Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   104 / 308
(#) SALáta válasza blackdog hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Volt itt is olcsón egy hirdetés, nem az én termékem, elég ígéretes volt a nyilvántartó progi. Szerintem az kellene neked, két doboz nagyon olcsó cigi ára.
(#) szilicium97 válasza Krisz03 hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
nagyon jó, szerintem! holnap el is kezdem a nyilvántartást
(#) Norberto válasza blackdog hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Én pl. írtam egy ilyen programot magamnak a nyáron.
(#) patexati válasza Norberto hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Nem rossz ötlet! Nekem is van miből van száz van miből nincs egy sem A rendeléskor jó az ilyen! De be is kell írni ha az ember használ belőle
(#) szilicium97 válasza Norberto hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
átküldöd a progit?
(#) pucuka válasza Norberto hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Csak az nincs a nyilvántartásodban, hogy hova tetted
(#) szabi83 válasza pucuka hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
De ott van, Paraméterek alatt a zöld mező-ben.

"Hely: raktár, 3. polc, kék doboz, 13. fakk"

(#) szilicium97 válasza szilicium97 hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
valaki küldje át azt a proramot!
(#) pucuka válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Korrekt, elkerülte a figyelmemet, pedig pont ezt kerestem, ezzel szokott a legtöbb gond lenni.
(#) szabi83 válasza szilicium97 hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Nyugi!

A programot, ha megkapnád, sem tudnád használni, mivel kell hozzá MYSQL szerver is.Szerintem keres másikat
(#) pucuka válasza szilicium97 hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Vagy ha van türelmed készíthetsz magadnak Excel programmban is, kicsit babrás, de nem lehetetlen. Van benne keresőfüggvény, készíthetsz beviteli, és kereső űrlapokat.
(#) Ricsi89 válasza szilicium97 hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Menj az apróba, ott 990Ft-ért árulnak ilyen programot.
Miért is gondoltad, hogy bárki a saját munkáját, amin nem kevés órát dolgozott ingyen oda fogja neked adni? talán ha jó ismerőse lennél, akkor...
(#) szabi83 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
[OFF]talán ha jó ismerőse lennél, akkor...
talán, de... :no: [/OFF]
(#) Norberto válasza pucuka hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Ez volt a legelsődlegesebb szempont a program írásánál, a raktározó hely féltüntetése. Ugyanis elég szűk helyen kell csomó mindent raktároznom, milliárdnyi kis alkatrész.
(#) Norberto válasza szilicium97 hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Sajnos nincs még felkészítve többfelhasználós üzemre, mármint, hogy valaki otthon simán használhassa egyszerű telepítés után. Nekem van a gépemen mindenféle szerverprogram, köztük adatbázis szerver is, MySQL, ez feltétlenül szükséges a használathoz. Átküldeni pedig csak én tudnám (meg talán szabi83 is, mert neki átküldtem anno), de nem akarok "beégni" azzal, hogy esetleg vannak még a progiban hibák és ilyet adok ki a kezemből.
(#) pucuka válasza Norberto hozzászólására (») Nov 2, 2010 /
 
Azthiszem mindnyájunknak ez az elsődleges szempont. Nem is értem, hogy nem szúrta ki a szememet. Talán túl feltűnő volt.
(#) Norberto hozzászólása Nov 4, 2010 /
 
Gondolkoztam végülis a programom megosztásán. Lehetségesnek tartom, hogy nemsokára meg fogom osztani ingyen a programomat, a topik lakóival.

Már csak azért is lenne jó, mert ezzel én is fejlődnék, ha esetleg problémák kerülnének elő a jövőben a programmal. No persze ezt nektek kell tudni és eldönteni, hogy be meritek-e vállalni - egy nem biztos, hogy teljesen hibamentes - szoftver használatát. 1-2 héten belül fel fogom tenni ide csatolmányként.

Kizárólag az fogja tudni futtatni, aki személyes jogosultságot kapott tőlem, privát úton.
(#) san398 válasza Norberto hozzászólására (») Nov 4, 2010 /
 
Én szívesen benne lennék a tesztelő csapatban :yes:
(#) Norberto válasza san398 hozzászólására (») Nov 4, 2010 /
 
Rendben, ahogy írtam, 1-2 hét és kiteszem ide a programnak a publikálható verzióját. Ha esetleg elfelejteném, írjatok rám bátran privátban! :yes:
(#) hadnagyakos válasza san398 hozzászólására (») Nov 4, 2010 /
 
Én is!

Saját MySql szerverrel lesz használható? Mert az akad bőven a környéken...
(#) Norberto válasza hadnagyakos hozzászólására (») Nov 4, 2010 /
 
Nem, egyelőre csak az én webszerveremen lévő MySQL-kiszolgálóval lesz elérhető.
(#) Tarbur hozzászólása Nov 5, 2010 /
 
Sziasztok!

Megakadt a szemem a jobb sarokban ezen: Bővebben: Link Használja valaki? nem fúrni kellene, hanem gravírozni, ezért fontos, hogy ne legyen játéka a tokmánynak. Azt írják golyóscsapágyas, ez bíztató, viszont kissé olcsó is. Tehát van valakinek tapasztalata vele? Megköszönném, ha írna pár szót róla. Leginkább hogy kotyog-e a tokmány.
(#) hadnagyakos válasza Tarbur hozzászólására (») Nov 5, 2010 /
 
Én ilyet használok fúrásra. Én eddig nem vettem észre, hogy kotyogna a tokmánya, pedig használom egy ideje. Elég pozitívak a tapasztalataim.
(#) Tarbur válasza hadnagyakos hozzászólására (») Nov 5, 2010 /
 
Akkor jó, köszönöm a gyors választ!
(#) patexati hozzászólása Nov 20, 2010 /
 
Sziasztok! Ma jártam a Lidl-ben és vettem pár dolgot nem vot 5000 a kettő A vágó,fúró az utolsó volt Fém dobozban van és nagyon masszívnak tűnik de majd kiderül! Kezd "retrÓ" hangulatom lenni régen a ruszkik árultak ilyen jó dolgokat olcsón! Van is még abból is csak hiányos 3-12 metrikus ha valakit ez is érdekel..
(#) szamóca válasza patexati hozzászólására (») Nov 20, 2010 /
 
Próbáltál már vágni fúrni velük?
(#) patexati válasza szamóca hozzászólására (») Nov 20, 2010 /
 
Szia! Nem de szerintem nem lesz vele gond.. Nem professzionális napi használatra van az biztos! Holnap tesztelni fogom mert kell azért is vettem! Szerintem nem lesz vele baj de kidrül. Sok szerszámot vettem a Lidl-ben mi elég jó és napi használatban is van.. Képen látva nem tud az ember dönteni de ha valóban látom akkor kicsit rá lehet érezni a minőségre mert van mit nem is lehet használni.. Ez nem olyannak tűnik Az alumíniumot rezet azért talán jól viszi (az új fejlesztésű Wand elektromechanikus órán dolgozok ode kell de kemény fémbe is fogok fúrni mert az is van bent )
(#) szamóca válasza patexati hozzászólására (») Nov 20, 2010 / 1
 
Csak mert jártam már úgy menetfúróval (Nyiregyi piacos) hogy a lemez leszedte a menetet a fúróról. A sárga TiNi-nek mondott spirálfúrónaknak meg magasabban volt a háta mint a vágóél.
Én meg egy ilyen Y-X gépi satut szereztem be most. :yes:

GS 003k.JPG
    
(#) patexati válasza szamóca hozzászólására (») Nov 20, 2010 /
 
Hát igen..De visszavihetem ha rossz!! Ezt mondták! Holnap teszt.) Nekem is jó lenne egy olyan satu a hozzá tartozó oszlopos fúróval Akarok egy kis CNC-t összedobni mivel nyákot,bakelitet,esetleg alumíniumot lehetne megművelni..De ez terv.. (azért én meg szoktam csinálni mi listára kerül több kevesebb sikerrel)
(#) szilicium97 hozzászólása Nov 20, 2010 /
 
Sziasztok! Én szülinapomra egy multifunkciós gravírozót kaptam a Lidl-ből! Nagyon jó, kategóriájában magasan a legjobb ára van, viszont volt egy malőr! Mikor felemeltem leállt! Gondoltam, megnézzük trafóékat, hátha az érintkezővel van gond.... Hát nem így lett. Már vissza akartam vinni, mikor rájöttem, hogy szakadás van a dugónál! Először csak oda kötöttem, de másnap, két jóféle érvéghüvellyel megoldottam a csati problémát. Ennyit erről, de jobb mint újkorában!
Következő: »»   104 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem