Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   528 / 1679
(#) Action2K válasza zolee1209 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Már én is. Jól van na, még reggel van.
(#) zolee1209 válasza Action2K hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Reggel?! Hol?! :hide:
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Ő odaát van...
(#) Doncso válasza Baxi hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Nekem az a véleményem, hogy aki más munkáját fikázza, esetleg nevetségessé teszi, az maga nevetséges. Akinek nem inge ne vegye magára.
Én azt mondom, ez egy tipikus példája annak, hogy az emberfia MAGÁNAK alkot olyat ami NEKI tetszik, és nem másoknak tetsző alkotást csinál hogy hencegjen vele. Én azért becsülöm ezt, mert bár sejthető volt némely felhasználó ércelődése, mégis bártan megmutattad amit készítettél. Én azt gondolom, nincs ebben semmi kivetni való, és ha én gumióvszerbe húzom a banán dugóimat, mert az én meglátásom azt mondja, hogy jól véd a por ellen akkor mivan? Perverz vagyok?
Ez a mű téged tükröz egyéniségedet, mókás vagy és vicces, ennyi, ez hobbi, nincs ezzel semmi gond.
Akinek nem tetszik ne nézegesse, de legfőképp ne úgy akarjon vagánykodni hogy , "nééé máá de lol" meg ilyenek. Off vége.
Egy jó ideje nem raktam ide semmit , pedig már sokmindent építettem azóta, de őszintén szólva nem vagyok kíváncsi a mustrára. Magamnak csinálom nem másnak. A maga topicjába esetleg bemutatom, és ennyi.
(#) vicsys válasza Doncso hozzászólására (») Jan 21, 2010 / 2
 
No, igen... De ebből hol marad az esztétika és precizitás? Ami precíz az legyen esztétikus is, mert ez nem egy vidámparki kellék, hanem műszer!
(#) Doncso válasza vicsys hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Hát igen, van benne valami amit mondasz, a munkáidat ismerve meg is értelek, meg azt is tudom, hogy aki ide felteszi amit épített, az vállalja a kritikát is. Ez így van.
De én mégis azt mondom, hogy a topicba nem kitétel az esztétika és a precizitás, te is tudod, láttunk már "veszélyes" kreállmányokat, és erre azt mondom, kapjon negativ kritikát, de szakmailag. Ne forszírozzuk már hogy mennyi idős meg ilyenek, meg én amikor ennyi meg ennyi voltam így meg úgy csináltam, ez gyenge utalás arra hogy az ember ilyen meg olyan, ennek már nincs köze a szakmához. A szakmai negativ kritika oké, de a személyeskedő megjegyzésekből már kivagyok egyébként. Remélem nem sértettem senkit. Nem áll szándékomba.
(#) zolika60 válasza Doncso hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
[OFF]Teljes mértékben egyet értek veled. Annyit tennék hozzá. hogyha egy munkáról nem tudok semmi jót mondani, inkább szó nélkül hagyom. Jobbító szándékkal azért néha kritizálok. Főleg ha látszik az "igyekezet" a munkán.
(#) Sanyesz5 hozzászólása Jan 21, 2010 /
 
Sziasztok,ma lettem kész a vicsys féle nixie órával,és elsőre működik(ami csoda)
Még sok változtatásra szorul,többek közt a dcf77 es modul be kell szereznem,de lényeg hogy jár!

P1000208.JPG
    
(#) Frankye válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Na EZ jól néz ki!
(#) Sanyesz5 válasza Frankye hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Köszi,már csak modult kell szereznem,de majd idővel.
(#) tony994 válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Nagyon szép Torokfályás ? Tantum Verde a háttérben
(#) Sanyesz5 válasza tony994 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Köszi,neeem,hálaisten, csak befogtam flux fújónak
(#) vicsys válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Szép munka, gratula. Jó látni, hogy elindult!
(#) tony994 hozzászólása Jan 21, 2010 /
 
Itt a kész digitális oszcilloszkóp kész nyákja ; és csináltam egy kis kütyüt ami nézi a 5 illetve 12 voltot a PC-ben és ha nő kb 13 és 6 volta kinyírja a tápot ezzel megvédve a többi alkatrészt
(#) vicsys válasza tony994 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Egy pöttyet homályzóna a kép, a panel meg lukacsos lett, de legalább magyar termék... A kész működő példányt is látni szeretnénk!
(#) tony994 válasza vicsys hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Rakok fel képet ha kész Igen kicsit pöttyös de a pöttyös az igazi és vasalással
(#) zolee1209 válasza vicsys hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Meg több mint egy megás...
(#) zolika60 válasza tony994 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Ahogy vicsys barátunk is mondta kicsit sárgább kicsit savanyúbb, de a mienk. Kíváncsian várom a kész művet én is. Sok sikert hozzá! :yes:
(#) zolee1209 válasza zolee1209 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Opsz, elnéztem közben, úgy láttam hogy Sanyesz5 képéhez írtad, hogy homályos! Bár tony994 kollega képei is feleslegesen nagyok! :gumicsirke:
(#) vicsys válasza zolee1209 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Már az is baj ha nagy...? Frankye pedig nagy, tudod... Kép: Hivatkozás
(#) Frankye válasza vicsys hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Még nem tudja, de majd vasárnap... :hehe:
(#) zolee1209 válasza Frankye hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
A korbácsot ne feljtsd!
(#) zoly15 hozzászólása Jan 21, 2010 /
 
Hali mindenkinek!
Korábban ígértem hogy ha elkészül a fényorgonám teszek róla fel videót.
Most elkészült.
Itt a videó, igaz nem a leg profibb de ilyen van

Üdv!

Videó000.3gp
    
(#) Frankye válasza zolee1209 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Ó, ne félj, az beépített tartozék!
(#) tony994 válasza Frankye hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
[OFF] :hide: Félek tőletek
(#) zolee1209 válasza tony994 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
:eplus2: Frankye a nagyobb, de én vagyok a gonoszabb! :hehe:
(#) Frankye válasza zolee1209 hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Majd meglátjuk, Zolikám, majd meglátjuk! Csak nézd meg a profilomban a fotót, és gondold végig, mit csinálsz a hátralévő néhány napján az életednek... :hehe:
(#) Frankye válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Tuti? Két, nem három korbácsot viszek! :finom:
(#) tony994 válasza Frankye hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
[OFF] :hide: nah mostmár tényleg fosok :eeknoes:
(#) _ampervadasz_ válasza Frankye hozzászólására (») Jan 21, 2010 /
 
Csak az én LCD -men égtek ki a pixelek, vagy tényleg mindenki off -ol? Ez ma rekord!
Következő: »»   528 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem