Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   93 / 582
(#) tibor63 hozzászólása Ápr 21, 2011 /
 
Sziasztok! Indesit wia 102 mosogépünk nem mos csak öblit és centrifugál.Milehet a hiba?
(#) zolika60 válasza tibor63 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
A fűtőbetétet nézd meg először.
(#) tibor63 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
zolika60!kb 2hete cseréltem.Az ajto zárása után azzonnal öblit majd centrizik.
(#) zolika60 válasza tibor63 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
Ez mechanikus programkapcsolós gép?
(#) dragon0 válasza dragon0 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
helló! bocsi csak nem otthonról jelentkeztem be az lenne a kérdésem , hogy ha nem hallok kattanást akkor csere vagy esetleg próbáljam meg ki takarítani ?
(#) Pintero válasza papa62 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
A hiba az volt,hogy víz volt az aljában ,de a timer-t én tettem tönkre.A lúgszivattyú vezetéke nem volt rádugva és a vége testzárlat lett. Nekem ennyibe volt a tandíj, és fáj nagyon.
(#) zolika60 válasza dragon0 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
Szerintem csere. Nem igen takarítható.
(#) tibor63 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
igen két gomb van,hőfokés program kapcsolo.
(#) zolika60 válasza tibor63 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
Nincs a programkapcsolóban valami összeégve?
(#) maszek0005 hozzászólása Ápr 21, 2011 /
 
Szép jó estét az Uraknak!!!
Whirpool AWE 8525 típúsú géppel kapcsolatban szeretném megérdeklődni, hogy valaki tudna-e hibakód kiírásokkal engem kisegíteni. Bekapcolás után felveszi a vizet, és mindig F14 hibakódot ír ki. A segítséget előre is köszönöm!!!
(#) zolika60 válasza maszek0005 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
A barátunkkal ezt találtam. Bővebben: Link :yes:
(#) dragon0 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 21, 2011 /
 
És mibe kerül szerinted egy ilyen vízszintszabályzó ?
(#) papa62 válasza maszek0005 hozzászólására (») Ápr 22, 2011 /
 
Helló!

Sajnos az F14 hibakód Eeprom hiba,amin esetleg egy új eeprom gyári tartalommal talán segíthet.

Üdv.Csongor
(#) dragon0 válasza dragon0 hozzászólására (») Ápr 22, 2011 /
 
Helló!zolika60 hát ki cseréltem a vízszintszabályzó-t most már nem szivattyúzik folyamatosan viszont még mindig nem ok -é mert egy pillanatra ki nyit a mágnes szelep és azonnal vissza zár nem engedi be a vizet ha sokat kapcsolgatom a program gombot akkor néha be enged egy minimális vizet ha tudsz akkor segíts sajna nincs pénzem újra úgy hogy marad ennek a javítása előre köszönöm eddigi segítségedet
(#) vilmarci hozzászólása Ápr 22, 2011 /
 
Sziasztok,
5 éve hibátlanul működő Candy C2 105 mosógépem pár napja meghülyült. Úgy tűnik, mindent csinál, mos, öblít, centrifugáz, de összevissza. Lehet valahogy resetelni? Ha nem muszáj, nem költenék vagyonokat szerelőre vagy új mosógépre.
Köszönöm,
vm
(#) zolika60 válasza dragon0 hozzászólására (») Ápr 22, 2011 /
 
Nehéz így messziről, de arra gondolnék, hogy esetleg abban a csőben van valami maszat, ami a szintszabályozót összeköti az üsttel. Fújd át az üst felé, hátha megjavul.
(#) dragon0 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 22, 2011 /
 
helló! köszönöm a segítséget megoldott ki takarítottam a csövet és el indult ja még annyi hogy kell-e állítani a vízszintszabályzó csavarjait vagy úgy jó ahogy be van állítva gyárilag azért kérdezem mert a régi nem abba a helyzetbe áll mint az új ?
(#) vilmarci válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 22, 2011 /
 
Köszi, egy próbát megér
(#) szepi003 válasza dragon0 hozzászólására (») Ápr 23, 2011 /
 
Szia.A vízszint szabályzót nem kell állítgatni azt gyárilag kalibrálták. A helyzete nem kritikus.Azt tanácsolom hogy vedd le a vízszint szabályzó becsatlakozó csövét az üst aljáról és alaposan ki kell takarítani.Mert ha csak vissza fújtad a lerakódást a kővetkező mosásnál újra el dugul Üdv szepi003
(#) Nono110 hozzászólása Ápr 23, 2011 /
 
Sziasztok!
nekem egy whirlpool awm 8105 6 .érzékes mosógépem van , ami tegnap este kiírt F11 hibát ahogy rákerestem a neten ez kezelőegység hiba, ez az egész fejegységet jelenti vagy esetleg csak egy részét?
hogyan tudnám leszűkíteni a hiba forrását. csatlakozókat lehúzogattam ellenőriztem nincsen kontakt hiba.
Segítséget előre is köszönöm
(#) Nono110 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
F11 hiba meg oldódót, már csak az a próbléma , hogy mosási programok mennek ,de a végén a centrifugálást már nem csinálja..... és ha a vezérlőtárcsát a centrifugálás ill a víz leeresztés irányába forgatom akkor csak kattog nem kezdi el a programot.... sajnos.
ez még egyenlőre rejtély , hogy miért csinálja.... Erre esetleg valami ötlet?
Segítséget előre is köszi
(#) zolika60 válasza Nono110 hozzászólására (») Ápr 24, 2011 /
 
Valószínűleg azt érzi van még bent víz. Ezért nem indul a centrifuga. A szintszabályzót takarítsd.
(#) szepi003 válasza Nono110 hozzászólására (») Ápr 25, 2011 /
 
Szia. A vezérlő panelon van 5db 150 k ellenállás valamelyik szakadt.Azt cseréld ki üdv szepi003
(#) Nono110 hozzászólása Ápr 25, 2011 /
 
Köszi a válaszokat .... holnap jön a mosógép szerelő javasolom neki a ötleteket..
(#) LHandMJ hozzászólása Ápr 25, 2011 /
 
Helló mindenkinek

Nekem 1 Indesit WITP 82 tip. mosógépem van, ami kb,: 3 hónapja nem hajlandó elhasználni az adagolóba töltött öblítőt, aztán 1 hete nem forog a motor csak búg. (szénkefék jók,állórész szintén). Vezérlőre tippelek, azon belül is 1 triac-ra (btb12-800cw) bár fogalmam sincs, miként mérhetném ki. Azaz mértem a műszerem szakadás vizsgálójával, A1és G között oda vissza vezet, A2 és A1 között semmi A2 és G között szintén semmi. Triac-al még nem volt dolgom, így nem tudom,hogy a mérésem szerint jó, vagy sem.

A segítséget előre is köszönöm.
(#) mrmoho hozzászólása Ápr 28, 2011 /
 
Hello van indensit wd125t mosó száritó gépem. Körbe forog a program kapcsoló, folyamatosan ereszti a vizet. A száritó lámpa folyamatosan ég. Ha valaki tud segítsen. Kőszi
(#) andris0523 hozzászólása Ápr 28, 2011 /
 
Sziasztok, Gorenje WA50100 típusú mosógépembe szénkefét cseréltem mert már nem forgott a motor. Most ugyan forgatja egy darabig de kb 5perc után hibakóddal kiáll. A hibakód 10 villogás . Megköszönném hogyha valaki megmondaná mit jelent ez a hibakód.

A segítségetek előre is köszönöm!
(#) andris0523 hozzászólása Ápr 28, 2011 /
 
Ja és azt még elfelejtettem írni, hogy a centrifugálás az működik, csak a mosásnál van ez a hibakód dolog.
(#) zolika60 válasza andris0523 hozzászólására (») Ápr 28, 2011 /
 
A kommutátort felcsiszoltad? Lehet, hogy nem érintkezik még rendesen az új kefe, ezért szikrázik és ez okozhatja a hibát. A hibakódokat nem ismerem, csak találgatok.
(#) ati_81 válasza mrmoho hozzászólására (») Ápr 28, 2011 /
 
Szia!
Számold meg mennyit villog, az lesz a hibakód szám, úgy egyszerűbb behatárolni a hibát!
Következő: »»   93 / 582
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem