Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   417 / 1683
(#) Norbi1004 válasza szücsien hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Sziasztok!
Szeretném én is megmutatni az egyik munkám, ami abba a középiskolába készült házi konstrukciós versenyre ahova járok. Az erősítő 5db 25wattos Skori féle Texas erősítőt tartalmaz, házi-mozi erősítő céljából. És egyben szeretném kikérni a véleményeteket az erősítőmről.
(#) belganarancs válasza 187BodyGuard hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Gyakorló nyák +smd nekem meg ez tetszikA héten ez a második doboz,ami nagyon tetszik.
(#) Kovidivi válasza szücsien hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Jól néz ki
Jól láttam, hogy nincs teljesítmény ellenállás, hanem valami félvezetőt fűtesz? Kapcsolási rajzot kérhetek erről a részről? Egyébként igényes meló! Köszi!
(#) szücsien válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Igen egy félvezetőt "fűtök" IRF3205. Kapcsolási rajz nem készült hozzá, de rajzolok majd egyet.
(#) csezoli21 hozzászólása Máj 25, 2009 /
 
Helló
A szomszéd haverral összefogtunk, és elkészítettünk egy 2*130Wattos MOSFET végfokot, még csak az egyik panel van kész! Ki is próbáltuk meggyőző hangja van!!!
Köszönöm a sok segítséget helló
(#) zoly15 válasza csezoli21 hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Forrasztás előtt, jó lenne felpucolni a nyákot..
Az első képen látható hogy még "patina" is van rajta
Azért van ott az a rengeteg hideg forrasztás
(#) csezoli21 válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Helló
Hogy kell kezelni? Én azt hittem a marató mart át a tonertintán és azzal már nem lehet mit csinálni,...
Mi a megoldás erre hogy ne legyen ilyen?
(#) Tomi20 válasza csezoli21 hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Fémgyapottal, vagy finom csiszolópapírral szép fényesre fel lehet polírozni/csiszolni a felületet. Esetleg súrolópor is megfelelő lehet. Utána valami védőlakkot, vagy gyantát kell rákenni, és még 20 év múlva is szép fénye lesz a panelnak, a gyantától meg könnyebb forrasztani is. Egyébként egész jó a panel
(#) vtnagy válasza Tomi20 hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
A fémgyapothoz én annyit fűznék hozzá, hogy utána azért szépen mosd le a nyákot, mert én használtam sokat, és utána mindig maradt rajta "némi" szennyeződés, ami miatt sokszor nehézkes forrasztani.
Maga a nyák szerintem nem lett olyan rossz, a forrasztáson még csiszolj, de a többi nekem nagyon tetszik. Grat hozzá
(#) Doncso válasza csezoli21 hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Nem rossz. Szabad kérdezni mely kapcsolás ez?
Üdv.
(#) Pioneer hozzászólása Máj 25, 2009 /
 
Sziasztok!
Itt a félig kész labortápom. Ami valóan félig van kész.
Amint összegyűlik rá a rávaló, megépül a másik fele is.
Sajnos a leghúzósabb a trafó
(#) Attila86 válasza Pioneer hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Üdv.!
Kisebb felbontásban is elég lett volna.
Ez melyik műszerdoboz? M10? Mik a befoglaló méretei?
(#) zoly15 válasza Pioneer hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Szia!
Ez Mesteri munka!
Gratulálok!
Csupán az nem tetszik hogy a banándugó a megjelölt helynek nem a közepén van
Azért ment el a fúrás, mert nem pontoztad be?
Egyébként az előlep milyen technikával készült?
öntapadós fólia?

Üdv!
(#) Pioneer válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Szia!
Ez egy régen szerzett műszerdoboz, csak az előlap méretét tudom fejből ami 297x96mm.
(#) Pioneer válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Szia!
Köszönöm. Az lett a probléma, hogy először az előlapot fúrtam ki és utána készült a matrica, ami öntapadós A4-es papír, a tetejére pedig átlátszó öntapadós fólia került. Sajnos a tervezésnél lett elmérve a két banándugó helye és már nem volt kedvem újat csinálni.
(#) zoly15 válasza Pioneer hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Úgy gondolom, ennyi hiba még belefér
(#) nagy hoho válasza Pioneer hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Helló ! Nekem tetszik ! A Trafó is nagyon penge. De az előlap tetszik a legjobban ,Maga az a tény, hogy számítógéppel készült. Én is most csinálom a tápomat és próbálkoztam előlap készítő programmal de valahogy nem akar össze jönni. Így marad a betűmatrica és az akrilán lak.
(#) Zoli_bácsi válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Az előlap tervezésben szívesen segítek, ha gondolod.
(#) bankimajki válasza Pioneer hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
szia, nemtudom nekem is nagyon tetszetősnek tűnik ez a táp, és amilyen igényesen néz ki a belseje, akkor már legyen szép a külseje is (nem sértés, de ha már majdnem tökéletes miért ne lehetne az?) tehát én tennék fel új matricát, ill. az előlapi csavarokat is kicserélmém 2 egyformára, de mégegyszer így is SZUPER
(#) nagy hoho válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Köszönöm ! Rendes vagy ! Ha végképpen nem boldogulok és még áll az ajánlatod akkor beszélünk majd róla. Addig is köszönöm szépen.
(#) Zoli_bácsi válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Természetesen az ajánlat mindig is állni fog, időkorlát nélkül. Szólj bátran, olyanra tervezzük, amilyet csak kívánsz. Akár milyen színekben lehet a felirat, bármilyen geometriai forma megjelenhet rajta. A végeredményt pedig elküldöm pdf-ben, amit ki lehet M1:1-be nyomtatni öntapadó fóliára.

üdv!
(#) nagy hoho válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Ez több mint amit reméltem ! Nagyon szépen köszönöm.
Üdv : nagy hoho
(#) scooby_ válasza 187BodyGuard hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Ez nemsemmi!
Mindezt egy régi TV hangszórójábol?
Az ellenörzőt ide is hozhatod Szaktanári dicséret...
(#) slogan válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Megboldogult lány koromban 16 féle torzítót építettem

Akkoriban a legbonyibb dobozolás egy tizenéves számára a fém jégkockatartó volt "leborítva" ,fenekelve nyáklappal
Azzal zenéltünk ,aztán abbahagytam ......
A csapat még ma is (megint) nyomja
(#) Pioneer válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Szia!
Nem vettem sértésnek és köszönöm. Mihelyst hozzáfogok a második oldalnak, készítek egy új matricát. Az előlapi csavarok egyformák, csak szerintem a fotón látszik úgy.
Az előlapot az "Abacom FrontDesigner" -rel készítettem. Ez volt itt a reklám helye
(#) csezoli21 válasza Doncso hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Helló
Maratás előtt fel lett polírozva, csak maratás után néz ki így nem lehet hogy átmart a maratószer?
Amúgy ez KD mester 2*130Wattos mosfetes végfoka a VF2 topicból!
(#) Attila86 hozzászólása Máj 26, 2009 /
 
Nyákokat önmagában nem szokás itt annyira bemutatni, de most megteszem mert úgy néz ki új rekordot döntöttem az egy nap alatt készült nyákok mennyiségében és méretében:
Bővebben: KÉP
És még 2db kb fél tenyérnyi nyákot el is felejtettem odatenni.
(#) bankimajki válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
szép teljesítmény, de ahogy elnézem még nincs kifúrkálva, (az az igazi teljesítmény, ha ebben a napban ki is fúrkáltad volna őket.) amúgy grat.
(#) Attila86 válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Az majd most következik.
(#) tbence3 válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Hali! Nagyon frankóak lettek a nyákok. Az ónozást, hogy csináltad? Wolf-os termék?
Következő: »»   417 / 1683
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem