Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HA 20/1018-as hangszóró
 
Témaindító: gyengus, idő: Aug 28, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) gyengus hozzászólása Aug 28, 2006 /
 
A 'Milyen hangszóró ez?' című téma le van zárva, ezért nyitottam.
Rendrakáskor találtunk 2db hangszórót, a doboza szerint SBV 2020-as, de nem vagyok biztos benne, hogy az. Rémlik, hogy a nagy hangfalakban lévő hangszórókkal gumiperem probléma volt és azok ki lettek cserélve. Arra tippelek, hogy ezek a régiek, csak meg lettek csinálva.
A raja lévő címkén ez olvasható: HA 20/1018 8 Ohm 0-0918-229
Szerintetek mennyiért lehet eladni? Nekem nincs rá szükségem.
Köszi a segítséget!
(#) Dióda válasza gyengus hozzászólására (») Aug 28, 2006 /
 
(#) gyengus válasza Dióda hozzászólására (») Aug 28, 2006 /
 
köszi a gyors választ
ez a típus sajon pont nincs fennt
(#) karikaselvtars válasza gyengus hozzászólására (») Aug 28, 2006 / 4
 
Hello!
Nézd meg a www.sal.hu-n
Ott 3290 HUF az új ára.
(#) Istike88 válasza gyengus hozzászólására (») Aug 28, 2006 /
 
jéééééé
nekem van egy hasonló hangszóróm mint ez a HA20/1018 csak nekem a 4Ohmos változata van meg, de már elég ratyi állapotban van szegény, nincs is szép hangja. a membránt már egy szellő is kilengeti (ez azért picit tulzás) meg a kónusza bevolt nyomódva és úgy piszkáltam ki.
nah mind1. csak gondoltam szólok vmit a témához.
(#) Darius38 válasza gyengus hozzászólására (») Okt 3, 2008 /
 
Szia Gyengus! Szükségem lenne a két hangszoróra mert van két Videoton DC 2050 E/ hangfalam,és a két HA 20/1018-as méjnyomórol elszált a membránszél.
Légyszives ird meg hogy menyiért adod,vagy akár cserélhetünk is. Köszi/ E-mail cimem:Hapika01@freemail.hu
(#) fazksg hozzászólása Jan 24, 2009 /
 
Sziasztok!
Ennek a hangszórónak a tesójával (H2000 HA20-484) lenne kérdésem. Igazából az keltette fel a figyelmemet, hogy nagyon olcsó (2770 Ft/db), és ez egy 20 cm-s mélyközép sugárzó, ami talán jó lehet Hi-Fi célokra (a teljesítmény engem sem erősítő, sem hangfalfronton nem szokott érdekelni, ha az több, mint 5 watt ). Ezzel elvileg nagyon olcsón össze lehetne hozni szobai használatra egy hangfalpárt. Kérdezném, hogy nincs-e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? A neten mindenki dicséri a H2000 hangszórókat (úgy általában). Vajon ez a hangszóró az alacsony árával nem kivétel-e? Vagy jobb választás lehet esetleg (alig merem leírni ) egy SAL SBX 1320?
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv: FazksG
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem