Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   87 / 375
(#) mark.budai válasza Sebi hozzászólására (») Aug 5, 2009 /
 
Sebi, Doncso: Csak szombatra kellett volna, ezért nem vennék sem trafót, sem szünetmentest, sem invertert.
Igen, autorange bemenetű. Azt nem értem, hogy miért akarod egyenirányítani? Ott az egyenirányító a tápban. Vagy a nagyobb freki miatt?
A MOT nem azért vesz fel akár 1A-t nyugalmiban, mert túl van gerjesztve? Szerintem nem építek invertert, vagy csak Pestem lesz bekapcsolva a laptop, vagy nem fog menni, úgy is oda lehet találni.
(#) Doncso válasza Frankye hozzászólására (») Aug 5, 2009 /
 
Idézet:
„Doncso mester”


Köszönöm a bókot uram, de azért még van hová fejlődni.
(#) podi hozzászólása Aug 5, 2009 /
 
Helló!

Clarion DXZ738RMP fejegységnek a lenyíló előlapján lévő kábelek letörtek, és nem tudom hova kell visszaforrasztani őket. Tud ebben nekem valaki segíteni? Esetleg kapcsolási rajz, vagy csak arról a részről valami.
Előre is köszönöm!
(#) kiskacsa2009 hozzászólása Aug 5, 2009 /
 
Sziasztok!
Keresek egy olyan kapcsolást, ami nem eszik sokat, 5V-ról elmegy, és a távirányítós autómnak a távirányító (40MHz) jelét, felerősíti. Remélem minden adatot elmondtam...
(#) oregtamas0202 válasza podi hozzászólására (») Aug 5, 2009 /
 
Üdv. Csak cserélni tudod és csak a gyárival.Szerintem ne is próbálkozz mással mert abból előbb-utóbb új gép lessz. Legolcsóbban a www.tme. Öreg T
(#) dejoe hozzászólása Aug 6, 2009 /
 
Üdv!
Telefunken tv-m elromlott. Ha lenne valakinek kapcsolási rajza, annak nagyon örülnék. A neten csak fizetőset találtam. Sassziszám: 415 A 2. Kösz.
(#) djgombi válasza dejoe hozzászólására (») Aug 6, 2009 /
 
Szia! Remélem tudtam segíteni.
(#) dejoe válasza djgombi hozzászólására (») Aug 6, 2009 /
 
Szia!
Pontosan erre gondoltam. Nagyon köszönöm. A sorvégtrafó testre huzott, remélem csak a tápfeszültség szaladt meg. Mégegyszer köszönöm . Szia.
(#) podi válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Aug 9, 2009 /
 
Helló! Kösz a választ, de nem tudom értelmezni. Megvan a rádió minkét része. A lenyíló előlap és rádió közötti kábel ment tönkre, azt akarom megcsinálni, mert már úgy került hozzám, hogy mókolva volt. Azért kellene hogy melyik pont hová csatlakozik, hogy meg tudjam csinálni.
(#) lantos51 hozzászólása Aug 9, 2009 /
 
Üdvözletem mindenkinek!

Egy autósmagnóhoz keresek kapcsolási rajzot.
A tipusa:TOYOTA 1801.
Köszi a leendö segitségetek!
(#) oregtamas0202 válasza podi hozzászólására (») Aug 9, 2009 /
 
Üdv.Hogy akarod ezt a 1/10mm speciális kábelt lenyilló előlapnál vezetékkel pótolni?

Clarion.jpg
    
(#) garamszegiroland hozzászólása Aug 9, 2009 /
 
üdv.!!
keresek egy philips 25pt4423/58 -as tipusú tv-hez kapcsolási rajzot. Segitségeteket előre is köszönöm
(#) VRubenX válasza garamszegiroland hozzászólására (») Aug 9, 2009 /
 
Szia!Innét letöltheted.
Üdv!
(#) garamszegiroland válasza VRubenX hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
üdv.:!
Köszi gyors válaszod csak az a problémám hogy nem engedi letölteni mert mindenáron azt mondja elértem a napi limitet ha tudsz segits légyszives fontos volna.
Elöre is köszönöm
(#) rozsaf hozzászólása Aug 10, 2009 /
 
Sziasztok !

RX-48 tipusszámú,régi HTV gyártmányú 48V-os táphoz kapcsolási rajzot keresek ,Googli nem segített.

Köszi !
(#) Doncso válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
Én megoldottam már egyszer pioneer-autós cd-nél, igaz a levehető előlap funkciót buktam, de lenyilás az megmaradt, év IDE kábelből nyestem egy darabot.
(#) VRubenX válasza garamszegiroland hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
Üdv:
Délután felrakom valami file feltöltö oldalra mert itt azt hiszem nem enged 20mb egyszerre, darabolni meg nem akarom.
(#) oregtamas0202 válasza Doncso hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
Üdv Doncso. Persze megoldható, de 10db vezeték úgy fog a helyére menni mint egy merev szalagkábel? Lám ez is eltörik és amit nem erre a célra gyártottak az meg jó lessz? Már az ára sem elérhetetlen (www.tme.eu vagy hu), hqvideo. Ez csak tanács volt.Öreg T
(#) Doncso válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy szükség megoldás volt, és igazad van nem a leg elegánsabb és hosszantartó megoldás, ezt aláírom. De hirtelen nem volt jobb ötletem akkor. Igaz napi használatban hamar tönkremegy, nem egy HQ minőség, akkor hirtelen megoldásként működött.
Üdv.
(#) audioheritage hozzászólása Aug 10, 2009 /
 
Sziasztok!
Van egy WECP-20 típ. állomásom, és az a gondom, hogy nem fűt rendesen... Elkezdi fűteni, majd egy biz. hőm. elérése után lekapcsol, akárhova állítom. Olyan, mintha túl korán lépne működésbe az érzékelő. Áramköri vagy érzékelő gondja lehet?
(#) garamszegiroland válasza VRubenX hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
köszi szépen azt megköszönném
(#) VRubenX válasza garamszegiroland hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
Üdv!
Sikerült hazaérnem közbe feltöltötte.
Itt van tessék.
(#) garamszegiroland válasza VRubenX hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
köszi mégegyszer
(#) 6C4C hozzászólása Aug 10, 2009 /
 
Sziasztok!

Keresem a Toshiba IC-777 rádió kapcsolási rajzát.

Köszönettel: 6C4C
(#) sany hozzászólása Aug 10, 2009 /
 
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Hozzájuttotam egy telefon üzenetrögzítő mechanikájához.Szeretnék egy olyan diktafont készíteni , ami felvételre és lejátszásra is képes .Elsősorban a felvevő fejműködtetéshez keresek kapcsolási rajzot .

Kérem aki tud segítsen!
(#) Doncso válasza sany hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
inkább vegyél egyet a vaterán, nem éri meg építgetni.
(#) podi válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Aug 10, 2009 /
 
Valaki már 1x pótolta, mert működött A gyári csatit levette, és simán a nyákhoz forrasztott.
(#) garamszegiroland hozzászólása Aug 11, 2009 /
 
Hy mindenkinek!
Nincs valakinek meghívója az elektrotanyára? Segitségeteket megköszönném sürgös lenne
(#) mineral válasza garamszegiroland hozzászólására (») Aug 11, 2009 /
 
Üdv!

Ha ügyes vagy tiéd a meghívó!

Bővebben: Link
(#) garamszegiroland válasza mineral hozzászólására (») Aug 11, 2009 /
 
Hali!
Na igen ezt én is tudom csak az a baj hogy van 3 email címem egyikkel sem probáltam tesztet tölteni de mindegyikre azt mondja probáljam késöbb
Következő: »»   87 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem