Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   434 / 3586
(#) DuMatyi hozzászólása Márc 3, 2009 /
 
Szevasztok! DjGeorge tegnap este fárasztó "fázós" videójára a válasz: Apa kocsit hajt
(#) Ricsi89 válasza jdani hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Múltkor hallottam viszont, hogy nálunk is be akarják vezetni a kismotorra is a rendszámot. Ha jól emlékszem akkor 2011-ig. Szerintem egy páran majd inkább leteszik a motort akkor. Főleg ha valami jó kis szabályokat találnak ki.
(#) jdani válasza Ricsi89 hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
az érdekes volt, amikor engem meg a haverjaimat megállítottak a zsaruk, és nem volt nálam, a papírok a motortól, se hajtási, se személyazonossági érdekes szitu volt
(#) KTobi válasza jdani hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Szerintem nem csak 18tól lehet. Jól belegondolva már egy 10 éves is leteheti. Most nem kell félreérteni, elméletileg mindenki aki nagykorú az teheti le, márpedig az éveket ki lehet fizetni.

Nem tudom mit akarják nehezíteni, gyorsan le akarom rázni, ne hogy még "megkönnyítsék". Vasárnap töltöm a 18at.
(#) Norberto válasza Ricsi89 hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Én inkább már azt várom, hogy mikor törlik már el végre azt a gagyi regisztrációs adót... nemrég volt erről is szó valahol, hogy nagyon tervben van ennek a kitisztítása...
(#) jdani válasza KTobi hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
boldog szülinapoot!! ... mit iszunk? :emptybottle:
(#) Ricsi89 válasza Norberto hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Azt pont nem hallottam, hogy mit akarnak a regisztrációs adóval, de tényleg nem valami jó dolog ez. keresztapám egy pár éve vett egy motort és hát elég húzós volt a regisztrációs adó.
(#) DuMatyi válasza jdani hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Ti ismeritek egymást?
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Erre mit léptek? Bővebben: Link
(#) KTobi válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Persze, mindketten fórumozók vagyunk. Különben nem kérdezne ilyet, tudná, hogy nem iszok, csak mértékkel. Lesz egy kis ünneplés, apámnak hétfőn az 50.k, pezsgőzés lesz biztosan.
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Héliummal töltött pulóver...
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Várjuk Petit végre végre...
(#) llaci56 válasza Action2K hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
A bunkó.... Még úszni sem tud!
(#) Topi válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Ezt ki tudta követni?

Bővebben: Link

Ez sem semmi:

Bővebben: Link
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Ja! Amikor oldalról mutatják, akkor valami üvegen járhat, amikor meg felülről a lábát mutatják, akkor meg csak belelóg a lába a vízbe. Látszik a mozgásán! Ha már ennyire Jézust akarnak játszani, tennék hihetőbben. Bár a legjobb az lenne, ha nem is próbálkoznának! Nem vagyok mélyen hívő, de az ilyen kifigurázásokat nem csípem!
(#) Georgee hozzászólása Márc 3, 2009 /
 
kálmán bácsi csúcs az ürge szétestem a röhögéstől
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Én nem vagyok hívő, teljes mértékben egyetértek veled! A vallással nem szabad viccelni, mert sok ember önérzetét sérti, meg tudom érteni őket!
(#) Georgee válasza Topi hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
áh! megelőztél a biztosítós videót délután akartam feltenni csak nem jutottam el idáig.
(#) szamóca válasza Ricsi89 hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
(#) Ricsi89 válasza szamóca hozzászólására (») Márc 3, 2009 /
 
Kösz! Így már világos minden. A 2011-re jól emlékeztem.
(#) deguss hozzászólása Márc 3, 2009 /
 
Bolygónk jövője, akit érdekel, és van egy szabad órája. Hentesi Zsolt, az ELTE professzorának előadása. Érdemes megnézni.
(#) Frankye válasza Topi hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
Aki volt katona, és ismeri az ún. "sárga tányér"-okat, az simán meg tudja csinálni.
(Aki nem tudná: A katonaságnál egy bádoglemezből préselt tál volt az étkezdékben, és a levest sárga műanyag tányérokba tették. Ezek pont belefértek a bádog "tálcába". Mosogatás után a sárga tányérokat kellett úgy felrakni, mint a kisfilmen a csajszi a poharakat, majd az összeszedésük-toronyba halmozásuk ment úgy, hogy a legfelsőt kissé oldalra tolva az alatta levő tetjére ment, aztán így tovább...)
(#) llaci56 válasza Frankye hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
Igaz, hogy mindössze 8 órát voltam katona, de nem találkoztam a "sárga tányérokkal".
(#) Frankye válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
Mázlista!
(#) Georgee válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
köszi köszi jó ez a youtube, tegnap este néztem egy pár videót, a fejem tiszta vörös volt és sirtam a röhögéstől
(#) Georgee válasza Georgee hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
nem tudom kinek szánalmas kinek nem nem is akarok bele folyni , én ezen jót nevettem dezső fijú
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
A poharak is olyan frankó sárga műanyagból voltak. Imádtam mikor a (brómos) tea tetején zsírcseppek úszkáltak...
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
Zoli! A bróm az nem másért volt benne? Vagy a fogyás volt a mellékhatás? Vagy a fő?
(#) MPi-c válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
A Petőfiben egy éjszakát töltöttem. Vacsorára mócsingos főtt kolbász, másnap reggelire mócsingos főtt kolbász... A szakács (az is sorkatona volt) cigivel a szájában osztotta... (Na, de ez '85-ben volt. Akkor még nem volt ISO meg HACCP meg mittudomén...) Ja, takarodónál gözmozdony pöfögése, fütty ( Heló Frankye! ) szólt a hangszóróból, hogy "visszaemlékezzünk kis falunkra "
(#) MPi-c válasza szamóca hozzászólására (») Márc 4, 2009 /
 
Valószínűleg a zsírcsepp volt a fogyás ellen, a bróm meg mársért
Következő: »»   434 / 3586
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem