Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   35 / 84
(#) CIROKL válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 12, 2010 /
 
Kép kimenő az nem kell !
(#) DuMatyi válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 12, 2010 /
 
Akkor kapsz másikat Minden kimenő van. Még kimonó kimenő is. Kellenek a kis bakelit csatlakozók és ellenpárjaik is? Viszont osztott csévés, és rajta vana fejhallgató tekercse is.
(#) EcoPityu hozzászólása Júl 12, 2010 /
 
A hétvégi 250w-nyi OTL-el fűtés után majd megdöglöttem a melegtől a műhelyemben...

Mi lesz itt a suliban, ha a 30°C -ra ráfűtünk azzal a néhány ezer wattnyi csöves energiaveszteséggel?

Beszéltem Ciroklacival, hogy vinni kéne sok ventillátort!
Aki kocsival megy, és befér, a biztonság kedvéért hozzon már 1-et!
(#) magery hozzászólása Júl 12, 2010 /
 
Felteszem újra a kérdést, hátha valaki nem olvasta. Én Aszódról indulok autóval. Ha jön valaki a környékről, vagy útbaesik a lakhelye, akkor azt szivesen elviszem.
(#) varttina válasza magery hozzászólására (») Júl 12, 2010 /
 
Aszódon keresztül megyek Pestre. Ha elvinnél, megúsznám a pesti tömegközlekedés borzalmait. Természetesen fizetem a benzinpénz rám eső részét.
(#) CIROKL hozzászólása Júl 12, 2010 /
 
Aki szükségesnek érzi az hozzon magával álló , fekvő ventilátort ,maga és az erősítői számára !
Más: most beszéltem a igazgató úrral a Laci bácsival és megbeszéltük vele hogy a kiállitók akik hoznak kiállitani valót , természetesen akik autóval érkeznek azok az udvarba bejöhetnek .A továbbiak majd a helyszinen
(#) hapro hozzászólása Júl 12, 2010 /
 
Mostanában nem nagyon voltam és leszek gép és internet közelben, de jelentkeztem a találkozóra, és mennék is, ugyanakkor nem követem az eseményeket, változásokat.
Most szombaton reggel hány órára van érkezés / kezdés / akármi a kiállítóknak? A pénzt kinek és mikor kell adni/utalni és mennyit?
(#) CIROKL válasza hapro hozzászólására (») Júl 12, 2010 /
 
Drága Zolikám nem késtél le semmiről , természetesen várunk nagyon reggel 08 -tól lehet jönni . A belépő az mind összesen 500 f ,és azt nem kell utalni ott a helyszinen mint a tavalyi találkozón lerendezed és kész!
(#) CIROKL hozzászólása Júl 13, 2010 /
 
(#) Doncso válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Csővel lehet fizetni a belépőt?
(#) Norberto válasza Doncso hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Persze, de hát köszönni azért csak kell valahogy!

Idézet:
„- Cső Laci!
- Cső! 500 Ft lesz, kedves Doncso papa!
- ...”


(#) Doncso válasza Norberto hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Ajmár, lelőtted az év poénját, abba bíztam, hogy Laci azt mondja, majd , hogy "Persze hozol egy 300B-t " vagy ilyesmi erre én " Á én nem úgy gondoltam, hanem mondjuk a kapuból jóelőre hangosan hogy CSŐŐ LACI" vagy elosonva a jegyszedés mellett halgan "cső"
(#) Norberto válasza Doncso hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Ááá, ehhez korábban kell kelni! Korábban, mint ahogy én kelek (délben).
(#) klemo86 hozzászólása Júl 13, 2010 /
 
Még az is lehet, hogy kész leszek Deszkamodellel nem ér odaállítani, mi?
(#) CIROKL válasza klemo86 hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Idézet:
„Deszkamodellel nem ér odaállítani, mi?”
De igen ! hozzad annak is ott a helye.
(#) Action2K válasza Doncso hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Igen, én is valamilyen 300B párosra, vagy egy kvartett KT88 félékre gondoltam. De Norbertó nagyon résen volt, én meg elszöszöltem más topikokban.
(#) CIROKL válasza Doncso hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Doncso neked egy PCL86 /pp / Az összes csöves poént kilőttétek a belépőt nem én szedem azt egy szekrény hátuljára hasonlitó pici ember fogja szedni ezért nincs kivétel , mindenki sok csővel fizet !
(#) Action2K válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Viszont valamelyest legyen biztonságos, nehogy valaki megmarkolhassa az anódot.
(#) klemo86 válasza Action2K hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Annyira azért egyben van, csak nincs még szép doboza nekije
(#) CIROKL válasza klemo86 hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Nem csak csöves erősítőt lehet hozni , ha netán van félvezetős otthon amit már 100 éve csináltál az is jöhet !
a csövesed gondom nem felső anódos de ha az akkor majd a beüzemelésnél természetesen nagy körültekintéssel kell lenni nehogy valaki lekapja az anód sapit vagy rányuljon az anódra !
Mindenkiek : Ez a találkozó nem hangnyomásról szól ezért jó lenne ha a DEMO csak korrektül és nem 1000 Wattal történne , lehetőleg ugy hogy a mellettünk lévő teremben is tudjonak rendesen beszélgetni és hallgatózni !
Ezért ezt jó lenne ha betartanánk , természetesen ha egy - egy pár percig megszeretnénk zavarni nagyobb hangerővel egy erősítőt , arra is lessz lehetőség a Vaktesztelésnél !
(#) Norberto válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Azt lehet tudni, milyen zenei anyagok lesznek hallhatóak? Vihetek én is néhányat? Egyáltalán milyen források lesznek lejátszásra? CD-lejátszó? DVD? LP? Vagy mindegyik?

Van itthon egy kisebb rakatnyi komolyzenei LP, azokat szívesen elvinném tesztelgetésre, ha valaki megengedné.

Csak érzésem szerint nem tiszták teljesen, szóval talán porosak picit, nem tudom, ez árt-e a hangszedőnek pl.?
(#) CIROKL válasza Norberto hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Idézet:
„milyen zenei anyagok lesznek hallhatóak”

De hol ? gondolom minden teremben más és más , a vaktesztnél azt a Laci tudja azt Ő intézi ha minden igaz .
Idézet:
„milyen források lesznek lejátszásra”

Nálam mind kettő , de gondolom mindenki más és más forrást hoz ? Szintén jó kérdés .
Idézet:
„elvinném tesztelgetésre, ha valaki megengedné”

Nálam megteheted amennyiben tudunk rá időt szakitani , én nem sajnálom a hangszedőt
/Audiotechnika, Akai /
(#) Norberto válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Értem, köszönöm. Akkor elviszem, még sosem voltak eddig hallgatva általam ezek a lemezek!

Még az is lehet, hogy valakinek a helyszínen megtetszik valamelyik LP és bizniszre kerül sor.
(#) klemo86 válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Nem "felső anódos", kellő biztonsággal lehet nézegetni így szétpakolva is
(#) DuMatyi hozzászólása Júl 13, 2010 /
 
Kérek mindenkit, hogy írja meg privátban, kinek mit igértem - még ma. Cirok Lacinak a 2 db PCL kimenőt Orion tévéből. Dávidnak a hangkártyámat kölcsönbe. És még?
(#) Norberto válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Azt a cipősdobozt ne felejtsd el elhozni, ami 20 ezres bankjeggyel van tele. :crazya:
(#) Action2K válasza Norberto hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Igen, az jó lesz tőle belépőnek a "cső" helyett.
(#) rockersrac hozzászólása Júl 13, 2010 /
 
Én csak magamat viszem, mivel nekem jelenleg nem igen van vihető állapotú erősítőm, csak egy ecl86SE,meg két JVC mini Hi-Fi hangfalam van ami nem igen hinném hogy alkalmas lenne kiállításon mutogatni, szóval menni megyek, de ,, üres kézzel"! Csatolok pár képet, hogy lássátok hogy milyen-szépnek nem igen nevezhető- drótkupacon szól a zene! :hide:Majd hamarosan átkerül egy szebb dobozba,csak a doboznak valóhoz ma jutottam hozzá,és szombatig nem végeznék az átépítéssel sajnos!
(#) varttina válasza rockersrac hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Nem kell minden erősítőnek tökéletesen kinéznie, elég ha tökkéletesen szól. Hozd csak el bátran!
(#) rockersrac válasza varttina hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Akkor én is kérekszépen egy talpalatnyi kis helyet, meg egy szabad konnektort!
Következő: »»   35 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem