Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   583 / 3581
(#) titi hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
Hú, még talán sose írtam annyi HSZ-t egy nap, mint ma. 22 Ja ez már 23. ...ha jól számolom...
Nem is volt időm hamarabb ide benézni, pedig ha nem is írok mindig de azért elolvasom, hogy mi folyik itt.
Zenetom! Még vagy százat!
(#) Szebence hozzászólása Jún 29, 2009 /
 
Bő 3 óra múlva kelhetek, megyek melózni ráadásul egész idáig feltartottam sprofan kollégát is
(#) sprofan válasza Szebence hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Na jóvan már
Én amúgy is csak 6 óra múlva kelek
(#) titi hozzászólása Jún 29, 2009 /
 
Most már menjetek aludni, én is azt teszem!
(#) radocziandras válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Igen, ezért voltak szobaméretűek az első gépek.
(#) zoly15 válasza Action2K hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Ejjj, ejjj
Nélkülem belefogtál a betonozásba :no:
Ez a szaladós téma ismerős..
Mi a teraszt burkoljuk "sátor" alatt..
Már a legutolsó lépcsőn járunk onnan járda van betont megbontjuk egy hatalmas lyuk.
Megyünk homokért na mibe hogy akkor kezd el esni olyan hideg volt hogy nem igaz..
Aztán szakadt mint az állat, ez elvett legalább 45 percet a munkából....
(#) zoly15 válasza titi hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Én már ekkor rég aludtam
Most nézem hogy,még 22 hozzászólás és ünnepelünk
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Laci!
Ez készen van? Azt hittem, még vaklova lesz...
Amúgy pedig az összes név- és születésnapost a Jóisten éltesse sokáig egészségben, erőben, békességben, boldogságban, gazdagságban, minden földi jóban!
Folyasztószer-szagú boldog ünnepet mindenkinek!
(#) Frankye válasza zenetom hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Azért sajnálom azt a szerencsétlen embert, akinek ezt a sokmillió tranzisztort kell leszámolgatnia... :hehe:
Milyen rossz lehet Neki, ha valahol a vége felé elvéti a számolást, és kezdheti elölről!
(#) kiszebra hozzászólása Jún 29, 2009 /
 
Valaki leírná nekem, hogy mik a HI-FI követelmények?
köszi
(#) pörölycápa válasza Action2K hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Idézet:
„A majdnem rész törlendő.”

Azért én megvárom, hogy lesz-e megoldás Lehet, rosszul kérdezek...
A többit köszönöm, nem szeretnék megbélyegzett lenni.
(#) zenetom válasza Frankye hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
De azért megnéznék egy procit, amiben 167 millió db BC182-es tranyó van
Apropó, ma hogy voltam boltban (elektró boltban, mi másban ) vettem pár kondit, nem is az a lényeg, hanem ahogy jövök ki, már jóval elhagytam a boltot, vagy 400 méterre, hát a napszemüvegem ott maradt
Na futás vissza, szerencsére ott volt. Futni azért kelett mert a következő vonatra 2 órát kellett volna várnom
(#) Frankye válasza zenetom hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Idézet:
„De azért megnéznék egy procit, amiben 167 millió db BC182-es tranyó van”

Én meg azt az elvetemültet, aki beleülteti...
(#) valve válasza Frankye hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
"azt az elvetemültet, aki beleülteti"

Azelőtt meg ki is kell fúrkálni a nyákot... (vagy légszerelt lenne?)
(#) Frankye válasza valve hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Lehetne akár légszerelt is, vagy éppen SMD... Ha már lúd, legyen liba!
(#) kiszebra válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Nekem nem jó haverom, mert nem akart segíteni.
(#) Ricsi89 hozzászólása Jún 29, 2009 /
 
Helló!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy autót, ami üzemképtelen, hogy lehetne a legolcsóbban eljuttatni az ország egyik végéből a másikra? Pontosabban Vas megyéből Szabolcs megyébe. Csak azért érdekelne, mert ott van egy autó kasztni, ami elég olcsó és ha jó állapotban lenne, akkor érdemes lenne megvenni, viszont motor és papírok nélkül nehezen tudnám elhozni.
(#) llaci56 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Nem értem a kérdést... Vagy nem láttál még autó szállító járművet, vagy elképzelni sem tudom, mi a célod a kérdéssel. Adjunk kölcsön egy bele való motort, és hozzá papírokat?
(#) llaci56 hozzászólása Jún 29, 2009 /
 
Annyit írtok, hogy nem tudom követni....
(#) Ricsi89 válasza llaci56 hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Az volt a kérdés, hogy mi lenne a legolcsóbb megoldás a szállításra ilyen nagy távolságon.
(#) Frankye válasza llaci56 hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Egyértelműen csak tréleren szállítható. Vagy útvonalengedély kell, ami macerás és drága (lehet). Szerintem a tréler olcsóbb, bár kérdés, ekkora távolság esetén megéri-e.
(#) poros válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Keress a lakhelyed közelében bérelhető kisteherautót. B kategóriával vezethető. Motor nélkül 1 tonnánál nem lehet nehezebb a kaszni, ha csak nem páncél autót vettél. KB 10 000 a napi bérleti díj plusz km- én ként még valamennyi ennél olcsóbban nem tudod megoldani szerintem.
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Jún 29, 2009 /
 
Sziasztok! Ne haragudjatok az off -ért, de egy váratlan hiba merült fel ( már nem új keletű ). Nem tudom miért, de ha bármilyen avi -t futattni akartam, az mind akadt. Az FFD$how kodekjával már tele van a tö.... ! Van olyan AVI kodek ami nem FFD$how -ra épül? A Movie marker sem szereti, szeret tőlle megfagyni, és bármilyen lejátszó akadva játsza le a filmeket. Próbáltam a hardveres leképezést, és gyorsítást állítani. Ezzel némi javulást értem el, de olyan mint a döglött verébnek a puska golyó. A probléma az az hogy a buffert teeírja, majd utána olvas ki belölle, és nem paralell hajtja végre. Korábban csak a marker nem szerette, mostanában meg ezezek az akadások jöttek elő.
(#) Szárnyas válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Szia! Miért nem használsz olyan lejátszót, ami saját kodekjét használja nem pedig külsőt? Ilyenek közül választhatsz mint pl. a KMPlayer, MPlayer, vagy VLC Player lejátszók. Én a KMP-t használom, nagyon jó kis program, mindent lejátszik.
(#) Szebence válasza sprofan hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Ééés hazaértem melóból Újra itt. Még eszek aztán folytatom a szerelést
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Ez bizony kész van! Azt ugyan nem írtam, hogy kap még belűről egy sitt feltöltést, s kívül pedig földel egy teraszos lépcsős virágágyásos dizájnt. Ez a lábazat a tetejére kerülő betonplaccot fogja tartani. Ahol pedig majd kilóg a földből ott nem vakolva, hanem valamiféle díszburkolatot fog kapni. Ez csak egy teherhordó szerkezet.
(#) KTobi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
hol maradt a vas a betonból? vagy a beton is elmaradt?
(#) KTobi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
Hát egy ekkora betonlemezbe nem tenni vasat, őrültség. Észre kellene, venni, hogy a betont préselheted nyugodtan, de ha húzod, ő enged. A betont mindig vasalják, ez alól egyedül ezek a kis térburkoló kövek a kivételek, mivel annyira kicsi, hogy az egész süllyed, billen, és nem törik. A lemezekben a terhelésre az alja húzódik. Nálunk nem lett se döngölve, se mosatva se semmi a töltés, már évek óta úgy áll gond nélkül. Hja, a kiszámolt mennyiségű vas nem lett kifelejtve.
(#) KTobi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 29, 2009 /
 
keress a közelben egy építkezési tervezőt, aki ért is a dolgokhoz anyuu, gyere már ide
(#) KTobi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 30, 2009 /
 
Kis félreértés. Anyám tervező. Jelenleg épp alapot ásunk, nem marad senki sem ki a munkából.
Következő: »»   583 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem