Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   21 / 147
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Akkor hosszú platós IFA-val megyek. :whistle: Nem kék, hanem a másik szín (Zöld? ) !
(#) lpcollector hozzászólása Máj 7, 2009 /
 
Első börzés leszek én is.
Lenne is néhány kérdésem a helyiekhez.
Jól gondolom, hogy a Szent István parktól a 75-ös trolival, majd a Lehel úttól az 1-es villamossal kb. 1 óra alatt juthatok el a börzére?
Mikor nyit, és meddig érdemes odaérni, ha az ember nem csak nézelődni akar, hanem vásárolna is?
Főként 6C33C cső és foglalata érdekel, de jól jönne néhány máshol be sem szerezhető orosz cső, foglalat és olajpapír kondi.
Köszi ha válaszoltok!
(#) SzervízMacska válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Én biztosan ott leszek.
(#) Danaman válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Én is megyek, ha esetleg l48 is jönne, akkor a még multkoriban ígért nekem egy számára felesleges csőkészletet egy rádióból, azt most elhozhatná. (már ha ő volt az aki ígérte)
(#) Danaman válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Idézet:
„légyszíves, lpcollector-nak pestiesen”

Jótól kéred, még csak 9 hónapja hogy pesti diák vagyok.
Mindenesetre nekem a tervező ezt adta ki, kell egy kicsit gyalogolni a metróhoz de szerintem belefér.

utterv.jpg
    
(#) zolee1209 válasza Danaman hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Én is megyek majd! Majd a Lehel téren "felveszem"! Én a gyöngyösi utcán szállok fel, ismerem az útvonalat is! Ha gondolja, mehetünk együtt! Csak akkor adjon "azonosítót" magáról, ami nem biros bézbólsapka, mert az már kopirájtos!
(#) DuMatyi válasza Danaman hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Megígérem, nem fogok kommunikálni, nehogy mindenkit elriasszak mellőled
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Matyi! Hozol nekem valamit?
(#) Norberto válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Vigyél neki egy kis konzervdoboznyi idei Balaton-vizet, igazán megérdemli! :crazya:
(#) lpcollector válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
A 75-ös troli valahol ott van a környéken, ahonnan indulok reggel, ez kézenfekvő. Az 1-es villamost meg innen a fórumról vettem (a csatolt kép alapján). De mivel nem ismerem a börze helyszínét, szívesen veszem a tapasztaltabbak útbaigazításást. A BKV utvonaltervező 3-as metróhoz a troliról a Dózsa György úti megállót javasolja. Milyen korán indulsz?
(#) zolee1209 válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Ha indulok, akkor korán, olyan 6 órakor már indulni szeretnék! Én kapásból a M3-ra szállok fel, az hogy a Dózsán, vagy a Lehel téren szálsz fel... Majd eldöntöd! A többit már tudom!
(#) lpcollector válasza (») Máj 7, 2009 /
 
Muszáj olyan korán indulni? Igazság szerint mi pihenni és "vidámparkolni" jövünk fel a gyerekek miatt, a börze az csak az én privát kitérőm lenne. Az is kérdésem lett volna, meddig érdemes odaérni vásárlási szándékkal?
(#) Danaman válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Minél korábban kell érni mert hip hopp elviszik a jó dolgokat....
(#) lpcollector válasza Danaman hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Eszerint 8-kor már indulnak visszafelé az elégedett vásárlók
Tényleg olyan "tejjel-mézzel folyó kánaán", vagy ne füzzek hozzá nagy reményeket...
(#) Mate78 válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Hát ez nem jó hír mivel én is csak kb 8-1/2 9-re tudok csak odaérni vidékről.

(#) zolee1209 válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Mondjuk nem hiszem, hogy veszek valamit is, de szeretném "felmérni" a készletet, hogy mivel szoktak kimenni az eladók. Igen, nem árt korán kiérni, mert gyorsan elkapkodják az értékes holmikat!
szerk: Főleg, hogy ez "nagy" börze lesz...
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 7, 2009 /
 
Üdv a hűséges börzéző kollégáknak, barátoknak!

Én is pár embert navigálok. Név szerint: 70%, hogy jön g89 Ricsi. Ővele együtt megyünk fel, ha minden igaz. Csatlakozik hozzánk _ampervadasz_ Peti is, a Népligetnél retrocarder Máté is. Ha minden igaz, fél 8-ig leszünk ott, majd gyalog elindulunk, és 15 perc alatt a Gyáli útra érünk, úgyhogy nem úsztok meg bennünket! A Puskás előtt xxxd (Ejnye ezért a nicknévért... ) Pisti (Kicsi Én) rám csörög telefonon, érte leszaladok a Puskás elé, és a hajánál fogva fogom felvonszolni büntetésből. 3/4 9-kor lesz mindez... Ennyivel tudtam hozzájárulni a nap fényéhez! Örültem volna, ha levii is tudna jönni, de sajnos nem tud.

@Norberto: Vigyek egy kis Balaton vizet, és öntsem nyakon Zolee-t?
@Zolee: Remélem holnap végre visszakapom a szkópcsövemet, ami a tiéd... Kezdek egyre mérgesebb lenni, mert a illető enm veszi fel a telefont.
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 7, 2009 /
 
Majd' elfelejtettem: Elmaradhatatlan kellékeim: Piros baseball sapka, és kommunikáció! Innen megismertek! :whistle:

@lpcollector: Tényleg kánaán! Főleg nekünk, csőpártolóknak (mint imi65 és köbzoli, én.)!
(#) Müszi válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
És én nem vagyok csőpártoló, Matyikém?
(#) lpcollector válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Mikor ülsz metróra? Megpróbálok korán ellógni a család mellöl, és ha gyorsan végzek, még visszabújhatok a nejem mellé az ágyba
(#) lpcollector válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Engem is a csövek csábítanak.
A régi rádiókat is szívesen megnézem, de azokat amúgy sem tudnám magammal vinni, meg már otthon sem nagyon férünk el tőlük
(#) Action2K válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Ha gyorsan végzel Kizárt, ha belemélyed az ember a kínálatba! Tapasztalatból mondom. Csak nehogy úgy járj mint kocsgab002. Bővebben: Link
(#) lpcollector válasza Action2K hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Ezt a történetet én is olvastam, és jót derültem rajta
(#) lpcollector válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Jó lesz a korai indulás! 9-ig kell visszaérnem, 10-ig kaunk reggelit, és 11-ig "tűrnek meg minket" a szálláson.
(#) lamalas hozzászólása Máj 7, 2009 /
 
Ejnye no! Miert vasarnap van a kovetkezo borze?
Ha szombaton lenne kineznek en is. Na talan majd legkozelebb...
(#) zolee1209 válasza Norberto hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
:action:
(#) zolee1209 válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Ha a többiek fél 8-ig lesznek ott a Népligeti M3-nál, akkor érdemes lenne, ha együtt menne a banda! Már amennyire nem szervezted túl magad! Ha 7 órakor metróra ülök, "felveszlek a Dózsán, és Mátyás kollega tartja szavát, hogy fél éjtig ott maradnak a kommandósokkal, akkor mi is összefutunk velük, majd továbbindulhatunk!
EGYÜTT! :boxer:
Ha így jó, kérlek jelezz vissza!
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Matyi! Kérlek Te is jelezz vissza, hogy megfelel-e a haditerv! :peace:
(#) rockersrac válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Rockersrác jelenti,ő is megy! Fekete farmer,meg fekete metallicás pulcsi lesz rajtam,meg persze szimat szatyor(ami tele van firkálva elég rendesen )erről azthiszem csak megismertek!
(#) zolee1209 válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Idézet:
„szimat szatyor”

És mi van benne? Denszesz, vagy TECHNOkol?

Te is az M3-mal jössz?
Következő: »»   21 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem