Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Erősítő mindig és mindig
Mielőtt kérdezel, a következő két dolgot ellenőrizd! I. A helyes tápfeszültségek megléte. II. A kimeneten van-e egyenfeszültség. Élesztés.
Lapozás: OK   21 / 2505
(#) saca200 hozzászólása Júl 31, 2007 /
 
ugye van a castone-nak nyák terve is nagyon fontos lenne
(#) Doncso válasza saca200 hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
Figyi, felrakom ide és mindenki akinek még nincs meg leszedheti, köszi a help-et
(#) Doncso válasza saca200 hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
A munkapontot hogy tudom beállítani? amugy a végtranyók nem melegszenek és akimeneten 0-voltot mértem,
(#) saca200 hozzászólása Júl 31, 2007 /
 
köszi szépen örök hála ha neked kell valami vagy segitség irj nyugodtan a topic-ba vagy az email cimemre
(#) Doncso válasza saca200 hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
Rendben, köszönöm
(#) saca200 hozzászólása Júl 31, 2007 /
 
a munkapontot ugy tudod beállitani hogy a pozitiv tápnál megszakitod a kapcsolatot a végtranyoval és ampermérövel kötöd össze 50-100mA-között kell lennie ha közötte van akkor jo a munkapont ha eltérés van akkor a potival tudod korrigálni és közben figyeled az amperméröt de ha állitani kell akkor nagyon ovatosan mert ha tul nagy áramot állitassz akkor tönre mennek a végtranyok de ha beállitás jo akkor vissza kötöd a végtranyot és tovább keresed a hibát
(#) Parázs Gábor hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
Sziasztok
Mi a véleményetek erről az erősítőrőlENON PMA-480R esetleg valakinek rajz hozzá?
(#) sound.man válasza Parázs Gábor hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Enon? Nem denon véletlenül mert úgy többet tudnék róla mondani. Nekem is denon van
(#) Parázs Gábor válasza sound.man hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
De, Denon akart lenni.
(#) sound.man válasza Parázs Gábor hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Na nekem Denon Pma 1060 van és nekem nagyon tetszik a hangja ennek meg is van a kapcsolása. A nyugalmiáramra viszont iszonyat érzékeny nekem most azért égett le az egyik oldal mert úgy hagytam ahogy volt és nem mértem be és ment egy darabig és puff, de a másik oldal az meg hibátlanul azt is én csináltam meg . Nekem bejön a hangja a többi tipust még nem hallottam de szerintem jól szólhat.
(#) Parázs Gábor válasza sound.man hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Ezt a Denont nekem szálitásal együt hibásan 10.000Ft-ért adnák.Szerintetek megéranyit?Nem tudom mi a baja, nem szól enyit tud a tulaj.Elvégre szerintem a Denon erősítők pénzt érnek.
(#) sound.man válasza Parázs Gábor hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Én is 10eFt-ért vettem de az enyém valamivel nagyobb mint amit te említettél. Csak annyi különbség volt hogy én egy havertol vettem. De itt a környékemen most tudok két erősítőt is sőt többet is de ezek már jobbak. Van egy yamaha hibás 8eFt azt mondták az olyan 2x120w meg van egy sherwood az talán már 10eFt de az talán az enyémmel egy súlycsoportú olyan 2x140w-os az is hibás-an van. Alku biztos lehetséges a meg talán cserélgetni is szeret.
(#) Parázs Gábor hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
Ja és most olvasom, hogy a tulaj 2Ohmon terhelte.Szerintem ez nem tetszet neki.Valoszinű hogy a végtranzisztorok makantak meg benne.
(#) bravo112 hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
Reflexhez találtam,
(#) Parázs Gábor válasza sound.man hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Figyi fegyél már fel msn-re és akkor ott megbeszéljük ezt az eladosdit.p.gaudio@hotmail.com
(#) sound.man válasza Parázs Gábor hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Felvettelek
(#) Parázs Gábor válasza sound.man hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Probáld már meg megint mert épp szar volt a kapcsolatom
(#) Doncso válasza saca200 hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Na ez igy érthetö,köszi megpróbálkozom vele !
(#) Doncso válasza Doncso hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Keves fongab!
Megnéztem a dolgot, de az r6-nál hogyan mérhtnék 0.6-ot amikor a rajz is irja hogy ott -33nak kellene lennie, nem vitatkozok csak kérdezem, amugy a kimeneten 0-voltot mértem, skopom van, megpróbálok adni neki 1 sinust és megnézem ol nincs jel, ha a t4-en nem megy tovább a t8 felé akkor a t4 rossz? vagy nem billen?
üdv doncso
(#) Doncso hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
Kedves Fongab!
Adtam neki egy sinus jelet 300Hz et, namost a jel eljut a t4-ig és továbbmegy a t8 bázisára is, a kimeneten ugyanaz a jel megjelent? ijenkor mi van?
a t4-et teszteltem ,jó ,de biztos ami biztos kicseréltem egy szntén tesztelt jóra de semmi változás
Üdv Doncso
Ja és még annyit hogy a +oldalon 16mA a -oldalom 9mA
az nyugalmi áramfelvétel! Nem kevés ez?
(#) saca200 hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
figyusztok valakinek nincs véletlenül SIVA rajza bármilyen tipusu jöhet fetes vagy tranyos köszi elöre is :SACA
(#) sound.man válasza saca200 hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Siva rajz nekem is jöhetne ha van valakinek Előre is kössz
(#) saca200 hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
sound.man nekem sivárol csakbesö képem van az 1200-as rol delteszem
(#) Doncso hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
Ha valaki ráérne segithetne online msn-en
doncsopapa@gmail.com
akt 453-rol van szó a hibát már leirtam a topicba 2 lappal lejjebb
Köszi Doncso
(#) sound.man válasza saca200 hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Ezt nézd meg itt elég sok végfok belseje le va fényképezve :yes: Tiszta király oldal
(#) djloui válasza saca200 hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Az a SIVA az év végfokom és az 1600-os hidd el. PPA1600
(#) sound.man válasza djloui hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
A SIVA-val már nekem is volt dolgom diszkóztam vele a régi sulimba és volt egyszerűen kinyírhatatlan ütni vágni lehet szép a hangja és még ráadásul hangos is. Nagyon király ha jól tudom magyar
(#) fongab válasza Doncso hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
bocs de mással foglalkoztam R6 úgy értem hogy ellenállás egyik vége műszer másik vége műszer
nem a testhez méred. skopot is rakd oda ne egyszerre műszer skop
msn nel nem foglalkozom próbáltam nem megy. skype ha telepíted ott találkozhatunk
üdv.
(#) Doncso válasza fongab hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Ja értem ,jó világos köszi
(#) djloui válasza sound.man hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Igen magyar, Városi Zoltán a gyártó.AGOTA, CASTONE, PÁLFIAUDIO, EZEK MIND MAGYAROK.
Következő: »»   21 / 2505
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem