Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   638 / 1385
(#) gergelyaki válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Szept 6, 2011 /
 
Kösz!
(#) Dániel X hozzászólása Szept 6, 2011 /
 
Üdv!

Mit jelent az hogy csillagpontos huzalozás? Mert gugli sem ad róla leírást.
(#) karaszbandi válasza gergelyaki hozzászólására (») Szept 6, 2011 1 /
 
Azért ehez a szakmához nem ártana némi elektromos tanulmány sem!
(#) emmzolee válasza gergelyaki hozzászólására (») Szept 6, 2011 /
 
Én azt mondom, hogy sokkal sokkal hatásosabb a fénycső. A HGL sokat eszik, és sokkal tovább is kell világítani, és át is forrósodik a panel.

(Én fénycsövet használok.) 1db 18w-osat.
(#) mrobi válasza Dániel X hozzászólására (») Szept 6, 2011 /
 
Ezt ha jól tudom akkor azt jelenti hogy ha például egy erősítőben van több panel akkor a földpontot egy pontba kötik.
(#) Dániel X válasza mrobi hozzászólására (») Szept 6, 2011 /
 
Értem. Köszönöm válaszod.
(#) gergelyaki válasza karaszbandi hozzászólására (») Szept 6, 2011 /
 
Hát szerintem az nem kérdés hogy én értek e az elektronikához. Csak gyakran elbizonytalanodom és most is segítettek a kedves fórumtársak. A fénycső nem az én szakterületem én inkább kisfeszültséggel dolgozom.
(#) kameleon2 válasza mrobi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Bocsánat a belekotyogásért. A csillagpont nem a legkorrektebb megoldás. Kb 20 évvel ezelőtt hoztak hozzám egy gitárerősítőt, ami csillagba volt földelve, mindenen árnyékolódoboz és mindenen föld - azonban brummogott. Csak annyit kellett tennem, hogy betartottam a "fa" szabályt. azaz mindig az előző ponthoz, a legnagyobb keresztmetszethez földelj és csak 1 ponton!, így nem alakul ki földhurok. Rövid vezetőket használj. Ha túl hosszú a föld - hidegíteni kell. Tudom szép, amikor egy bazi nagy csavarra fut össze egy csomó földvezető, de nem jó megoldás! Azaz nem minden esetben... Érdemes megnézni egy-két gyári megoldást is. Vannak jó és vannak rossz példák egyaránt. Ja.. az általam átalakított erősítő azóta sem brummog. Igaz 1 napom ment rá, hogy átalakítsam.....
(#) gergelyaki válasza emmzolee hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
nagyon jó
(#) mrobi válasza kameleon2 hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Értem. Én nem azt mondtam hogy a legjobb megoldás. Csak választ adtam egy kérdésre. Igazából nem sűrűn szoktam ilyen dolgokat építeni. Úgyhogy nem tudom melyik a jobb. Az újra földelés gondolom jó munka lehetett.
(#) Dániel X válasza kameleon2 hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Üdv!
Köszönöm az infót.
(#) Zsoltipapa hozzászólása Szept 8, 2011 /
 
itt megy
(#) morzsa15 hozzászólása Szept 8, 2011 /
 
Üdv!
Vettem ilyen hp premium paper-t fotó papír-t magyarul csak ezzel az a baj hogy a tetején és a nyák terv részén is ahova nyomtatni kell azon van ilyen műanyag szerűség még ahol vasalni kell ott le takarom egy rongyal és meg olvadva viszont ahol van a nyák terv rá ragad a nyákra mit csinálok rosszul segítsetek? pls
(#) Zsoltipapa hozzászólása Szept 8, 2011 /
 
ez is megy
(#) gulasoft válasza morzsa15 hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Nyomtass rá fotókat mert ez arra való, mint a neve is mutatja, és vegyél helyette fényes műnyomó papírt.
(#) gulasoft válasza Zsoltipapa hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
És minek is megy?
(#) morzsa15 válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
De azt csak úgy mondom hogy műnyomó és tudni fogja ?
(#) sastas01 válasza morzsa15 hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Igen. Az optimális(tudatommal) a 130(135) g-os fajta. Legegyszerűbben papír nagykerekben lehet beszerezni. Énis ott vettem és 5 Ívet( kb 40 A4-es) adtak kemény 150 Ft-ért(az igazsághoz hozzátartozik, hogy ez volt a minimum mennyiség amit adtak).
(#) morzsa15 válasza sastas01 hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
JA csak én Szolnokon lakom nem pesten
(#) koczka válasza morzsa15 hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Annál jobb minél vékonyabb hiszen annál gyorsabban ázik le én 110g-osat használok ahol vettem ez volt a legvékonyabb de állítólag létezik 100g-os is egy a lényeg hogy fényes felületű legyen!
(#) morzsa15 válasza koczka hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
de nekem volt ilyen 180g-os foto papír az a kicsikel úgy sikerült hogy csak na egy a4-es nyákkal meg sehogy se sikerült..
(#) Ricsi89 válasza morzsa15 hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Én az írásodnak a negyedét sem értem. Jó lenne ha érthetően, magyarul írnál! Nagy mondatkezdő betűk, mondatvégi írásjelek. A mondatok tagolásáról már nem is beszélve.
(#) Zoli_bácsi válasza morzsa15 hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Szia!

Borzalmas, ahogy fogalmazol! Egy kukkot nem értek a mondanivalódból. Mi ragad? Hova? A műanyag a kinyomtatott nyáktervre? Ha ez a helyzet, akkor használj műnyomó papírt. 110 grammosat., vagy szilikonnal bevont hordozópapírt. (Etikett címke hátoldala)
(#) morzsa15 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Na Az hogy vettem egy ilyen hp premium fotó papírt annak a teteje amire tenni kell a vasalót ilyen műanyag borítású arra ráteszek egy ruha darabot és akkor jó viszont a másik oldala meg rá olvad a nyákra.. és erre mondtátok hogy használjak műnyomót
(#) Zoli_bácsi válasza morzsa15 hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Értem. De kérlek használj írásjeleket, mert hamarosan megajándékoznak a moderátorok egy szép piros háromszöggel.

A fotopapír nem jó erre a célra. Keress rá a kereső segítségével a vasalásos nyák készítésre, abban a topikban rengeteg infó van.
(#) pcroland hozzászólása Szept 9, 2011 /
 
Hello! Lehet még jelentkezni lötstopp rendelésre.
(#) gulasoft válasza pcroland hozzászólására (») Szept 9, 2011 /
 
Nekem még van 4 csomaggal. Olyan drága, hogy csak a legritkábbak kérik a nyákra. A4/600ft, és egy nyák soha nem A4, tehát maradnak ilyen 3-4 centis nyesedékek amik már semmire nem jók. A 60ft-os maratásállónál ez nem gáz, de ennél a valóság nyákra vetítve inkább 1000ft-ra jön ki A4-e az meg nagyon sok.
(#) gulasoft hozzászólása Szept 9, 2011 /
 
Simpi! Milyen drivert tettél fel hogy tudsz inverz pdf-et nyomtatni file-ba?
(#) koczka hozzászólása Szept 10, 2011 /
 
Dry fóliával kapcsolatban kérdeznék. Úgye az alsó védő fóliát leszedjük az megy a nyákra na de felsővel mit kéne csinálni?
(#) slogan válasza koczka hozzászólására (») Szept 10, 2011 /
 
Azt is levenni.
Következő: »»   638 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem