Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   193 / 375
(#) soos csaba válasza GyurikaBx hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Akkor sajnos nem tudok segíteni, semmi más adatot nem lelek erről az IC-típusról .
(#) zolika720 válasza kokozo hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Szia!

Köszi, de egyiket se tudom megnyitni..
Mivel lehet ??

Üdv Zoli..
(#) GyurikaBx válasza soos csaba hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Én sem találtam róla semmit eddig azért próbáltam itt meg, hátha valakinek ott lapul a kapcsirajza valahol. Azért köszönöm.
(#) zolika720 válasza kokozo hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Bocsi!!

Nem volt időm, és nem hagyom figyelmem kívül a segítséget!!

Zoli..
(#) Besszike hozzászólása Márc 3, 2012 /
 
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.Ha valakinek megvan a Daewoo ARW 297-es hordozható kétkazettás rádiómagnó kapcsolási rajza, kérem tegye fel!
(#) kokozo válasza zolika720 hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Bemásolod mindet 1 mappába és totalcommander fájl egyesítés.
(#) zolika720 válasza kokozo hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Köszi!!
Szuper..
Hali: Zoli..
(#) soos csaba válasza GyurikaBx hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Nincs mit, nagyon szívesen segítek ha tudok, de sajnos most nem jött össze.
(#) Dániel X hozzászólása Márc 4, 2012 /
 
Üdv!
Ennek a kapcsolásnak a leírására lenne szükségem lehetőleg magyarul.
(#) liderces hozzászólása Márc 4, 2012 /
 
Sziasztok! Előre elnézést ha nem ide való a kérés! Szóval valami nagyon egyszerü kapcsolásra lenne szükségem. feladat az lenne hogy egy akármilyen közepes teljesitményü léptetőmotort tudjak vezérelni. Más nem is kell csak egy forgó poti vagy minek nevezik. Mikrokban szokott lenni végtelenitett mindkét irányban lehet tekergetni. Apró kis lépéseket lehet érezni amikor tekerem, és esetleg lehessen állitani egy lépés a tekerőn, a motornál hányat lépjen. 10 100 valami hasonló. Mivel lehetne ezt leg egyszerübben megoldani? Köszi az ötleteket.
(#) proli007 válasza Dániel X hozzászólására (») Márc 5, 2012 /
 
Hello!
Ehhez szükségtelen leírás.
- Az IC1 egy astabil multivibrátor, ami impulzusokkal meghajtja az LD1 infra led-et. Így a Led nagyobb áramokkal működhet, és a vevőnél kevésbé zavar a környezeti fény. Impulzus üzemmel, az adó és vevő nagyobb távolságról látja egymást, mint ha az adó folyamatos egyenáramot kapna.
- A T2 fototranzisztorról érkező jelet az Az IC2 felerősíti. De csak a jel váltakozóáramú részét, amit az LD1 szolgáltat. Hogy csak az adó által szolgáltatott frekvencián legyen erősítése maximális az IC2-nek, ezt biztosítja C4 és C7 kondi. Vagy is ez határozza meg az erősítő alsó határfrekvenciáját.
- Az IC fokozatot D1-D2 csúcsegyenirányító követi. Ha a fototranzisztor látja az adót, akkor az egyenirányító után a C8 kondiban egyenfeszültség képződik.
- Erre a feszültségre kinyit T1 tranzisztor és meghúzza a relét. Ha az adó és a vevő között valami eltakarja a vételt, akkor a C8-ban a feszültség leesik, a tranyó pedig eleji a relét.
Remélem ennyi is megteszi..
üdv! proli007
(#) proli007 válasza liderces hozzászólására (») Márc 5, 2012 /
 
Hello!
Ez a feladat csak fizikailag lenne egyszerű.
A "végtelenített poti", egy ilyen enkóder. Ennek jobbra-balra forgását kellene érzékelni egy mikrokontrollerrel, majd a lépésszámát megszorozni a kívánt számmal, és léptetni a léptetőmotor. Majd a motor típusától és teljesítményétől függően egy meghajtó áramkörrel kellene kiegészíteni a kontrollert. Vagy is hardveresen lehet egyszerűen nézne ki, de programozni kell a mikrovezérlőt. Nyilván valami (LDC v. LED) kijelző, és néhány gomb is kel, hogy a szorzószámot be lehessen állítani a kívánt számra. Nos ez a feladat nagyobbik része..
üdv! proli007
(#) nagy hoho hozzászólása Márc 5, 2012 /
 
Szél sebesség mérőt szeretnék készíteni egyszeri mérésre.
Van régről Til 311-em ez pont megfelelne a célra.Benne van a számláló,latch,és a meghajtó.
Van valakinek egy régi kapcsolása?
(#) liderces válasza proli007 hozzászólására (») Márc 5, 2012 /
 
Értem én, gondoltam nem egyszerü, de reménykedtem hátha már valaki foglalkozott a dologgal. Előrébb tart a megvalósitásban.
Akkor megyek programozni tanulni!
(#) nagy hoho válasza nagy hoho hozzászólására (») Márc 5, 2012 /
 
Már megoldottam.
(#) liderces válasza proli007 hozzászólására (») Márc 6, 2012 /
 
Kösz mégegszer! Azért külön köszönettel tartozom hogy ember számba vettél. üdv
(#) Endlos hozzászólása Márc 7, 2012 /
 
48, vagy 96 voltos Lithium-Ion gyorstöltő kapcsolási rajzzal találkozott már vki?
(#) galgocziSandor hozzászólása Márc 7, 2012 /
 
üdvözlök mindenkit azzal a kéréssel fordulok a forúmhoz hogy ha valaki tudna segiteni egy kapcsolási rajz kellene a Philips sc 367/90u és sc 367/91u bébi csösz höz kellene elöre is nagyon köszönöm üdvözlettel Galgóczi Sándor az emailomra. köszönöm
(#) Dániel X válasza proli007 hozzászólására (») Márc 7, 2012 /
 
Üdv!
Köszönöm a részletes leírást. Most már értem hogyan működik.
(#) pucuka válasza liderces hozzászólására (») Márc 7, 2012 /
 
Csak halkan mondom, pont azokat martad el magad mellől a megértés hiánya miatt, akik ebben a kérdésben a legtöbbet tehettek volna érted. (már csináltak ilyet az ipari szabályozás technikában) De Te tudod.
(#) rockersrac hozzászólása Márc 10, 2012 /
 
Sziasztok! fsp250-60 hen típusú tápegységhez keresek kapcsolási rajzot! Tudtok segíteni ebben? :hide:
(#) csajkib hozzászólása Márc 11, 2012 /
 
Sziasztok!
Van nekem egy hibás "Power APK 2000"-es erősítőm és valaki tudna hozzá kapcsolásirajzot mert én nem találtam.
(#) blasz hozzászólása Márc 11, 2012 /
 
Sziasztok nagyon kellene a sharp sx8800h erősitő service manual-ja vagy olvasható kapcsolási rajz
(#) Mikey051104 válasza blasz hozzászólására (») Márc 11, 2012 / 1
 
sematic jó lesz?
(#) blasz válasza Mikey051104 hozzászólására (») Márc 11, 2012 /
 
Köszönöm
service manuál lenne jó kezdő vagyok, egy 7700 sikerült megcsinálnom ilyen service manuals ból ott van alkatrészlista meg sok olyan ami jó egy kezdőnek azért köszönöm szépen a rajzot
(#) Moszkvai hozzászólása Márc 11, 2012 /
 
Üdv! Kapcsolási rajzot keresek egy Goodmans Module 80 /CM-80/ rádióserősítőhöz. Ha tud valaki segíteni azt megköszönném. A radiomuseumon fent van de onnan nem tudtam letölteni. Bővebben: LinkMáshol meg nem találtam.
(#) Mikey051104 hozzászólása Márc 11, 2012 /
 
sziasztok!
olyan kérdéssel fordulok felétek hogy szeretnék az erősítőmbe lcd-vel ellátott védelmet rakni ami kijelzi nekem hogy a 4 csatorna védelmi reléi aktívak vagy error (hiba) van meg mutat hőfokot meg ilyen apróságok.
tudom hogy ez hülyeség de nekem ez tetszik tehát ha valaki tud ilyet legyen szíves segítsen! Előre is köszönöm
(#) zoli06 hozzászólása Márc 12, 2012 /
 
Sziasztok.

Egy orosz oszcilloszkópot szeretnék megjavítani, és ehez kérném a segítségeteket, mivel a googlin csak hiányos kapcsolásokat és adatokat találtam. Pontosabban a H 3015 elnevezésü szkóp áramstabilizátorának a rajzára és alkatrész adataira lenne szükségem.

Segítségeteket előre is köszönöm!
(#) kadarist válasza zoli06 hozzászólására (») Márc 12, 2012 /
 
Szia!
Rajz: Bővebben: Link. Várj, amíg alul megjelenik a "Get Manual" felirat és kattints rá!
(#) gerenk válasza zoli06 hozzászólására (») Márc 12, 2012 / 1
 
Eredeti kpl. orosz gépkönyve, sok sikert a javításhoz
Következő: »»   193 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem