Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   22 / 147
(#) rockersrac válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Igen! Én Újpest-központ felől fogok érkezni! Kérdésedre a válasz: személyes holmijaim lesznek benne(pl könyv,mp3 lejátszó,meg ilyenek! )
(#) zolee1209 válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
És mikor indulnál? Ahogy írtam, én 7-kor szállnék fel a metróra, de Te egy megállóval hamarabbról indulsz!
(#) rockersrac válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Mikor száljak fel a Metrora?
(#) zolee1209 válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Még lpcollector válaszára várok, aztán egyeztetünk, amennyiben kötetlen, mikor tudsz jönni!
(#) lpcollector válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Most már beleéltem magam a korai időpontba. Nekem jobb is lenne az Általad javasolt korai érkezés, mert akkor még "több az fóka mint az eszkimó" , így hamarabb is végezhetnék. A nejem a két gyerekkel nem szívesen vállalná egyedül a reggelit a szállón ...
(#) zolee1209 hozzászólása Máj 7, 2009 /
 
Rendben! Akkor a következő:

Én 7-kor +/- 5 perc szállok fel a Gyöngyösin a metróra. Rockersráccal bevárjuk ott egymást. Majd továbbindulunk, 5-8 perc után odaérünk a Dózsára, ott kiordítunk lpcollesctornak! És így megközelítőleg fél 8-ra oda is érünk a Népligeti megállóhoz, ahol Matyi gárdájával összeverődve megrohamozzuk a börzét! Megfelel nektek? :pirul:
(#) CIROKL válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Ha fél 8 ra jöttök akkor már semmit sem fogtok ott találni már minden a táskámba lessz rakva! Nekem a buszom a puskás stadionig 3/4 -7 re ér be onnan az 1-es villamossal csak 10 perc a gyáli út!
(#) rockersrac válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Nekem jó a dolog totále! akkor én a Gyöngyösi utca megállónál kiszállok a metró kocsiból,aztán a következővel megyünk is tovább! szerintem így lenne legjobb! De mindenféle javaslatot szívesen fogadok,főleg hogy még csak másodszorra megek börzére! Szóval az lesz amit az ,, ős tagok " mondanak!
(#) Norberto válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Nana, vigyázzatok! Még a végén oda kényszerülök költözni sátorba holnap este az épület elé, hogy nekem is maradjon valami!
(#) zolee1209 hozzászólása Máj 7, 2009 /
 
Akkor úgy tűnik, hogy minden és mindenki együtt lesz az induláshoz!
Én farmerban leszek, ha rossz idő lesz, valószínűleg pulcsiban. Alatta lesz egy bordó Kandós póló... Kérném továbbá rockersrác és lpcollector fantomképét és/vagy részletes külső leírását a börze napjára!
Matyék meg féljenek, mert hárman megyünk!

Börzére fel! :peace:
(#) rockersrac válasza Norberto hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Hát ez jó ötlet! Én nem sátorozok oda,hanem akkor az első metroval megyek oda,és keresek egy sátras embert,aki nem lesz más,mint TE Norberto!
(#) zolee1209 válasza Norberto hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Ezek szerint Te is jössz! Végre pacsizhatok veled is!
(#) CIROKL válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Reméllem azért engem még megismersz ? De küldhetek fantomképet! Az adatlapomon van eggy 40 évvel ezelőtti !
(#) zolee1209 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Ha szemüvegben voltál, akkor tudom, ki is vagy!
Te is jössz velünk? Matyi úgy tervezi, fél 8 körül indulunk a népligettől... Vagy te a Gyáli útra érkezel kapásból? Nem értettem annyira azt a mondatot, amiben ezt írtad!
(#) lpcollector válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Ahogy jeleztem, nekem most már akár ennél korábbi indulás is megfelelne. Délelött még Te is 6 órát írtál
A végső időpontot szombat reggelig jelezd, utánna már nem leszek gép elött. Nincs semmilyen kedvenc, vagy jellemző ruhadarabom, talán csak télen a fekete kalap, de abban most hülyén néznék ki... Viszont a névválasztásomnak megfelelően legyen mondjuk nálam egy LP (legalább is a borítója). Akad néhány szakadt, semmire sem való, azt visszafelé el is dobhatom. Kevés ember mászkál a metróban kora reggel kezében egy hanglemez borítóval A kenguru filmzenéjének borítója elég színes, az messziről is jól látható ...
(#) lpcollector válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Prábáltam frissíteni én is az enyémet egy 35 évvel fiatalabbra, de csak akkor látszik, ha a képre klikkelek, a pici képen továbbra is Berliner dolgozik a hanglemezen
(#) zolee1209 válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Igen, igazad van! Délelőtt még 6 órát mondtam, csak megkeveredtem, hogy Matyiék fél 8-kor indulnak a stadionoktól! Melyik lenne a jobb Neked?
(#) lpcollector válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Számomra a kettő között lenne a legjobb, 6.30-körül... Viszont ha mindenképpen szeretnétek a Többiekkel már a börzét megelőzően találkozni, nem csak ott, igyekszem alkalmazkodni Hozzátok.
Veletek minden bizonnyal így is elöbb kiérek a címre, mintha egyedül bóklásznék az ismeretlenben.
Olvastam a Kandós pólódat, egy cserép plakettem valahol nekem is van a "Kálmántól", mi még csak olyant kaptunk
(#) llaci56 válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Én most is az Árpád hídról jövök, és fel tudlak venni a József Attila Színháznál, - ha jön Zoli is, akkor vele együtt. Ha Akció Laci is jön, - és Solymáron átszáll hozzám, - akkor fél 9 körül leszek ott. Ha nem jön, akkor egy kicsit korábban is lehet.
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Tudom, - ezért írtam, hogy "HA", - de számomra nem volt egyértelmű, hogy biztosan nem jön.
(#) lpcollector válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Köszi, de zolee1209-el már egy korábbi időponban egyezkedünk
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Rendben megvárunk benneteket! A HE-s deszant rajtra kész! Akkor rockersrac is csatlakozik?
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Akkor még egyszer: A "kommunikátor" bordó LGT-s pólóban fehér nadrágban (valószínű rövidnadrág), és az elmaradhatatlan piros baseball sapka. Teljesen mindegy, mert zolee1209 meg fog ismerni! Engem ifjú titánok fognak körbevenni, úgyhogy biztonságban leszünk.
(#) SzervízMacska válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Akkor én nem is megyek közétek, mert ifjú már elég rég voltam... Esetleg egy pár TITÁN csipeszt tudok vinni magammal, hogy valami stimmeljen is. :hide:
(#) Action2K válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Sziasztok, Sajnos egyértelmű, hogy nem. Bővebben: Link
(#) Müszi hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Szerintetek lesz sztrájk vasárnap?
Mertha igen részünkről lőttek a börzének.

üdv
(#) Danaman válasza Müszi hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Tudtommal csak ma van.
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
TI TÁN viccelődtök? Ha igen, jól teszitek!
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Vannak ifjú titánok, meg öreg rókák... Az ifjú titánokból előbb-utóbb öreg rókák lesznek! :hide:
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Hali-HÓ mindenkinek! :peace:


Itt amperközivadász, jeletkezem,megyek én is a börzézni!
Következő: »»   22 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem