Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   584 / 3581
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 30, 2009 /
 
Ne féljetek, lesz az döngölve is, meg a 100*100-as spernorács is be lesz applikálva. Viszont van eső bőben minden nap, nem nagyon kell a betont pluszba locsolni.
(#) Georgee hozzászólása Jún 30, 2009 /
 
Valaki nem tudja véletlenül ennek a számnak a címét? Mert nagyon kéne klikk
(#) Norberto válasza Georgee hozzászólására (») Jún 30, 2009 /
 
Nightwish - 10th Man Down
(#) Georgee válasza Norberto hozzászólására (») Jún 30, 2009 /
 
Örök hálám! Köszi szépen
(#) Action2K hozzászólása Júl 1, 2009 /
 
Halihó, jó reggelt! Tegnap este megint füvet nyírtam, nő mint gomba. A beton meg locsolva, az égiek által. :worship:
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Bezzeg, ha a füvet is lebetonoztad volna...
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
... meg kis kerti lámpácskák a beton szélénél. Na nem! Már így is a fejünk felett szállnak le a repülök. Nem akarom megnyitni a Ferihegy 3-at!
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Idézet:
„...így is a fejünk felett szállnak le a repülök...”

Nocsak! Tán csak nem "szomszédok" vagyunk?
(#) Ricsi89 hozzászólása Júl 1, 2009 /
 
Most takarítgattam a polcomon és észrevettem, hogy van egy pár könyv elég új állapotban a telefonom doboza alatt. megnéztem és tényleg érintetlenek voltak. 11-es matek, 12-es matek, irodalom, biológia könyvek voltak. Sosem használtam őket. Sebaj, húgomnak ezt sem kell megvennie majd, ha odakerül. Az 5 éve nekem vett könyvek nagy része most jó lesz neki, mert most megy majd elsőbe. Így nem kell több, mint 30 ezret könyvekre kiadni. Akkor mintha olcsóbb lett volna, mint most. :yes:
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Neeem. Én a kertvárosi (adatlap) reptérről beszélek. Itt csak a kis egy, két motorosak járnak csak, meg a helikopterek. Időnként megjelenik erre egy-két veterán, világháborus duplaszárnyú, na van hangjuk ám! De a Ferihegyre leszálló gépek is elég hangosak. Épp a légifolyosó alatt lakunk, s felettünk kezdik meg a gépek a sülyedést. De téged sem irigyellek, mert azért a retardernél is jó kis zaj keletkezik.
(#) Action2K válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Mintha? Akkor ne is beszéljünk a 80-as évekről. Egy átlag szakkönyv 2-300 Ft-ot kóstált. Mintha a fogamat húzták volna ki, olyan nehezen vettem meg az 500Ft-osokat. Ma már nem bánom, sokat tanultam belőlük. "Rongyosra" lapoztam őket.
(#) Action2K hozzászólása Júl 1, 2009 /
 
MS IE8 Nem méretez (TAB-bal mászkálhatok az ablak aljára), nem frissít (kiírja, hogy kész, a lap meg üres)... Csak az a baj, hogy céges, nem tolhatom meg egy tüzes rókalánnyal.
Apropó tűzes! Este megyünk a kis családom nagyobbik részével, meg egy nálunk nyaraló rokonkislánnyal a harmadik jeges korszakra. Imádom az ilyen ötletes, látványos animációkat. Pláne, ha még a zenei gegek is ott vannak a szeren.
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Akkor is földik vagyunk, szegről-végről! (Egomi születésű vagyok... )
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Szedj le egy portable verziós rókalánykát, és tedd rá pendrive-ra. Arról futtathatod, és nem kell telepíteni. Így netezek én is a melóhelyemen.
(Remélem, a rendszergizda nem olvassa... )
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Ez az USB-s, jó ötlet, utánna nézek.

Idézet:
„Remélem, a rendszergizda nem olvassa...”
Dehogynem, olvassa ám! Itt legalább is igen, mert én volnék az.

Egomi? Melyik részen? Én a "Technika Háza" melett laktam kis koromban. Lehet az fertözött meg a pákafüggőségemben?
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Hajaj! Akkor lehet, hogy én ezért tanítok? A Tanárképzővel (akkor még az volt) szemben laktunk. Bajcsi Zs. utca volt akkor. (Hogy most is így hívják-e, nem tudom...) Viszont ott volt a technikum is, lehet, innen a vonzódásom a páka iránt?
(#) DuMatyi válasza Frankye hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Kérhetnék egy linket a pendrive-ra tehető tűzróka letöltéséhez?
(#) Ricsi89 válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Tessék. Magyar, legújabb, mást ne kérdezzél, egyebet nem tudok mondani.
(#) Frankye válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
A Matyi már megint "kommunikál"...

A' propos! Néztétek az oldalszámot? 1234 Tök jó!
(#) Norbert123 hozzászólása Júl 1, 2009 /
 
Sziasztok
Lenne egy kérdésem..
Van egy 200gigás vincseszterem, szegény kapott eleget.
Ennek a hdsentinelnek mennyire lehet hinni?
Csatolom a képet.
Kicsit néztem, hogy mit írt
Lassan elkezdem menteni róla az adatokat
Sziasztok

kép.JPG
    
(#) radocziandras válasza Norbert123 hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Én nem tudom, de a hőmérsékletet helyesen jelzi ki.Siess, mert lassan már csak egy hónapod lesz adatot menteni. Vagy nyomd rá az újratesztelést.
(#) kiskacsa2009 válasza Norbert123 hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Egyik haverom is leszedte, és 17 napot írt ki neki, nem hitte el, és kb 2-2,5 hónap múlva cseszhette...
Elkezdett füstölni igaz, hogy az egy szervergép vinyója volt, tehát éjjel nappal ment.
Amúgy meg ilyen pontosan nem lehet megjósolni a vinyó élettartamát (hacsak nem a progi teszi tönkre a vinyót )
(#) sound.man válasza Norbert123 hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
A progi szerint nekem elvileg nem kell félnem semmitől minimum 1000 napig. Mind a két vinyóra ezt írta.

vinyó.JPG
    
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Csütörtökön vittem vissza a buszt, de annyira szoros volt az idő, (jött a család is, - ebédeljünk valahol, stb...) délután 5-kor pedig tanfolyamom indult, így csak rohantam végig.
(#) Norbert123 válasza sound.man hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Szia
Hát ennek a vinyónak szerintem vége van
Sajnos már másolni se tudok rá, se le róla.
Ami rajta van, azt tudom használni, nézni
Lehet vele még csinálni valamit?
Vagy csak dísznek használni..
Sziasztok
(#) radocziandras válasza Norbert123 hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
A háza jó hűtőbordának.A lemez meg frizbiek, vagy órának.De dísznek sem utolsó...
(#) Sergei válasza Norbert123 hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
íves javitás :yes:
(#) zolee1209 válasza sound.man hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Gondoltam letöltöm a progit, előtte egy kicsit olvasgattam... Csak azért, hogy beleköthessek valamibe! :hehe:
(#) DuMatyi válasza radocziandras hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Vagy... Álumínium! Volt jópár vinyóm. a mágnes miatt gyűjtöttem, de Alumínium-súlyban sem utolsó! Elfér egy dobozban, míg fel nem megy a világpiaci ára... A MÉH meg majd megkapja
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Látom elvagytok
Következő: »»   584 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem