Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Philips cdr-770 asztali cd író lézeregység
Lapozás: OK   1 / 1
(#) patexati hozzászólása Nov 3, 2006 /
 
Lézeregységet hol zudnák hozzá beszerezni?OPU.24.24-es a típusa.
(#) Balázs válasza patexati hozzászólására (») Nov 3, 2006 /
 
Itt nézz szét, hátha találsz jót: [link=http://hqvideo.hu/pr?srch=l%E9zer&sm=2&ls=20&ag=73000#list]http://hqvideo.hu/pr?srch=l%E9zer&sm=2&ls=20&ag=73000#list[/link]
(#) szabi83 válasza patexati hozzászólására (») Nov 3, 2006 /
 
OPU24.25 ez 2x ezer..

akkor mennyi a neked megfelelő..

üdv
(#) Balázs válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 3, 2006 /
 
Ezt én is most találtam meg, csak az a gáz, hogy
Idézet:
„Kifutott tétel, többet nem rendelhető”
(#) patexati válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 3, 2006 /
 
Lehet vele helyettesíteni??
(#) szabi83 válasza patexati hozzászólására (») Nov 3, 2006 / 4
 
nem jó...

amugy, ha egy NAGYKERBE ami télleg nagy..
ott ezt írjáák:

Idézet:
„INFO: GYÁRTÁSA MEGSZÜNT, KERESSE A PHILIPS CSOPORTOT”


és:

Idézet:
„ENNEK AZ ALKATRÉSZNEK A GYÁRTÁSA FRANCIAORSZÁGBAN MEGSZÜNT!”


de itt az opu24.25 -s az meg 40 ezer viszon 1-2 héten belül szállítható
ez valami 4x4x szeres cucc

üdv
(#) patexati válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 3, 2006 /
 
Köszönöm a válaszaitokat,akkor süllyesztő
(#) gyubear válasza patexati hozzászólására (») Nov 3, 2006 /
 
Szia!

Amit én láttam Philips asztali írót, abbam Ph. meghajtó volt ide csatolóval. Mivel a piacon régóta nincs Ph. optikai meghajtó, ezért erre is HP volt írva, de a győri Ph. gyárban készült...
Konklúzió: nézz szét a PC-s meghajtók között, keress a NET-en utalást arra, hogy melyik gyártmány kompatibilis a Te asztali íróddal.

Üdv.: Gyubear
(#) tepizoli hozzászólása Márc 24, 2007 /
 
A probléma az hogy a cdr770 egy audio cd recorder a te általad emlitett iro pedig dvd iro ezért van benne ide csatolos dvd iro loader cd recordert sosem gyártotunk olyat melynek loaderét ki lehetne helyetesteni pc-s loaderal. 11 éve vagyok philips dolgozo ugyhogy ott voltam mindvégig amig cd recorder gyártás volt egyébként már minden asztali dvd iroba pc-s loadert tesznek nálunk.
(#) mlhe_vr hozzászólása Jún 14, 2009 /
 
Hali!

Van egy ilyen cd írom, aminek az a hibajelnsége, hogy, kb 1-2 percig működik, majd fogja magát és lefagy, nem reagál semmire. Áramtalanítás után újra elindul, teljesen úgy tünik, mint ha valami melegedne benne. kézzel nem lehet észrevenni egy alkatrészt sem, ami melegebb lenne a többinél. A tápfeszültségek rendben vannak.
Lényeges, hogy a cd író nem csak lejátszás vagy felvétel üzemben fagyik, hanem akkor is ha nem csinál semmit a gép, csupán be van kapcsolva. ebből következik, hogy a fagyást nem a fejegységhez kapcsolódó elemek okozzák.

Van valakinek tippje, mi lehet a gond? vagy egyáltalán hol kéne keresni a hibát?
(#) steve68 hozzászólása Feb 8, 2012 /
 
Philips CDR950 asztali író bekapcsolásra nem reagál, belenéztem, optikailag nem látni elváltozást. Esetleg nem lenne valakinek ötlete, mit nézzek meg, vagy valakinek service manual nincs hozzá?
Köszönettel
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem