. Már bánom...
Köszönöm előre is a segítségeteket!
(#) proli007 válasza Tee hozzászólására (») Feb 27, 2009 /
 
Hello!
Két analóg kapcsolót kell felváltva kapcsolgatni (inverter) a jelre, majd a testre a PWM jellel. Aztán "már" csak a kapcsoló frekit kell eltüntetni belőle. De valami minőséget ne várj ettől a megoldástól, mert akkor mindenütt alkalmaznák!
üdv! proli007
(#) karesz01 válasza eXisTence hozzászólására (») Feb 27, 2009 /
 
Szia!Mégis milyen kell mert van sokféle fajta hány mágneskapcsolóval akarod(min 3!!)
Időrelé milyen fajta,de lehet a lehegyszerűbb nyomógombbal,ami ha benyomod csillag ha elengeded delta ez a legolcsóbb meg ehhez elég 2 relé is!
Döntsd el bármelyiket el tudom neke küldeni!
ja és forgásirányváltás lesz benne?
ez forg irány váltás csillag delta indítássl csak egy példának.

üdv.

Kép.jpg
    
(#) varadi hozzászólása Feb 27, 2009 / 1
 
SZIASZTOK!
Nosztalgia húllám, ....megkimélt TR-0809-es műszeremet újraéleszteném.....ehez kapcsolási rajzra lenne szűkségem!
A segitséget előre is köszönöm!
Űdv varadi
(#) Sebi válasza varadi hozzászólására (») Feb 27, 2009 /
 
Mi is volt az?
(#) Tee válasza proli007 hozzászólására (») Feb 27, 2009 /
 
Értem, köszönöm. Kipróbálás célját képezte volna. 2-nél több csatornát kellene szabályozni egyidejüleg és erre keresek valamit, kevés sikerrel...
(#) besi99 hozzászólása Feb 28, 2009 /
 
HP printer 32V,240ma és 15V, 550mA-os táp rajzát keresem, Deskjet 3325-től 4550ig használják, de lehet, hogy tovább
(#) sturbi válasza varadi hozzászólására (») Feb 28, 2009 /
 
Ez valami video sweep generátor amúgy ?
(#) proli007 válasza Tee hozzászólására (») Feb 28, 2009 /
 
Hello!
Ha az analóg kapcsolókat egyszerre vezérled, akkor 170 csatornát is lehet egyszerre vezérelni nem kettőt.
De mondjuk egy gitár torzítóba, lehet megteszi a megoldás, de egy Hi-Fi cuccban szerintem nem.
(de ha nagyon szenvedsz vele lerajzolom)
üdv! proli007
(#) kuner hozzászólása Márc 1, 2009 /
 
Sziasztok! Szeretnék megkérni mindenkit, hogy akinek megvan a Rádiótechnika 1979/3;5;7 száma, legyen oly szíves beszkenelni azt a részt, amely az orosz N-313-as szkóppal foglalkozik. Leginkább a kapcsolási rajza lenne érdekes! Köszi előre is a segítséget.
(#) xyxx válasza kuner hozzászólására (») Márc 1, 2009 /
 
Helló itt a leírás

n313.djvu
    
(#) kuner válasza xyxx hozzászólására (») Márc 1, 2009 /
 
Nagyon szépen köszönöm! Külön köszönet a gyorsaságért!
(#) elektrorudi hozzászólása Márc 1, 2009 /
 
Sziasztok!
Kaptam egy

Technics RS-B565 (RS-B565E-K) típusú decket.

Sajnos a szalagtovábbító főtengely motorja nem működik. (nem kap 12V-ot ?)
A készülék 1990-91-ben készülhetett.
Szerintem kategóriájában előkelő helyen lehetett akkoriban:
- direct drive
- két motor
- Dolby B, C, DBX, meg ilyesmi...
Szeretném megjavítani, de tele van 28-40 lábú IC-vel. Kapcs.rajz nélkül nem látok esélyt a javításra.
Nem találtam hozzá sehol rajzot (torrenttanya, stb.) csak két helyen hirdették 5 Euro körüli áron. Ez a külföldi vásárlás nem a kedvencem.
Van esetleg valakinek rajza ?
Akár pénzért is megvenném... (Forintban)

Köszi.
(#) llaci56 válasza elektrorudi hozzászólására (») Márc 1, 2009 /
 
Itt ne kínálgass pénzt, ha van valakinek, ingyen fogja megoszatni veled.
(#) elektrorudi válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 1, 2009 /
 
Úgy legyen...
(#) llaci56 válasza elektrorudi hozzászólására (») Márc 1, 2009 /
 
Csak most tűnt föl, hogy a eRudi vagy!
(Azóta keresem a rajzodat!)
M2xx -okat már találtam.
(#) llaci56 válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 1, 2009 /
 
Feladtam... Talán valaki más...
(#) peak22 hozzászólása Márc 2, 2009 /
 
Helló!Philips 25ml8500/19 es 100hz-es tv-hez keresek kapcsolási rajzot!Ha lenne valakinek az nagyon jó lenne!Előre is köszi!!!
(#) hegi hozzászólása Márc 2, 2009 /
 
Sziasztok!

Kapcsolási rajzot keresek egy szünetmentes táphoz (UPS).

Típusa:
Albacomp PC-UPS 400VA

A panelon ezek a feliratok vannak:
UpSelec USE-305 VER.2

A készüléken egy tápcsatlakozó, két konnektor (szünetmentes kimenet), és 1 LED van.
Két 6V/7Ah akku van sorba kötve benne.

Ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönném!
Előre is köszi: hegi
(#) kuner hozzászólása Márc 2, 2009 /
 
Üdv. Megint akadt egy kis gondom, szintén a szkóppal kapcsolatban .. kiderült, hogy az "x" panel már valaki által után gyártott, és eléggé össze vissza vannak kötözgélve a kanócok... lehetetlen feszültségek vannak ahol nem kellene. Az lenne a kérdésem - ugyen nem kapcs rajz - de valaki nem tudja milyen volt az eredeti panel a műszerben? Sokat segítene ..... Köszi előre is, és 1000bocs, hogy ide írtam le a gondomat :hide:
(#) elektrorudi válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 2, 2009 /
 


Köszi, hogy ennyi időt rám szántál.
Sejtettem, hogy nem lesz egyszerű...
De a reményt nem adom fel !
(#) spetihun hozzászólása Márc 3, 2009 /
 
Sziasztok!
Kapcsolási rajzot keresek Fischer CA870 erősítőhöz, neten csak fizetős helyeket találtam.

köszi
(#) kriszlord hozzászólása Márc 4, 2009 /
 
Hali.Egy nintendo 64 kapcsolási rajzát szeretném megszerezni,ha valaki eltudná küldeni meghálálnám.
lehetőleg ienre gondolok hogy:http://www.emulanium.com/images/Nintendo64.jpg

előre is kösz.
(#) mark.budai hozzászólása Márc 4, 2009 /
 
Sziasztok keresem a Trion TR-6123 kapcsolási rajzát. Főleg a tápegység és az előlap elektronikája (kijelző és ami vezérli) érdekel.
(#) edgaar hozzászólása Márc 4, 2009 /
 
Hali !

Kicsit OFF, de nem találtam alkatrész keresős topikot, és nem akartam újat nyitni csak emiatt..

Egy olyan audio procit keresek, ami annyit tud hogy van egy darab sztereo bemenete, benne volume treble bass balance esetleg loudness állítási lehetőség, ÉS ami fontos lenne hogy legyen SUB kimenete is, ami szintén állítható, mindez I2C-n. Olyant találtam többet is q hqvideo listáján amiben hangerő/hangszín állítás van I2C-vel, de mivel a mélyládámat is szeretném bevenni a játékba, kéne rá ez az opció.. Autórádiókban használt icket talátam amik tudják, de azt nem kapni itthon ( se hq se lomex..) Valakinek valami ötlete hogy hol lehetne valami ilyet találni ?
(azért lényeg nekem hogy az icben legyen a sub szűrő állítása és kimenet, mert nagyban egyszerűsíti a sub hangerő illesztését .. meg tudnám gányolni külsö filterrel + digitális potival ugyan, de az kicsit ic temető lenne meg a jelút hosszabb, meg bonyolódik az avr vezérlő progija stb..)

Edgár
(#) oregtamas0202 válasza edgaar hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
Üdv Edgaar. Nézd át hajó megoldható vagy keresünk tovább.Viszont amit az IC tudsz állitani az csak fokozatok 60-80-90 -120Hz.A szub hangerejét az jó,de folyamatosan az autórádiók nem tudják szabályozni. Mindig jobb ha az erősítőn állítod.
Következő: »»   61 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem