Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces-humoros áramkörök
Lapozás: OK   3 / 9
(#) Zoli_bácsi válasza pcroland hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Helló.

Az a fekete alkatrész a kar alatt. Az a mikrokapcsoló.

Bővebben: Link
(#) pcroland válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Köszi!Ez a motor jó lenne hozzá?
(#) pcroland válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
És nem kell további fogaskerék?Akkor lehet majd valamikor meg lesz építve csak most már nagyon sok project van betervezve.
(#) sooty válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
A végén csak eljuttok az excenteres,tolórudas változathoz, amit az elején ajánlottam
(#) zolika60 válasza sooty hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Ezt javasoltam én is.
(#) pcroland hozzászólása Jan 23, 2011 /
 
Ja és vicsys egyik vicces műve:Itt
(#) Szárnyas hozzászólása Jan 23, 2011 /
 
Van itt egy CD-ROM mechanikájából átalakított változat is: Bővebben: Link
Hátránya, hogy valamivel nagyobb doboz kell hozzá.
(#) sooty válasza Szárnyas hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Itt a legegyszerűbb mechanika, egy gumi húzza vissza a kart, semmi nem kell bele csak a motor meg a kapcsoló Useless gumival.
(#) AMD hozzászólása Jan 23, 2011 /
 
Sziasztok!
Én inkább ezt építeném meg annyi módosítással, hogy nem átlátszó dobozba és bekapcsolás után pár másodperc múlva nyitná ki a tetejét.
(#) pcroland válasza sooty hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Ez tényleg egyszerű!Én technika szakkörön csináltam relé modellt és úgy kötöttem be,hogy a relé két érintkezője érintkezzen kikapcsolt állapotban.És mikor rákötöttem a 9V-ot akkor behúzott és ahogy behúzott nem érintkezett kikapcsolt,vissza ment az érintkező újra bekapcsolt és újra behúzott az érintkezője.Klasszul berregett
(#) Iszkakof István válasza AMD hozzászólására (») Jan 24, 2011 / 1
 
Az én véleményem az, hogy átlátszó dobozban nem az igazi. Kell egy kis rejtély.
(#) AMD válasza Iszkakof István hozzászólására (») Jan 24, 2011 /
 
Igen. Én is így gondolom. Van egy rossz DVD lejátszóm abból ki tudom termelni a mechanikát. Dobozom sajnos még nincs.
(#) Iszkakof István válasza AMD hozzászólására (») Jan 24, 2011 /
 
Már pedig a doboz tartalmazza a titkot, de nagyon könnyű készíteni. Rengeteg tippem van. A mechanika, akár egy elemmel működő játékautóból is kinyerhető.
(#) janikukac hozzászólása Jan 25, 2011 /
 
Találtam, egy érdekes gyújtót! Szerintetek ? Bővebben: Link
(#) vilmosd válasza janikukac hozzászólására (») Jan 25, 2011 /
 
Mi ebben az elmeny? Zseblampa az ongyujtobol? Nekem olyan ongyujtom van (tobb is), ami jet-es (szelallo), es bele van epitve a feher LED. Filleres tetel.
(#) janikukac válasza vilmosd hozzászólására (») Jan 25, 2011 /
 
Tudom, de ez mégis = csináld magad Csak ötlet volt...
(#) janikukac hozzászólása Jan 25, 2011 /
 
És ez : Bővebben: Link
(#) David.zsombor hozzászólása Jan 25, 2011 /
 
Sziasztok gondolkodtam a használhatatlan masinán nem feltétlenül kell polaritáscsere lehet hogy meg lehetne oldani hogy a karra egy kissebb súlyt tenni rá ami miután kikapcsolta a motort visszahúzza....
(#) David.zsombor válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jan 25, 2011 /
 
Ez jó ez a motor viszont elég lassú lesz lehet 5 v ról de ahogy belegondolok ez nem baj
(#) David.zsombor válasza janikukac hozzászólására (») Jan 25, 2011 /
 
Háát nemistudom szerintem 1:tényleg nincs sok értelme 2:ennél azért sokkal jobban lehetne kivitelezni is.(én lézereset akartam csinálni egyszer )
(#) Zyst válasza David.zsombor hozzászólására (») Jan 25, 2011 /
 
Szerintem erre gondoltál: Bővebben
(#) pcroland válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jan 25, 2011 /
 
Én már beszereztem (ezt).Nagyon klafa és jó erős.Annyit mondok,hogy nem lehet simán lecsavarozni mert egy fogaskerék kilóg vagy 3mm-re.De nálam ez nem is gond mert amilyen kereket rakok rá az úgyis nagyobb nála.És arra lesz csavarozva a fa karocska(a kerékre).Ezek kelletek nekem: 1 2 3 4
Szerintem 9V-al a legjobb(bírja)nem melegedik nem füstöl semmi bűz(ismerem,pörgettem már nagyon fel motort) Ja és azt írják 160Fordulat/perc(2.6fordulat/s).Na hát ez 9V-al se jön ki sehogy
(#) Iszkakof István válasza janikukac hozzászólására (») Jan 25, 2011 / 1
 
Kedves janikukac
Ne hagyd, hogy a kedved elvegyék az alkotástól. Nem készíthet mindenki olyan távirányítót, amelyikkel az ellenséges országra irányíthatod a műhold lézersugarát.
Igenis, a ledes gyújtó ötletes. Van hegesztőm, fúrópisztolyom, gyalupadom, de egy ilyen gyújtó elkészítéséhez nekem biztosan kellene egy óra hossza. Aki kevesebb idő alatt elkészíti, írja meg.
(#) pcroland hozzászólása Jan 26, 2011 /
 
Hello! Láttam ezt a gereblyés cuccot Nagyon szuper(szerintem).Azt viszont nem tudom,hogy lehet ilyet csinálni,hogy ikonja is legyen.Ikont tudok csinálni comenius logoban(alsóban sokat foglalkoztunk vele) de,hogy kell rátenni a programot?És minden pendrive-ra kifogja írni a "gereblyézzünk együtt" szöveget?Ha valaki tudja a programot megírná?És,hogy kell megírni?Van ez az ál vírus.Szöveges dokumentumként kell megírni.Kb ez is ilyen?
(#) gg630504 válasza pcroland hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Guszti HG6IEZ megcsinálta egykoron a Knight-Rider kapcsolást mágneskapcsolókkal ( nagyáramú jelfogókkal ). Ment, mint a mérgezett egér.
(#) janikukac válasza Iszkakof István hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Hát én csak szerettem volna adni egy jó ötletet. Énse tudnám előbb elkészíteni mint te. Vannak olyanok akinek nem tetszenek a gagyi cuccaim, de örülök neki, hogy vannak olyanok akiknek igen !
(#) sooty válasza pcroland hozzászólására (») Jan 26, 2011 / 3
 
A pendriveon létre kell hozni egy autorun.inf állományt (lásd melléklet) az ikont is el kell menteni a pendrive-ra és csatlakoztatás után a megjelenő menü első sora lesz az így beállított menüpont . :yes: Az ikon elkészítésére én a neten fellelhető online ikonszerkesztő programokat ajánlom.Például.

autorun.inf
    
(#) janikukac válasza sooty hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Hű, ez az ikonszerkesztő nagyon jó, már készítettem is egyet!
(#) pcroland válasza sooty hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
A francba Elajándékoztam a 20Mb-os pendrive-omat.Árkád mellett volt drift verseny és ott nyertem.Szét kellett szedjek 5darab ördöglakatot és össze is kellett raknom.Na az pont jó lett volna most...
Amúgy értem....Az autorun=automatikus indítás
icon=valami.ico(ez meg kell egyezzen az icon nevével)
open:amelyik oldalt megnyittya autorun-kor
action:alsó üzenet
label:fölső üzenet(nagy betű)
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Nembaj, gondolj bele, másnak az ajándékkal örömet szereztél ! Ilyen 128 mb vagy 64 mb esetleg 32 mb-osat tudsz szerezni használtan Vatera-n !
Következő: »»   3 / 9
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem