Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Digitális áramkör teszt program
Lapozás: OK   1 / 1
(#) vlaci0510 hozzászólása Máj 21, 2010 /
 
Keresek digitális áramkör teszt programot.
ha valaki tud segítsen.
(#) mrobi válasza (») Máj 21, 2010 /
 
A mi sulinkban TINÁ-t használnak ilyen célra. Szerintem azt kellene kipróbálnod.
(#) joe1333 válasza (») Máj 21, 2010 / 4
 
Szia
Szerintem inkább az NI Multisim-et kéne megpróbálnod elég nagy az alaktrészadatbázisa, és viszonylag könnyen beszerezhető, legalábbis könnyebben mint a Tina 7.
Ha mégis a Tina mellett döntesz akkor vigyázz, mert már nem egyszer hozott a szimuláció során negativ értékű ellenállást... :/ ( és mielőtt valaki belekötne nem alagút diódánál, hanem sima mezei ellenállásnál) szóval csak óvatosan kell megbizni a szimulációs mérési eredményekben.

Remélem tudtam segiteni
Üdv.: Joe
(#) vlaci0510 hozzászólása Máj 23, 2010 /
 
Sziasztok

Építetem egy vezérlést lpt portra és nem találok hozzá programot.
(#) joe1333 válasza vlaci0510 hozzászólására (») Máj 23, 2010 /
 
Szia

Pontosan milyen vezérlést? Mit tud? Mit kellene neki csinálnia? Sokat segitenél ha elmondanád a részleteket.
Olyan programra van szükséged amivel tudod kapcsolgatni az adatbiteket az lpt porton?

Mert ha igen akkor lehet tudok segiteni, egy hete Visual Basicben tanulgatok és hagondolod irok egy olyan progit amivel, ilyen "kattintgatós" elven tudod kapcsolgatni az lpt bitjeit.

Üdv.: Joe
(#) vlaci0510 válasza joe1333 hozzászólására (») Máj 23, 2010 /
 
igen ilyenre gondoltam . Halehet xpalá kelene előreis köszi. :yes:
(#) zenetom válasza vlaci0510 hozzászólására (») Máj 23, 2010 /
 
LPT vezérlés --> ez a téma kell Neked.
(#) vlaci0510 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 24, 2010 /
 
Bocs de nem találtam közte jót, nekem olyan kellene amivel lehet 8 optocsatolót vezérelni külön külön akár másodperces lépésekben.
(#) vlaci0510 hozzászólása Jan 20, 2011 /
 
Ki ért a riasztókhoz ?
(#) vlaci0510 hozzászólása Jan 20, 2011 /
 
Kaptam egy használt riasztót és tikéne resetelni tipula pc 585.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem