Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   586 / 1385
(#) storm válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Ez így igaz
(#) Zoli_bácsi válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Tényleg mütyürnek látszik, én is kételkedtem. Aztán kipróbáltam. Imádok fúrni azóta... Kb 7-8000 furatot fúrtam ki így. Ez még elég kevés, de tapasztalatnak már elég, hogy ezt a furatközép méretet alkalmazzam. A 0,3mm mind a laminálós, fotós eljárásoknál sikerrel használtam.
(#) Dániel X válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Na, majd meglátom bár átgondolva a fúrószárvége is eléggé mütyür. Én még az 1000 furatszámot sem értem el nem hogy 8000.
(#) storm válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Habár elnézve a próbapanel2.lay fájlt én inkább a maratástól tartok. Nagyon kicsi a táv a körök közt, a négyzetek közt meg főleg.
(#) Dániel X válasza storm hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Én nem tartok annyira tőle mert friss még nem használt gyors marató lesz és a nyomtató vastagon viszi fel a festéket. Én is néztem de,észrevettem de legfeljebb másnap megint nyomtattatok.
(#) interferi válasza storm hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Az OKI egy régi jó nyomtató márka és nem a legolcsobb Ök jöttek ki elösször a LED nyomtatóval ami kisebb helyen elfér a világitó rész és pontosabb levilágitást eredményez.
(#) storm válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
DRC szerint kevesebb mint 0.01mm távolság van. A milliméter század részénél kevesebb. Szerintem még nyomtatni se lehet.
(#) storm válasza interferi hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Hát én csak ajánlani tudom, főleg vasalásos NYÁK készítéshez. Szép kontrasztos képet készít, és a nyák lemezre is szépen rátapad a por.
(#) Dániel X válasza storm hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Hmm. a négyzet tényleg nem jó a kör meg hatszög jobbnak tűnik. Ezek szerint ezért nem lehet kapni négyszöges próbapanelt.

7889.pdf
    
(#) storm válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Ez érdekes.. a felsőbb sorok 6 szögek, az alsóbb sorok pedig körök Lehet tényleg lentebb kéne venne a furatátmérőt pár tized mm-el
(#) Dániel X válasza storm hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Direkt így van 6szög meg kör. Fó a változatosság ezért lett volna jó a 4 szög de az nem akar össze jönni, de össze fog.
(#) tib12 hozzászólása Máj 22, 2011 /
 
Hali mindenki.Lenne egy olyan kérdésem hogy papir-írószer boltba milyen maratásálló(vas-klorid) filctollat kérjek ha nincs alkoholos filc?
Válaszokat előre is kösz!
(#) storm válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Most jót kacagtam magamon. Szerintem elég ha csak köröket használsz, illetve ha lentebb veszed a körátmérőt.
(#) Dániel X válasza tib12 hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Üd!
Ha jól tudom lakkfilc néven fut, de várj még meg egy két tapasztaltabb rókát.
(#) Dániel X válasza storm hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Mért kacagsz? Már csak azért is megcsinálom.
Rájövök a másik progi kezelésére és majd meglesz.
(#) storm válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Mert írtad, hogy a kör meg 6szög jónak tűnik, erre én írom hogy milyen érdekes. Azt hittem a program csinált a körből 6 szöget
(#) storm válasza tib12 hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
A hibajavító is jó erre a célra.
(#) Dániel X válasza storm hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Ja, azt hittem 4szögre érted. Becsapós mi?
(#) storm válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Az Amúgy miért nem elég csak a sima kör?
(#) tib12 válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Én mindig az egyszerű 100ft-os alkoholos filcet használom de mostanába nincs. Megkérdezem lakkfilc-ként is hátha lesz reakció. Addig is próbálkozok a meglévő kicsit kopott állapotú filcekkel.
(#) Dániel X válasza storm hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Mert 6szöges próbapanelra nem láttam még építtet munkát és boltban sem kapható, szint így a 4 szög. Egyediség szemgolyózás,káprázás oltárán.
(#) tib12 válasza storm hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Régen szigetelőszalagot is használtak de én nem akarom kipróbálni. Ja és még valami, a vas-klorid szétmarja az aluminiumot?
(#) Dániel X válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
És itt van, raszteren. akinek kell használja egészséggel. Vélemény?
(#) Dániel X válasza tib12 hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Az hagyám hogy szétmarja még mérges gőzök is keletkeznek. Szikszalag is jó de macerás, és nagy vagy bonyolult áramkörnél nem is jó.
(#) árnyék válasza tib12 hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Szia.
Nyugodtan megkérdezheted , mert lesz reakció : Mennyit és milyen szinben kér ?
Nézd meg a képeket itt .
(#) tib12 válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Meglátszik hogy nem vagyok tul jó kémiábol(vagy ezt nem is tanultuk?) mind1, amugy abba akartam maratni. Szerencse találtam egy műanyagot hozzá. Az jó lesz már máskor is marattam abban. Kösz hogy megmentettél Mondjuk lehet nem próbáltam volna ki...
(#) tib12 válasza árnyék hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Ez is sok segítség. Erre emlékszek hogy láttam már ott ilyet. A szín ugy mind1?
(#) Dániel X válasza tib12 hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Én se tudtam, valamelyik leírásban olvastam. Nem marja szét a műanyagot?
(#) árnyék válasza tib12 hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
Arany és ezüst szint ne használj mert fémtartalmu és reakcióba léphet a maratóval (alámaródás). Narancs és sárga szin egy kicsit zavarja az ember szemét- a réz szinére hasonlit.
A fehér nem mindig jött be nekem . A tuti a kék,fekete,zöld,piros
(#) tib12 válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 22, 2011 /
 
amibe eddig marattam az műanyag vagy üveg volt de inkább műanyag, az nagyon is jó hozzá csak kicsit elszineződhet.
Következő: »»   586 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem