Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » OBD (autós) készülék
Lapozás: OK   29 / 60
(#) Dudus válasza fistic hozzászólására (») Okt 28, 2009 /
 
Nem. Öreg vagyok én ezekhez a modern csacskaságokhoz. Én a soros portban hiszek , esetleg az USB-ben.
(#) Hari1231 válasza fistic hozzászólására (») Nov 4, 2009 /
 
Szia Én előszőr is azt kérdezném, milyen auton probáltad?! (gyártó, tipus, évjárat) Nekem is vólt egy "kékfüles" Elm-Scan-om és bízony elég sokat vesződtem vele. Aztán rájöttem - egy kis segítséggel - hogy bízony nem minden az aminek látszík!
Háááál isten egy haverom meglátta, és elkunyerálta!
Azthiszem én is maradok a jó öreg soros vagy max. az USB-s csatlakozású interfaces-ek mellet!
Ja és még valami! Egy VW-s progi, igaz Lengyelül, de jó!
(#) Hari1231 hozzászólása Nov 4, 2009 /
 
Szeva mindenkinek! Már kérdeztem, - és már nagyon sokszor megpróbáltam letölteni, de sajnos nem tudtam! - de még egyszer megkérdem, hátha valaki tud segíteni.
Ezt a progit FiatDiag keresem! Nincs meg senkinek?!
(#) Botos válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 4, 2009 /
 
Megvan de nem tudom ide kitenni mert csak 2 mb -ot engednek.
(#) Hari1231 válasza Botos hozzászólására (») Nov 4, 2009 /
 
Na neeee! Most ugye nem csak ugratsz?! Cakkon-puder , komplett? (kreck, stb) Data.hu-ra feltöltöd? Vagy -ra elküldöd?!
(#) Botos válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 4, 2009 /
 
Ide feltettem. http://www.rapidshare.ru/1238300
Kicsomagolod és utánna elinditod a loadert és ezek közül a kulcsok közül az egyiknek jónak kell lennie.Nem mindenkinek ugyanaz a kulcs jó.
C2E379C7-2BAE65AD-5D261A16-5BC68F28
D09C8F0A-5DB6BCCB-98E10F66-87E9E0BC
714F116D-B7B217BE-1EC3A5DD-DC20F656
524A3A70-CF217EF8-09E9F05F-90EDFB88
0779BD0F-3A50891B-A8F2B03E-1B7315EE
(#) Hari1231 válasza Botos hozzászólására (») Nov 4, 2009 /
 
:no: Nem egésszen eről a progiról lenne szó! Ez nekem is megvan! (Igaz egy régebbi verziója.) Azért nagyon köszönöm! Amit Én keresek az a FIAT Diag - nézd meg a következőFIAT DIAG SCREENSHOT-ot.
Ezeknél van Opel, Renault, Merci progijuk is ! ...na ezeket kéne megszerezni valahogy !
Én egyszer irtan már nekik egy rövid kis levélkét. Megérdeklődve, hogy ugyan mennyiért adnák?! ...de semmi válasz!
(#) Botos válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 4, 2009 /
 
Itt van egy ujabb verzió http://www.rapidshare.ru/1238374 telepited abba a pápkába ahova az előzőt bemásoltad és már loader nélkül is dolgozik.
(#) fistic válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 5, 2009 /
 
Teljesen felcsigáztál.
Rengeteg progival próbálpkoztam de sajna kevés sikerrel. Leginkább a scanmaster ppc lenne a tökéletes de nem bíírom megszerezni sehol.
Amik működnek (pl. OBD GAUGE, OBD2007) sajnos csak részinfókat szednek ki mert obd2 es protokolt ismernek. Nekem olyan kéne ami ISO 9141-2 protokolt ismer mivel a kocsim egy 2002 Skoda Octavia Turbo.
Ha bármilyen további szoftverrel tudtok segíteni ami PDA-n fut nagyon hálás lennék.
(#) fistic válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 5, 2009 /
 
Kedves Hari

Ezt progit leszedtem, de ez nem Windows Mobile alatt fut. Nekem windows mobile-os cucc kéne. Olyat nem tudsz véletlenül ? Esetleg a haverod aki lenyulta ??? Előre is kösz.
(#) Hari1231 válasza fistic hozzászólására (») Nov 5, 2009 /
 
Hűűű ...bakker micsoda igények! Igérem megnézem. Egyébként az a Lengyel progi bárki számára letölthető az oldalukon - csak igy egyszerűbb vólt .
(#) Rolcsi00 hozzászólása Nov 5, 2009 /
 
Szevasztok.
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, valaki segitsen már hogy Citroen Xsara l-hez milyen interface és szoftvert tudnánk használni.
(#) atis7910 hozzászólása Nov 15, 2009 /
 
Sziasztok.Ha valaki tud,kérem segítsen nekem.Van egy opel astra 1.7 tdi tip autóm,és ehez szeretnék komunikációs kábelt csinálni,a pc soros csatolójára.eddíg sajna nem sok eredménnyel.Ha vki tud segíteni naon megköszönném.
(#) Hari1231 válasza atis7910 hozzászólására (») Nov 16, 2009 /
 
Hmmmm! ....ez visszatérő téma itt! Egy kicsit bővebb infót légyszi a gépről! ...mondjuk az évjárat, motorkód.
Az opelekhez általában elég egy sima KKL illesztő, de ha nem akarsz vacakolni a lábakkal akkor, OPEL Tech 2 COM ezt ajánlom. ...18e ez sok v. kevés ?! sima KKL illesztő 6-8 e.
Ha minden áron építeni akarsz, egy kicsit visszalapozól és találsz rajzokat.
(#) Hari1231 válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 16, 2009 /
 
Pl.: - ez is egy lehetőség.
(#) Hari1231 válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
Hoppá! ....na igy lehet, hogy jobban kivehető!
(#) Hari1231 válasza fistic hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
Bocsi, de kicsit elfeledkeztem rólad. ...na ezt a WBH diag progit probáld letölteni, ez tuti, hogy megy, és mindet tud a VW csoporton belül. ( Teljesen KTS rendszerű, csak kicsit egyszerűbb! )
Na hajrá! Torent RapidShare

(#) Zolika hozzászólása Nov 17, 2009 /
 
Sziasztok!

KW71-es és a KW1281-es protokollról szeretnék kicsit többet megtudni, s ebben kérném a segítségeteket.

Inicializálás, időzítések, kommunikáció... stb.
Mi a két protokoll közötti különbség?

www.google.com -on keresgéltem leírásokat, de nem jártam sikerrel....

Esetleg nincs meg valakinek a szabvány leírás?

Minden segítséget előre is köszönök!
(#) Hari1231 válasza Zolika hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
Szia! ....nagyon hosszú lenne! Itt nézd meg! ha itt nem találod meg, nyugodtan kérdezd emailban!
(#) fistic válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
jobb később mint soha. DE ez WM progi ? Amúgy sem a rapidshare sem a torrentes oldalon nem letölthető a megnevezett progi .
Fájlnevet nem tudsz, hátha ki van idexelve valahol...
(#) Zolika válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
ok!

Küldtem mail-t.
(#) dpeti hozzászólása Nov 17, 2009 /
 
Sziasztok!
Nem készített valaki PWM-es kábelt Fordhoz véletlenül?
(#) Hari1231 válasza fistic hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
A francba! Most semmi sem mükszík! Amugy a progi neve: WBH Diag Pro ....és ezen a német oldalon megtalálsz óla mindent! Még a telepítéséhez is van segítség. (Csak éppen letölteni nem lehet)
...hajrá!
(#) Botos válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
Ezt keresitek?
(#) Hari1231 válasza Botos hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
Ühüm! Jaaaa!
....figyú máááá! A (#547740) -nél kérdeztem, keresem ezt a Fiat Diag progit! ....egész véletlen ezt nem tudod .....nincs meg?!!
(#) Botos válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
Amit kérsz nem megy sima KL interfésszel.Van itt a fiat dizelekre egy progi ami megy KL-en.
(#) fistic válasza Botos hozzászólására (») Nov 17, 2009 /
 
köszike, alig várom hogy kipróbáljam...
(#) Hari1231 válasza Botos hozzászólására (») Nov 18, 2009 /
 
Nem is mondtam, hogy sima KL-es interfaces-hez kéne! .....légyszíííííí! Nagyon régóta keresem már! :yes:

(Van egy spéci multiplexerem, aminek tuti vinnie kell!)

(#) Hari1231 válasza Botos hozzászólására (») Nov 18, 2009 /
 
....ezt diesel-es Fiat progit meg ismerem, használom is.
(Csak hiányzik belőle a 1,3 MjT moci!)
De nagyon Köszönöm! ! ! ! !
(#) fistic válasza Hari1231 hozzászólására (») Nov 18, 2009 /
 
WBH-DIAG is not a valid Pocket PC application
Következő: »»   29 / 60
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem