Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendezvény-hangosítás (PA) hangtechnikái
Lapozás: OK   45 / 244
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 16, 2009 /
 
Pedig ha belegondolsz, az elv igaz.
A hagyományosoknál is volt állítható skating .
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 16, 2009 /
 
Ez mindegyikre igaz.
De a csúcsgépek azért igencsak finomak voltak. Bővebben: Link
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 16, 2009 /
 
Analóg CD.
(#) sound.man hozzászólása Okt 17, 2009 /
 
Szerintetek ez a magas milyen lehet? Vagy inkább az mnc féle driver+tölcsér? Valahogy az eminence jobban tetszik.
(#) djgombi válasza sound.man hozzászólására (») Okt 17, 2009 /
 
Szép hangja van! Otthonra kiváló hangosításra nem való.
Ennyi röviden
(#) sound.man válasza djgombi hozzászólására (») Okt 17, 2009 /
 
Hmm... Milyet ajánlassz hangosításra?
(#) djgombi válasza sound.man hozzászólására (») Okt 17, 2009 /
 
Inkább az mnc-t. Nagyobb teljesítménnyel bír. Nekem is most az van a ládákban. Lehet nem a legjobb hangminőség de nekem bevált.
(#) sound.man válasza djgombi hozzászólására (») Okt 17, 2009 /
 
Bírja is? Mert nekem volt mnc ring-be de a tekercs mindig leugrott róla. A komplett tekercset csévetestel engedte el a ragasztás. Nem kapott torz jelet se mert clip közelébe se volt a végfok. Driver-jei nem ilyenek?
(#) djgombi válasza sound.man hozzászólására (») Okt 17, 2009 /
 
2*300-as QSC-vel hajtottuk és szól szépen folyamatosan.
2*300-at 8 ohmra tudja a vég. Az egyiket tönkre vágtam de én voltam a balfék mert rosszul kötöttem be a hangváltót. Ringjeim is voltak de azok SAL-ok voltak DP-35. Mai napig működnek. Bár már nem nálam.
(#) sound.man válasza djgombi hozzászólására (») Okt 17, 2009 /
 
Köszönöm a segítséget.
(#) Action2K válasza Massawa hozzászólására (») Okt 17, 2009 /
 
Az igen, de a fordulatszámmal, akarom mondani a sebességgel voltak némi problémák.
(#) Kovidivi hozzászólása Okt 18, 2009 /
 
Pár oldallal előbb találtam egy Eminence linket. Tovább nézelődtem, és egy ezressel többért találtam terhelhetőbb ugyanolyan hangszórót. Kérdésem, hogy milyen véleménnyel vagytok róla? Eminence_ASS_Beta-12LTA Szergey, és Pl13 véleménye is érdekelne! Köszi szépen! Üdv!

(#) szabi83 válasza Kovidivi hozzászólására (») Okt 18, 2009 /
 
Szergey = Pl13
(#) Kovidivi válasza szabi83 hozzászólására (») Okt 18, 2009 /
 
=Shalafi Egyértelmű Azért kíváncsi vagyok a véleményére! :yes: Üdv!
(#) djgombi válasza szabi83 hozzászólására (») Okt 19, 2009 /
 
Szinte hihetetlen!
Akkor ezért védi azokat a hulladék hangszóró 2000-es hangszórókat.
Mért sejtettem vajon
(#) djgombi válasza Kovidivi hozzászólására (») Okt 19, 2009 /
 
Őnála csak a Videoton számít hangszórónak. Úgyhogy várhatod a véleményt
(#) hüblerattila hozzászólása Okt 19, 2009 /
 
Sziasztok! A véleményeteket szeretném kikérni erről a hangszóróról.Bővebben: Link Mélyládát szeretnék belőle csinálni. Ez kb mekkora helyre elég? És megéri az árát? Köszi a véleményeket! üdv!
(#) djgombi válasza hüblerattila hozzászólására (») Okt 19, 2009 /
 
Szia!
Én inkább a 15"-osat venném meg. Persze ha csak házibulira kell akkor ez bőven elég lesz! /Ha az adatok valósak/
(#) Kovidivi válasza djgombi hozzászólására (») Okt 19, 2009 /
 
Na Még elkergetitek Én kíváncsian várom a válaszát akkor is
(#) sound.man válasza hüblerattila hozzászólására (») Okt 19, 2009 /
 
15"-osat venném én is. Hallottam belőle 12"-osat is meg 15"-osat is.
(#) szergey válasza djgombi hozzászólására (») Okt 19, 2009 /
 
Nem kell védeni, maguktól is képesek arra, amire mások nem.

Videoton? Az hol van? Én úgy tudom, 92-től nincs a Videotonban hangszórógyártás.
(#) szergey válasza Kovidivi hozzászólására (») Okt 19, 2009 /
 
Mire akarod használni?

Szélessávnak kicsit veszélyes sztem, és ezen az áron lehet, hogy Szonidós Varga Pistabácsi is csinál neked 300-as széleset, BEAG-os membránokkal. Ha tényleg széles kell.
(#) Kovidivi válasza szergey hozzászólására (») Okt 19, 2009 /
 
Ekkora méretben egy reflexes mélyláda lenne belőle, még semmi konkrétum, amit szólnia kellene, az 40Hz-től 200Hz, és kész. Szerinted megéri az árát?
(#) hüblerattila válasza sound.man hozzászólására (») Okt 20, 2009 /
 
És mi a véleményed róluk?
(#) strobi válasza szergey hozzászólására (») Okt 20, 2009 /
 
Videoton az személy szerint nincs, viszont van h2000, videoton utángyártott hangszórók. Véleményem szerint nem is olyan rosszak. Somogyival összehasonlíthatatlan, tehát annyira rossz nem lehet belinkelném, de most vmé nem megy az oldaluk.
(#) sound.man válasza hüblerattila hozzászólására (») Okt 20, 2009 /
 
Egész jók. Árát simán megéri, de a 12"-osnak kicsit kevés az érzékenysége azért inkább 15"-ost vegyél.
(#) hüblerattila válasza sound.man hozzászólására (») Okt 20, 2009 /
 
Akkor a 12"-os kilőve de már erősen gondolkodom hogy lehet a 18"-os lesz a dologból... valamikor hónap elején fizetéskor Köszi a véleményt. Üdv
(#) Mát906 hozzászólása Okt 28, 2009 /
 
Helló! Legyen szíves írjon mindenki aki csak tud!! NEM ismétlem N.E.M. szeretnék balhét emiatt!! 2 DB 25cm-s mélyet szeretnék venni a hangfalaimba, és már annyit érdeklődtem különböző helyeken, hogy azon gondolkodtam , hogy inkább összevágom a dobozokat mert egyszerűen nem lehet választani!! Amikor már többen azt mondják pl. itt a fórumon is, hogy jó a sal akkor kezdek barátkozni vele...persze ezután mindig jön vki hogy a vidi a jó, és még 1000 ilyen példát tudnék mondani!!!

Mondjuk neekem a vidikről mindenki azt mondta h jók....hallottam már sal-t is (sbx2530) ez ol kissebb diszkókba jó is volt, hallottam 30 centis mnc-ket szerintem azok sem voltak rosszak...
de inkább azzal kezdeném hogy nekem mire kellene:
előszö is otthonra, másodszor nagyobbacska házibuliba!! Könyörgök segítsetek mert az életbe nem lesz hangfalam!!!
(#) Action2K válasza Mát906 hozzászólására (») Okt 28, 2009 /
 
Könyörgöm, miért nem teszed bele azokat a vidiket?

Idézet:
„Mondjuk neekem a vidikről mindenki azt mondta h jók”
Miért nem hiszel nekik, nekünk?

Amúgy mekkora az erősítőd?
(#) djgombi válasza Mát906 hozzászólására (») Okt 28, 2009 /
 
A régi vidik jók voltak a maiak meg egy rakat kakák.
Érzékenyebb hsz-ket kell venni. Vagy jobb több 100 wattal csak egy kis kopácsolást hallgatni?
Minőségi cuccnál nem csak a nevet kell megfizetni, hanem az is amilyen paramétereket tudnak a hangszórók.
Az mnc és a többi ilyen kategória ezért kerül csak annyiba amennyibe.
Milyen hangszórót vegyél?
Ha normális hangerőt akarsz elérni már kis teljesítményen is akkor az pénzbe kerül. de egy Eminence pl kétszer háromszor akkorát szól sőt még nagyobbat is ugyanazon a hangerőn mint egy sal vagy mnc. És ráadásul nem mennek tönkre, tudják az ami rájuk van írva. De ezt meg kell fizetni.
Második megoldás veszel gyári hangfalat
Röviden ennyi. Remélem érthető volt
Következő: »»   45 / 244
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem