Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Maxwell MX-25501
 
Témaindító: steelmann, idő: Júl 13, 2010
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) steelmann hozzászólása Júl 13, 2010 /
 
Sziasztok!
Ismeri valaki a képen látható műszert? Olcsón juthatnék hozzá. Rákerestem a neten, de még a MAXWELL oldalán sem találni rá utalást, hogy "létezne"!
A képen nem látszik, de alul van rajta egy RS-232-es port is. Valójában egy user manualra vadászok, de azt hiszem nehezen fog menni.

MX_25501.JPG
    
(#) r3pl4y válasza steelmann hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Helló

Sajnos én sem ismerem... és nem is túl ismert ez a műszer ugyanis nem nagyon van róla senkinek semmije... emlékszem egyszer már más is keresett hozzá manuált... de nem tudom, hogy aztán talált e... nekem nem tűnik rossznak ez a műszer és ha olcsón jutsz hozzá... akkor rosszul biztosan nem jársz vele...

Ennyi infót sikerült találni róla: Bővebben: Link
(#) steelmann válasza r3pl4y hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Köszönöm, már ez is valami. Nem is gondoltam volna, hogy a google világában ilyen nehéz rábukkanni valamire.
Szerinted csak a gyártó által mellékelt szoftverrel lehet PC-hez csatlakoztatni, vagy van valami "svájci bicska" program is?
(#) r3pl4y válasza steelmann hozzászólására (») Júl 13, 2010 /
 
Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert nekem nem ilyen műszerem van az enyém nem tud soros port kommunikációt (MX-25 304), de szerintem ha rákeresel a keresőbe a MAXWELL szóra akkor több topic-ot is ki fog dobni... gondolom van más olyan műszerről is szó ami tud hasonlóan RS232 kommunikációt és ott biztosan ki van tárgyalva, hogy más programmal is hasznosítható e ez... de valószínűnek tartom, hogy minden ilyen hasonló tulajdonságú maxwell műszer ugyanazt a programot használja azaz gondolom, hogy az alap gyártó által közölt programmal is menni kell ennek a műszernek is...
De ezt csak feltételezem... vannak maxwell topic-ok szerintem kérdezősködj ott, hogy pontosan, hogy is van ez...
(#) pcsalex válasza steelmann hozzászólására (») Jan 28, 2013 /
 
hat nagy szerencsed van komam, nekem van harom ilyen muszerem egy az elejen kipukkant -- a Qarz-ot tul oda nyomtak a pcb-hez amikor beforrasztottak es igy az uveg tomitesek sziarognak azoscillator megallt, Quarz cserevel javithato, nekem meg van a manual a soft ware es meg egy thermo sensor is meg az RS232 cable azeredeti dobozban, csak meg kel talanom --nem reg raktam rendet es azota semit se talalok. Mem rossz csak egy kicsit lassu, majd ird meg hogy hova kuldjm a bescannelt manualt asoftwaret pedig madj felteszem valahovavagy itt is mint latom el lehet kuldeni, kis turelmet kerek
Alex from California
(#) biktop hozzászólása Dec 2, 2013 /
 
Én most kaptam egy ilyen műszert, hát kíváncsi leszek a tudására. Sajnos nekem sincs hozzá felhasználói kézikönyv, se szoftver. A neten szinte ismeretlen ez a multiméter, a gyártó oldalán sem szerepel, mintha egy távolkeleti klón lenne... :/
(#) jasztibi hozzászólása Feb 28, 2014 /
 
sziasztok! nekem van egy zsír új maxwell 25501 tipusú multiméterem! van hozzá minden szoftver s232 kábel egyszóval minden! igazság szerint nincs rá szükségem s ha valakit érdekelne szivesen eladnám neki! ha valakit érdekel írjon a jasztibi@citromail.hu email cimemre és a többit megbeszéljük
(#) jasztibi hozzászólása Feb 28, 2014 /
 
illetve magyar nyelvű használati kézifüzet is van hozzá
(#) orcika70 válasza jasztibi hozzászólására (») Feb 28, 2014 /
 
Tudod van apróhirdető is. Majd a modi helyre teszi.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem