Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   17 / 84
(#) Action2K válasza mokka23 hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Köszönjük! Mindannyiunk nevében elnézést kérek a kavarodás miatt. Pénz átutalva, igazolás csatolva. Ha megérkezett a pénz, jelezz ide vissza, s megnyugodhat akkor mindenki.
(#) ngyzoli válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Most olvasom csak,milyen fejleményekről maradtam le...
Ha már így rákészült mindenki,két(egy)nappal az esemény előtt ciki lenne lefújni. :miaz:
(#) lpcollector válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Szabadság utca (Fő út) és a Béke utca sarka (a harmadik forgalomirányító lámpás útkereszteződés).
Én a Béke utca 3/B-ben vagyok (a kereszteződésben jobbra). Ez abszolut a központban van, mellettünk van a Kossuth tér (Fő tér) a Katolikus templommal. Itt valahol ahol tudsz megállsz (akár a ház elötti parkolóban is ha bekanyarodsz), én meg leszaladok a cuccal.
(#) Gubán_Gábor válasza ngyzoli hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Én is kicsit kiakadtam, mikor beleolvastam ma reggel.

Márkról is megvan a véleményem e téren.
Ő intézi a dolgot, erre itt se lesz, mert inkább megy a pesti börzére lámpázni

De lényeg az, hogy meg lesz rendezve
(#) Action2K válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Köszi! Jó lesz a parkolási és eltévedési problémára a korrigációs segítséged. Belépőkre Norberto már jelentkezett, ha már nem bírja "cérnával", felválthatod.
(#) ngyzoli válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Ezzel egyetértek!
(#) CIROKL válasza ngyzoli hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Valaki azt tudja hogy ott a helyszinem lehet autóval parkolni ? vagy valahová messzebbre kell parkolni ?
(#) Pioneer válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Valószínűleg az ott lévő Penny parkolójában elég sokan elfognak férni
(#) Gabre hozzászólása Júl 9, 2009 /
 
Én is benézek mindenképpen, de inkább olyan dél körül, szépen nyugodtan.
Már csak azért is, mert nagyon tetszik a kezdeményezés, szeretnék több fotót készíteni mások munkáiról, ötleteket meríteni, és természetesen hallgatózni, megismerni több végfok-megoldást, hangszórókat, csövest hallani, stb.
Úgyhogy kihagyhatatlan program, 500 Ft pedig lófing manapság.
See you soon!
(#) lpcollector hozzászólása Júl 9, 2009 /
 
CIROKL!
Megjött a tűerő mérleg és a vizszintező. Ha minden jól megy, EcoPityu viszi.
EcoPityu!
Privátban ment a telefonszámom. Kérlek, akkor ugorj be érte.

Más: Börzézni olajpapír kondit is hozzatok ám
(#) CIROKL válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Köszöntem szépen akkor elcipelem a bakelitet ! Viszont hangfalat nem tudok vinni ! mert érdemben nincs olyan amit eltudnák vinni csak orionom meg akaim van ? Szóval ezt már nem igen hallgatózná senki sem szivesen ! Meg akkor viszek némi cuccot börzézni inkább .
(#) fleta válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Lesz bőven olajpapír kondi
(#) Kovidivi hozzászólása Júl 9, 2009 /
 
Hello! Esetleg szegedről, vagy környékéről megy valaki? Üdv!
(#) lpcollector válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Nem jól látom, hogy a műhelyed polcán HS280 v. 288-as dobozok vannak? Azoknak a hangját bizony sokan és elég jól ismerjük. Talán még jobban is meg tudnánk ítélni ezekkel az erősítőket, mint egy ismeretlen "barkács" dobozzal.
(#) ngyzoli válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Speciel én nem tudom,mert nem ismerem Kecskemétet,sajnos.De nem lenne hátrány,ha a húszkilós erősítőket nem kéne messzire cipelni...
Hangdoboz ügyben,lehet,tudok segíteni,elvileg 3párat akarok vinni,már ha befér a járgányba.Adok kölcsön szívesen.Mondjuk egy Bowers&Wilkins megtenné? Nem annyira "barkács" doboz... Sajnos az álló labirint szóba sem jöhet a mérete miatt,annak utánfutó kéne.Pedig az lenne az igazi.

labirint..jpg
    
(#) CIROKL válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Igen azok HS 280 -as orion dobozok abból van 2 pár vagyis négy darab ! Az is igaz már 20 évesek Szóval ? Ha kell akkor megpróbálom még betaposni a kocsiba , legalább egy párat !
(#) vikicacica válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Ha tudok, én is átugrok!!!
Kérek egy pöttyöt Gyöngyösre!
(#) lpcollector válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Nem feltétlen kell, csak hangosan gondolkodtam...
Különben is én csak nézelődő leszek.
(#) lpcollector válasza ngyzoli hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Melyik B&W ? Elég népes család ...
(#) CIROKL válasza ngyzoli hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Ahogyan nézem a fotód akkor veszem észre hogy szép kazettás magnóid vannak ! Estleg valaki hoz ilyen technikát is magával , hisz ez is egy jó analóg hanglejátszó volt anno !
(#) bandee001 hozzászólása Júl 9, 2009 /
 
Sajna nem tudok elmenni közbejöttek családi dolgok de ha valaki rak majd fel képeket és olvashatok élménybeszámolót, annak örülni fogok Kár h nem lehetek ott. börzézni is szerettem volna:
Jó szórakozást indenkinek
Üdv!
(#) Action2K válasza bandee001 hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Megnyugtatásul a távolmaradók számára, fog készülni egy nagy, képes, kis olvasmányos beszámoló.
Köszi, a jókívánságot!
(#) mokka23 hozzászólása Júl 9, 2009 /
 
Aki nem tud hangfalat hozni az se aggódjon mert a háznak van 4 db. 300 w-os bébi ládikája igaz a falra szerelve és a Dj. pultban van a bemenetük de használhatóak ha szükséges , jó magam pedig viszek 2 db JBL TLX-2-es igaz csak 75w-os de több a semminél és legalább szépen szól.
(#) CIROKL válasza mokka23 hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Nagyszerü a segitséged felajánlása ! mindenki nevében bátran megköszönöm . Viszont mi ott nem a hangerőt ill nem konkrétan ezt akakarjuk tesztelgetni . Nekem személy szerint a legnagyobb erősítőm amit viszek mindössze 30 Wattos ? Szóval ezzel nem igen lehet hangoskodni , biztosan lessz ettől nagyobb teljesítményű is !
(#) mokka23 válasza Action2K hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Ha utaltad a számlámra akkor csak reggel 06.00-kor jelenik meg a rendszerben holnap. Mivel van internetes hozzáérésem így azonnal jelzek. De ez már nem befolyásol semmit a rendezvény meglesz tartva , én nem az az ember vagyok aki nem tartja be az ígéretét "megállapodást" és külön köszönöm hogy bizalmat adtál előre nekem.
Annyi technikai eszköz lesz hogy nem is tudom elég lesz e az energia gondolom azért az majd megoldható hogy ne mindenki egyszerre működtesse a saját kütyüjeit abból amugy is csak hangzavar támadna
(#) mokka23 válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 9, 2009 /
 
Ebben reménykedtem is hogy nem akar senki a delelőt vagy kora délután bulit csapni csak azt vázoltam hogy esetleg mit tudok nyújtani mert hogy a te erősítőddel a JBL TLX-2-es feltételezem szépen szólna és ha már úgy is ott lesz minek cipelnél még hangfalat is bár mindenki saját privilégiuma hogy mit hoz magával.
(#) Moszkvai hozzászólása Júl 9, 2009 /
 
Végül is plakátok lettek kiragasztgatva?
(#) mokka23 hozzászólása Júl 10, 2009 /
 
Jó Reggelt Mindenkinek! A tranzakció megtörtént ime:13. ÁTUTALÁS 2009.07.10. 2009.07.10. 20.000 ********-********-******** NICKMANN LÁSZLÓ 2009.07.11.-ei Terembérleti díj.

Holnap találkozunk Kecskeméten .

Üdv: Madarasi Róbert "mokka23"

Mod. szamóca
(#) ngyzoli válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 10, 2009 /
 
A kis DM 302-esről lenne szó.A maga 8 literjével nem rengeti meg a falakat,de jól el van találva a hangja,eléggé kiegyenlített és semleges,a specifikált érzékenysége pedig 91dB/W,-kis doboz,nagy hang...Az még be is fog férni talán.
(#) ngyzoli válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 10, 2009 /
 
Kazettás magnók...hát igen.A háromból kettő tökéletes állapotban van,a Marantz néha kissé nyávog,de szegény már majdnem annyi idős,mint a gazdája... Technikai fogyatékosságai miatt nem szeretem tesztelésre használni ezt a médiumot.Végül is vihetnék,de nem látom értelmét,főleg azért,mert nincs kazettán jóminőségű zeneanyagom.Amit szívesen elvinnék,az a sony DAT-magnó,de az meg nagyon rendetlenkedik egy ideje.Valami alattomos kontakthibája lehet,nem tudok rájönni.
Amúgy elindult a "visszaszámlálás"...
Következő: »»   17 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem