Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikai témájú könyvek újságok
Lapozás: OK   22 / 68
(#) nagy_david1 válasza puporka.fulop hozzászólására (») Jan 22, 2011 /
 
Üdv!

A második linked volt az. Ezek szerint 1993-ban is kiadták. Nem is hiszed el mekkora örömet okoztál. Nagyon szépen köszönöm.
(#) puporka.fulop válasza nagy_david1 hozzászólására (») Jan 23, 2011 /
 
Papíron az 1981-es kiadás van meg nekem. ISBN 9631022919. 728 oldal, 167 Ft ( 30 pohár tejföl, 27 liter tej, 24 kg liszt, 9,5 kg kristálycukor ára volt ). Alapmű.
(#) DuMatyi válasza puporka.fulop hozzászólására (») Feb 3, 2011 /
 
Az általad felsoroltak pedig "alapélelmiszerek" Sajnálatos módon több kiadása nem teljesen azonos. Értem ezt úgy, hogy tünedeztek el belőle részek. Az újabbakban például nincs a mérőegyenirányító benne. És ez csak az, ami nekem hiányzott. Tehát a Tied adott esetben nagyobb érték. Nem is értem, hogy miért nem két kötetben jelent meg: Analóg áramkörök egy kötet és digitális áramkörök még egy kötet. Lehetett volna sokkal bővebb.
(#) (Felhasználó 46585) válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 3, 2011 /
 
De az újabb kiadásokban van más, ami a régebbiekben nem volt. Ezért, meg kell(ene) szerezni az összes kiadást...
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 46585) hozzászólására (») Feb 14, 2011 /
 
1973-ban jelent meg az első, és a mindmáig utolsó magyar kiadás, az ötödik átdolgozott. Az 1993-ban látott napvilágot, ha ez az információ segít valakinek.
(#) gerenk válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 14, 2011 /
 
Első kiadás 1973, második 1974, harmadik 1981, negyedik 1990, ötödik 1993. Dr Huszár Imre fordításában.
Digitálisan fellelhető a 81-es és 93-as kiadás.
(#) gerenk válasza Fery hozzászólására (») Feb 20, 2011 /
 
Sziasztok Fórumozók !
Oszcilloszkóp témában keresem az alábbi könyveket
letölthető formában, ha van infótok megköszönném
(#) gerenk válasza gerenk hozzászólására (») Feb 21, 2011 /
 
Köszönöm, közben megtaláltam
(#) Remci válasza gerenk hozzászólására (») Feb 21, 2011 /
 
Ó,ez engem is érdekelne.Elárulod hol lehet fellelni?
(#) andras1 válasza Remci hozzászólására (») Feb 21, 2011 /
 
Vagyunk még néhányan
(#) lakatosturbo hozzászólása Feb 23, 2011 /
 
Emberek mit szólnátok ahhoz ha agépemen futtatnék egy ftp szervert de ez csak akkor működne ha bevan kapcsolva a gépem ez annyit jelentene, hogy délelőtt nemműködne de kb 2-től éjfélig gond nélkül. Nekem rengeteg könyvem van meg mindenféle jódolog meg csinálnék egy mappát amibe tiis tudtok feltölteni olyat ami esetleg nincs meg meg bármi kapcsolást vagy akármi jót?
(#) lidi válasza lakatosturbo hozzászólására (») Feb 23, 2011 /
 
Hi, ez ugyanezt tudja, és "mindig" online:
http://rtneked.4shared.com/
http://rtneked2.4shared.com/
http://rtneked3.4shared.com/
(#) andras1 válasza lidi hozzászólására (») Feb 23, 2011 /
 
Nagyon jó lenne, csak ha lehetne kérni, akkor mondjuk a feltöltéseket az adott dátumról elnevezett mappába kellene tenni, így egyértelmű lenne mik az új feltöltések, és nem kellene mindig az egészet átböngészni. Aztán mondjuk 1 hónap elteltével szépen be lehetne rakni a megfelelő - rendezett mappákba.
(#) lidi válasza andras1 hozzászólására (») Feb 23, 2011 /
 
Lehet rendezni dátum szerint.
(#) andras1 válasza lidi hozzászólására (») Feb 23, 2011 /
 
Igen, csak a mappa létrehozásának dátumát írja ki. Tehát hiába van egy friss file a mappán belül, csak akkor látod ha megnyitogatod egyenként.
(#) vilmosd válasza andras1 hozzászólására (») Feb 23, 2011 /
 
Erdekes, de ebben a konyvtarban en tudom rendezni tobb szempont szerint, tehat feltoltesi ido szerint is.
(#) andras1 válasza vilmosd hozzászólására (») Feb 23, 2011 /
 
Nem értjük egymást. Mellékelek 2 képet.

Ha megnézed a gyökér nevűt, látható, hogy az SW books-hoz tartozó dátum 2011-01-10. Ugyanakkor ha belépsz az SW-be-2.kép- látod, hogy van benne egy 2011.02.11-én létrehozott file. Magyarul minden könyvtárat meg kell nyitogatni, hogy lásd van e benne új feltöltés, mert a mappa mellett a mappa létrehozásának dátuma van mint ahogy fentebb is írtam.
Most érthető mire gondolok?
(#) vilmosd válasza andras1 hozzászólására (») Feb 23, 2011 /
 
Ertem mit mondasz, de ha valaki le akar tolteni, vegye mar a faradsagot es nezze vegig.
(#) Doncso válasza gerenk hozzászólására (») Feb 24, 2011 /
 
Engem is érdekelne a forrás.
(#) gerenk válasza Doncso hozzászólására (») Feb 24, 2011 /
 
Sziasztok !
Keresem még az alábbi könyveket,letölthető formában.
(#) lidi hozzászólása Feb 24, 2011 /
 
Esetleg lehetne még itt jelezni, ha felkerül valami új, pl http://www.4shared.com/document/emFugAZz/Hobbielektronika_-_Willi_P...s.html
(#) gg630504 válasza lidi hozzászólására (») Feb 24, 2011 /
 
Ha jól láttam, van RSS a 4 shared oldalon, bár nem próbáltam.
(#) andras1 válasza lidi hozzászólására (») Feb 24, 2011 /
 
Lehet hogy ez lenne a legjobb megoldás :yes:
(#) soos csaba hozzászólása Márc 2, 2011 /
 
Sziasztok, már a Googléval át kutattam mindent, de sehol sem tudom ingyen le tölteni az RT 2010-2011-es lapokat. Tudna nekem segíteni valaki, legalább egy linkel ahonnan le lehetne tölteni, vagy ha valakinek meg vannak pdf formátumba azt is meg köszönném.
(#) Hp41C válasza soos csaba hozzászólására (») Márc 2, 2011 /
 
(#) jasz01 válasza nagy_david1 hozzászólására (») Márc 21, 2011 /
 
Kedves Dávid!

Nézd meg itt:
http://antikvarszakkonyv.hu/product_info.php?products_id=621065

Most kapható, de elég ritka darab...

Gábor
(#) nagy_david1 válasza jasz01 hozzászólására (») Márc 21, 2011 /
 
Kedves Gábor!

Kollégáknak hála megtaláltam elektronikus formátumban is. Az oldal tetején van. Nem tudom mennyire ritka mivel mint írtam nagyon sok évben kiadták kevés módosításokkal. Talán már valahol 8. kiadásnál vannak. Másik probléma az, hogy Romániában élek és nem sűrün járok át a határon, és ha átnézek is csak pár napra szoktam. De a lényeg az az, hogy megvan. Köszönöm.
(#) Directors hozzászólása Márc 29, 2011 /
 
Sziasztok!

Ezek között,hogy tudom kikeresni az évkönyveket?
Bővebben: Link
(#) andras1 válasza Directors hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
Inkább itt.

Amit Te linkeltél, azok a havi lapszámok, években összeszedve.
(#) Directors válasza andras1 hozzászólására (») Márc 30, 2011 /
 
Köszi
Következő: »»   22 / 68
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem