Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Trion Vision TR-6114R DVD lejátszó
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Jax hozzászólása Feb 18, 2010 / 1
 
Hali!
Van egy Trion Vision TR-6114R-es típusú DVD lejátszóm, egyik haveromtól kaptam hibásan. szét van robbanva a tápban az ic. Valaki meg tudná mondani hogy mi az ic típusa?
(Előre is köszi)
(#) klemo86 válasza Jax hozzászólására (») Feb 18, 2010 /
 
Ez így látatlanban még varázslással se fog összejönni, esetleg tudnál róla képet feltenni?
(#) pivi1 válasza Jax hozzászólására (») Feb 20, 2010 /
 
Üdvözlet!
TR-6115R táp ic-t tudok
VIPer22A
Nem hiszem hogy sok módosítás lenne benne.(főleg tápnál)
Ha azonban tudnál lépet tenni a tápról,biztosra mehetnénk.
(#) Jax válasza pivi1 hozzászólására (») Feb 21, 2010 / 1
 
Szia!
Csináltam pár képet, de sajnos elég rossz minőségűek.
(#) pivi1 válasza Jax hozzászólására (») Feb 21, 2010 / 4
 
Üdv!
Most már látom több mint valószínű az ic tipusa.
TR-6115R-től karaoké bemenet és előlapban különbözik.
Táp ugyanúgy néz ki.Ha biztosra akarsz menni ic adatlapján megtalálod a környező alkatrészek bekötését,de 95%-ra mondom hogy ez lesz.
Valószínű azonban hogy ennek a VIPer22A-nak is a helyettesítője szerezhető be.
(#) kadarist válasza pivi1 hozzászólására (») Feb 21, 2010 /
 
Szia!
Szerencsére lehet kapni viperát.Bővebben: Link.
(#) pivi1 válasza kadarist hozzászólására (») Feb 21, 2010 /
 
És még olcsó is HQ-nál.
Most néztem RET-nél 700Ft.
(#) kadarist válasza pivi1 hozzászólására (») Feb 21, 2010 /
 
Legyen vagy három darab tartalékban, mert ezek robbannak
(#) Jax válasza pivi1 hozzászólására (») Feb 21, 2010 / 1
 
Köszi, sokat segítettél!
(#) Tomi88 hozzászólása Jún 15, 2011 /
 
Heló!
Nekem van itthon egy Trion TR 6123 típusú dvd lejátszóm, amin firmwaret kéne frissíteni, viszont sehol nem találok hozzá. (Egy fórumon találtam linket, de az már nem él.) A trion szót beírva a googleba csak magyar és szlovák oldalakat kapok, lehetséges, hogy csak két évig gyártották keletre, aztán megszűnt a cég? Honlapjuk sincs. Szóval ki tud valami linket adni firmwarehez, azt nagyon megköszönném
(#) patexati válasza Tomi88 hozzászólására (») Jún 15, 2011 / 4
 
Szia! Itt a mellékletben mi neked kell!! Egy CD lemezre kell kiírni a DVD lemez nem jó!

TR-6123.ZIP
    
(#) pubos hozzászólása Okt 28, 2011 /
 
üdv.
Trion TR 6123 típusú dvd lejátszómmal van valami probléma ha valaki tudna valami megoldást nagyon megköszönném.Tehát a hiba.kb 1 órás használat után
ha kiveszem a lemezt és berakok egy másikat megéri elindítani.Olyan mintha valami áram kimaradás lenne vibrál a kijelző is mintha ki be kapcsolgatnám.elvittem szerelőhöz is azt mondta táp gondja van cserélt egy 22mikró/400v kondit meg egy 13005a jelzésű tranzisztort de a jelenség ugyan az.viszont ha olyan lemezt rakok be amin több film is van folyamatosan mehet akár 5-6 órát is semmi baja.Mi lehet a gond?
köszi
(#) Bagyula hozzászólása Júl 8, 2013 /
 
Sziasztok ! Trion tr6114r típusú dvd lejátszóhoz való távirányítót szeretnék kölcsön kérni néhány órára ,mert valaki átállította a normáját ntsc-re és tanítható távirányítóval nem tudok rájönni,hogy hogyan kell visszaállítani.Természetesen az eredeti távirányító nincs meg .Előre is köszönöm .
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem