Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   33 / 84
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
No csak ne nagyon tűnjön el onnan semmi, mert én is oda szeretném lepakolni (ha engedi) a hátamon becipelt hátéát.
(#) klemo86 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Ez nagyon "állat", nekem kell egy ilyen!
Kisvakond Bár nem igazán szerettem ezt a rajzfilmet, inkább Tọm & Jerry fan voltam - olyan tatyó nincs?
(a macska nevét nem engedte rövid ó-val írni, mindjárt megszakadok…)
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Vegyél nekem ilyentet!
Módosítok. Láttam az árát!
(#) rockersrac válasza DuMatyi hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Nálam mindig is népszerű voltál! (mármint poénilag, meg ilyenek )
(#) p0pp12 hozzászólása Jún 29, 2010 /
 
Sziasztok!
Nagyon sajnálom, hogy kecskemétiként lemaradtam tavaly a találkozóról. :no: Igaz csak néhány hónapja kezdett el hobbi szinten érdekelni az audio erősítők világa. Nem is építettem még semmit ide vonatkozóan, de idővel tervezem, viszont először alapvető ismeretekre szeretnék szert tenni a témában. Azt hiszem kezdetként valami egyszerűbb tranzisztoros/IC-s alapokon fogok elindulni, hogy ráérezzek ennek az egésznek az ízére, mivel ha jól tudom a csöves világ azért jóval több buktatóval rendelkezik. Na nem is akarlak fárasztani Titeket, csak ez most kikívánkozott belőlem, mert nagyon megörültem, hogy rendeztek ilyen kiállítást, találkozót! Remélem idén ott tudok lenni a pesti eseményen, hogy megcsodálhassam a műveitek.
(#) Norberto válasza szamóca hozzászólására (») Jún 29, 2010 /
 
Én meg láttam olyan hátizsákot is, ami ennél még drágább, egész pontosan 12 500 Ft-os. Sőt, van is egy ilyenem, van benne ivótasak biciklizéshez, túrázáshoz. :yes:
(#) szamóca válasza Norberto hozzászólására (») Jún 29, 2010 /
 
Aki ennyiért adja vakondost, az vakundok.
Ez szerintem túlzás egy ilyen méretű kis bigyóért.
(#) janimester hozzászólása Jún 30, 2010 /
 
Sziasztok ezen a találkán be lehet mutatni a saját gyártmányú urbán erősítőket? Mert én is szívesen ott lennék de nem égetem magam tda-s erősítővel
(#) CIROKL válasza janimester hozzászólására (») Jún 30, 2010 /
 
Idézet:
„ezen a találkán be lehet mutatni a saját gyártmányú”

Hiszen ez erről szól ! de ha ilyen jellegű szándékod van akkor előre kellene jelezni mint már többször is leírtuk ide mert a hely kihasználás végett erre szügségünk van , hogy regisztráld magad mint kiállító !
(#) CIROKL hozzászólása Júl 4, 2010 /
 
Alig 2 hét !
(#) klemo86 válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 4, 2010 /
 
Nem fogok tudni elkészülni időben
(#) klemo86 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 4, 2010 /
 
Ganz KK1? (olyan drágát nem tennék bele)
Dobozkája még nincs neki, a csövek meg a trafók úton vannak… Végülis ha összekapom magam, még beleférhetek - elvégre más dolgom nem nagyon van…
(#) Norberto válasza klemo86 hozzászólására (») Júl 4, 2010 /
 
Legfeljebb addig egyszer-kétszer kihagyod az alvást, noés? Majd kipihened találkozó után!
(#) klemo86 válasza Norberto hozzászólására (») Júl 4, 2010 /
 
Azt nem lehet, kicsit megvisel ez a hülye időjárás Na mindegy, köszi azért a biztatást, ha más nem, jövőre ott leszek vele
(#) szamóca válasza klemo86 hozzászólására (») Júl 4, 2010 /
 
Én szabit veszek ki ha nem leszek kész addigra. ráadásul szombat reggel végzek, és egyenesen a találkozóra megyek melóból.
(#) CIROKL válasza klemo86 hozzászólására (») Júl 5, 2010 /
 
Még én is ma fogok hozzá egy hibrid összerakásába . Ezen a héten kész is és a jövőhéten A-tól sorra egyesével átvizsgálás restaurálás , és előkészítés a szállításra .Mi az a pár darab erősítő megy az gyorsan .
(#) varttina válasza szamóca hozzászólására (») Júl 5, 2010 /
 
A maival együtt négy szabadnapom van a találozóig. Bele kell húznom, ha kész akarok lenni.
(#) szamóca válasza varttina hozzászólására (») Júl 5, 2010 /
 
Huj huj hajrá! :papakacsint:
(#) CIROKL válasza szamóca hozzászólására (») Júl 5, 2010 /
 
Laci húzzál bele így sosem lessz kész a HTA nekem még 17-ig van 11 szabadnapom , mi a fenét kéne addig még csinálni ?
(#) szamóca válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 5, 2010 /
 
Ez lefoglalna addig. (Vagy nem. )
(#) CIROKL válasza szamóca hozzászólására (») Júl 6, 2010 /
 
Nem tudom mi ez de egy délután megcsapnám !
11
(#) Action2K válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 6, 2010 /
 
(#) CIROKL hozzászólása Júl 9, 2010 /
 
Jó lenne azért ha jeleznék akik előzetesen jelezték hogy jönnének mint kiállitó és közben meggondolták magukat hogy nem jönnek !
Holnapig vagyis 10.-ig lehet jelentkezni mint kiállitó , és börzézős megjelenő.
(#) Action2K válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
Nagy pofátlanság lenne, ha a holnapi Puskás börzén pár plakátot kitenne valaki, aki megy?
(#) szamóca válasza szamóca hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
No kivettem a szabit, és el is készültem.
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
Más fórumokon próbáltad már propagálni?
(#) Action2K válasza szamóca hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
Egy közismert fórumon már lett reklámozva, van is onnan jelentkező már kiállítónak. Az egyéb alkalmatosságokon a hétvégén indítom el a végső "reklámkampányt".
(#) DuMatyi hozzászólása Júl 10, 2010 /
 
Bennem az vetődött fel, hogy az egyszerű nézelődők - mint én - hol regisztrálják magukat? Tavaly volt ilyen is.
(#) Doncso válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 10, 2010 /
 
Attól függ nálad mit jelent a nézelődés. (mások ok nélküli feltartása, csak beszélés, beszélés, beszélés és beszélés....)
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 10, 2010 /
 
Mivel a tavalyi volt az első rendezvény, ezért kellett egy igényfelmérést készíteni, hogy az anyagi, és egyéb helyszükségleteket feltudjuk mérni. Idén jóval nagyobb a hely. Most már elég, ha csak a kiállítók helyigényét mérjük fel, hogy eltudjuk helyezni őket, illetve hogy saccolhassunk egy asztal számot. Persze a helyszínen fogjuk számolni (regisztrálni), hogy hányan lettünk.

Előzetesen 16 kiállító/börzés jelentkezett (kb. duplája a tavalyinak). Saccoltan 30 darab asztalon lesznek a holmik. Lesznek újabb érdekességek is, jóval többféle DIY alkotóelem lesz.

Ha netán valaki csak most értesült a rendezvényről, s szeretne hozni látnivalót, bátran szóljon (regisztráljon) még van hely!
Következő: »»   33 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem