Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   14 / 84
(#) mokka23 hozzászólása Júl 3, 2009 /
 
Az ital árakat nem én határozom meg , viszont a kaja nem lesz drága egy sima hamburger 350 rántott szelet , rántott sajt , rántott gomba sült burgonyával 750 , szendvics 160 . DE a közelben van benzinkút is ha valakinek ez esetleg drága lenne egyéb iránt ez még szervezés alatt van viszont a teljes napos program miatt nagyon rajta vagyok az ügyön hogy legyen kajcsi is.

Bővebben: Voksoló
(#) ngyzoli válasza frrrrr hozzászólására (») Júl 4, 2009 /
 
"A vaktesztnek vannak-e szabályai?"
Bizony,ennek a fajta összehasonlítási metódusnak igencsak szigorú szabályai vannak,olyannyira,h korrekt vaktesztet sokkal nehezebb összehozni,mint elsőre gondolnánk.A hangnyomásszinteket műszerrel állítják egyformára,mert köztudott pszichoakusztikai tény,h az az erősítő szól jobban,amelyik hangosabb.Akár néhány tized dB-nek is lehet jelentősége.
(#) CIROKL hozzászólása Júl 5, 2009 /
 
Urak ! A találkozóra tud valaki hozni bakelit lemezjátszóhoz TŰ nyomás mérőt ?
(#) fazksg válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Tyű, ha valaki tudna, akkor biztosan vinném én is a lemezjátszómat - mert sajnos a skálázása elég elvetemült .
Üdv: FazksG
(#) Gafly hozzászólása Júl 6, 2009 /
 
Budapest (esetleg vonzáskörzete) - Kecskemét - és vissza autó szabad helyre van igény? Már ha megyek és nem vonattal...
(#) Norberto válasza Gafly hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Én egy helyre vevő lennék, ha összejön ez a lehetőség.
(#) Norberto hozzászólása Júl 6, 2009 /
 
Jelenleg így néz ki a térkép: LINK

A budapestiek hogyan szeretnének/tudnának menni?

zolee1209?
rockersrac?
kocos?
hapro?
lamalas?

Ti hogyan gondoltátok a menetelt, ha mentek?
(#) lamalas válasza Norberto hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Udv,

En csutrotoktol jovo het keddig Kecskemeten leszek, de pont emiatt nem fogok tudni semmit vinni. Szombaton ha lesz idom kinezek a talira.
(#) Action2K válasza Norberto hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Apropó térkép. Épp kérni szeretném a Tisztelt társaságot, hogy nézze át a térképet, hogy Ő szerepel e rajta, s milyen státusszal: Jön (pötty), Nem jön (hópihe), Még kérdéses (?). Aki nincs rajta, vagy azóta változott a státusza, kérem privátban jelezze, hogy módosíthassam. Ezzel megkönnyítve mindnyájunk dolgát. Köszi.
Aki még nem küldte el az adatlapját(-jait), kérem mihamarabb tegye meg. Ezzel is felgyorsítva a helyszíni papírmunkát. Köszi.
(#) EcoPityu válasza Action2K hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Laci!

A kiállítóknak szerintem kéne kitűző /névkártya szerű, valami logóval/ , bár nekem valahol van kettő csipeszes...

Mit szólsz? Szerintem nem nagy összeg, csak hol lehet ilyet venni?
(#) EcoPityu hozzászólása Júl 6, 2009 /
 
GG, Kócos!
Végigmértem a 6P-ket, és válogattam nektek! GG, van 4db majdnem tök egyforma, Kóci , neked meg viszek egy jó állapotú, középmezőnybelit, TO3-as alakú porcelán foglalattal!
Ki van készítve!
(#) Norberto válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Szerintem bármelyik kis kütyüs boltban lehet kapni. Ahol ilyen kis 100 - 200 Ft-os szirsz*rokat árulnak
(#) Action2K válasza Norberto hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Semmi gáz! Közvetlen kapcsolatom van a magyarországi beszállítóval, lesz kitűző. Is.
(#) mark.budai hozzászólása Júl 6, 2009 /
 
[off]Na, a hétvégén nem lesz valami nagy forgalom itt az oldalon. Egész jó buli lesz, így a plakátról, meg a hozzászólásokból. Majd várom a képeket, remélem nem csak egy-egy kis kép lesz.
(#) Norberto válasza mark.budai hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Pedig én úgy gondoltam, hogy mielőtt elindulok itthonról, előtte jól leveszem a fényképezőgép felbontását 640 x 480-ra
(#) Mate78 válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Én HE-s pólóban jövök, és rajta lesz a nick nevem is egy külön kítűzőn, olyanon amit pl. kiállításokon adnak a látogatóknak.

6P14P-kről van szó? Az jól jönne nekem is 2db.

üdv
(#) rockersrac válasza Norberto hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Én ezt a találkozót anyagi forrás híján kihagyom szerintem! Szóval rám nem nagyon kell számolni valószínű!...
(#) zolee1209 válasza Norberto hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Szia!
Köszönöm az érdeklődést, jelenleg otthon (Soltvadkert) töltöm a nyári szünetemet. Reggel az első busszal megyek, 7:30 körül érek be, onnan már csak egy nagy... Lépés!
(#) Tomi20 válasza Action2K hozzászólására (») Júl 6, 2009 /
 
Szia

Küldtem e-malit.
(#) burgdavid hozzászólása Júl 7, 2009 /
 
Valaki tudna mondani pontos címet ami alapján Mohabá el tud engem vezetni a helyszínre?
Volt egy Hobbielektronikás pólóm, de nem tudom hová lett
(#) Action2K válasza burgdavid hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Kecskemét. MÁV kultúrház és rendezvényterem, Noszlopy Gáspár park. Térkép.
(#) lpcollector hozzászólása Júl 7, 2009 /
 
EcoPityu!

Úgy tűnik, az egész család kiváncsi arra, hogyan is néz ki egy teljesen befejezett (értsd: nem deszkamodell szinten létező) csöves erősítő. Ezért teljes létszámmal és külön kocsival érkezünk mint látogatók, így a mi fuvarozásunkkal nem lesz gondod.
(#) Kovidivi válasza Action2K hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Az én állapotomon kellene változtatni, mert a kecskeméti haverom elvileg már Balatonon dolgozik, majd beszélek vele. Addig legyek inkább hópihe!
(#) EcoPityu válasza Mate78 hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Idézet:
„6P14P-kről van szó? Az jól jönne nekem is 2db. üdv


Igazából 6P45C-k ről van szó, de ha kéne dobozolt 14P, akkor azt is vihetek egy párat!
(#) EcoPityu válasza burgdavid hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Tesó, akkor csak nem én viszlek Lakitelekről Kecsóig, meg vissza? Szóljál, ha változás van.

Látod lpcollector barátom is időben szólt, hogy még a hátsó ülésre is pakolhatok lomot!
(#) lpcollector válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Idézet:
„...a hátsó ülésre is pakolhatok lomot...”

Pakolj fel jól, mert miattatok nem megyek a Börzére, valamit csak tudok Tőletek is "boltolni"
(#) CIROKL válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Ha előre jelzed szándékod akkor azt kapsz amit szeretnél ! Ez jobb mint a börze helyedbe viszik a terméket ! Sajnos az autóm hátsó ülése is teli lessz így már nem igen tudok vinni sok + cuccot ! "Valki akkor tud hozni Tű nyomásmérőt? "
(#) lpcollector válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Az a baj, hogy második hete nem vagyok otthon, de ha az Apámat rá tudom venni, hogy küldje utánnam, és meg is érkezik péntekig, akkor én tudnék vinni.
Van tűerő mérlegem és lemeztányér vizszintezőm is, csak otthon.
(#) Mate78 válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Igen, 6P14P kéne 2db.

üdv
(#) Gafly válasza Norberto hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Nos jelen állás szerint tényleg megyek és tényleg autóval.
Norbertónak akkor egy hely biztosan van!
Elvileg 5 személyes az autó, még ketten biztosan beférnek (sok jó emberből + 1 is ).
Praktikusan BP. XVII -> M0 -> 5 (nem M5!) lenne az útvonal.
Reggeli indulás, egész napra nem maradnék (vagy ha beiktatom a szülőket akkor viszont reggel/este).
A többit privátban (first come, first served ).
Következő: »»   14 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem