Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   123 / 583
(#) zeus64 válasza lukovicsek hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
Lehúztam minkét vezetéket és igy a centri pogram végig ment.
Akkor holnap fűtöszál csere.
Köszi szépen)
(#) lukovicsek válasza deak francis hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
Üdv.
Itt is valószínüleg fütőbetét testzárlat lehet, vagy még esetleg a szintszabályzót nézd meg és a hozzátartozó csövet pucold ki ha ezek rendben vannak akkor marad a fütőszál csere.

Laci!
(#) SzAndras00 válasza zeus64 hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
Szia, bár én nem vagyok mosógépszerelő, de ha a fűtőszál mindkét végén világít a fázisceruza, az akkor nem kap nullát! Így pedig nem tud fűteni.
(#) BAGGIO 21 válasza osi hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
Szia !

Mellékelem a képet . Elindítottam 15p programot ,hogy megnézzem mik villognak . A képen neked jobb oldalt a függőleges lámpasor legfelső led-e sárgán, az ajtózár természetesen pirosan, és a start/pause sárgán villognak, más nincs. Kb 4 percig üzemelt . 8-(

DSCI3431.JPG
    
(#) zeus64 válasza SzAndras00 hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
még megpróbálom a fűtötest cserét, ha akkor se megy irány a kuka
már cseréltem elektronikát, vizszintszabályzot, kezd elegem lenni
(#) zeus64 válasza osi hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
a fütés relét hol találom?
(#) lukovicsek válasza SzAndras00 hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
Üdv. Ez egyszerü elektromosság, Ha egy áramforrásba bevan kötve egy fogyasztó akkor azon átfolyik az áram tehát mindkét oldalán észlelhető.


Laci!
(#) SzAndras00 válasza lukovicsek hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
Szia, nem akarok itt offolni, de szerintem ennek fuss neki mégegyszer ! Ha 230V-os a fűtőszál, akkor csak az egyik végén jelezhet a fázisceruza. Ami mondjuk nem műszer, és semmire sem való
(#) osi válasza zeus64 hozzászólására (») Dec 8, 2011 / 1
 
az elektonikán
(szintén fénykép róla mert öbb fajta van)
(#) osi válasza BAGGIO 21 hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
F17 ???
érdekes
rajta vagyok mit takar
(#) osi válasza BAGGIO 21 hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
kéne a gép száma
úgy könnyebb lenne
egy 11 számból álló azonositó 3 v 4 v 8 v 9 -cel kezdődik
+ az sn-ből legalább az első kettő szám.
(az ajtót kinyitva kis matrica v a hátulján nagyobb matrica)
(#) BAGGIO 21 válasza osi hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
Szia!

Vágom . Mindjárt megnézem.
(#) BAGGIO 21 válasza BAGGIO 21 hozzászólására (») Dec 8, 2011 /
 
SN 907 03 55 34

80 545 17 01 00
(#) deak francis válasza lukovicsek hozzászólására (») Dec 9, 2011 /
 
Köszi megprobálom.A szintszabályó melyik lenne ?Nincs vél.fotód?
(#) lukovicsek válasza deak francis hozzászólására (») Dec 9, 2011 /
 
Üdv.
Fent van a kezelőkonzol alatt egy kerek vagy inkább ovális alaku müanyag, két vastag és két vékony vezeték megy rá, na meg egy vékony gumicső, acsövet lehúzod és belefujsz a csőbe, ha tiszta akkor könyen bele lehet fujni ha nem akkor tisztitani kell lent , a szintszabályzó az amiről lehuzod a csövet abba is belefujhatsz, kattogni kell neki, de azok nem menek olyan hamar tönkre, inkább vagy a cső van eltömődve vagy akkor marad a fűtőszál azt mag csak cserével tudod letesztelni.


Laci!
(#) ho.zoltan hozzászólása Dec 9, 2011 /
 
Sziasztok! Tudja valaki hogyan lehet írni a képen látható Indesit panelt? Köszönettel: Zoli
(#) deak francis válasza lukovicsek hozzászólására (») Dec 9, 2011 /
 
Köszi szépen LACA a segitséget!!
(#) osi válasza ho.zoltan hozzászólására (») Dec 9, 2011 /
 
Alkoholos filccel simán lehet
Egyébként
Bluetooth adapter + PDA ami regisztrálva van az Indesitnél + Megfelelő programmal + Hozzáférés az Indesit oldalához (jelszó stb.)
+ Szerencse hogy az elektronika is hagyja magát programozni
(#) ho.zoltan válasza osi hozzászólására (») Dec 9, 2011 /
 
Csupán csak ennyi? Akkor már irom is. Hát ez szivás. Hová jutott ez a világ. Lassan már csak a márkaszerviz tud javitani. Azért köszi az infót, bár a kedvem már el is ment az egésztől.
(#) osi válasza ho.zoltan hozzászólására (») Dec 9, 2011 /
 
Keress a környéken egy márkaszervizt.
( a garipapiron a 40-es számon segítenek hogy ki mászkál arra fele )
Egyébként miért kéne írni ???
(#) ECL82 hozzászólása Dec 10, 2011 /
 
Sziasztok, szeretnék felhasználni egy ősrégi nem automata mosógépmotort. Mikor beindítottam, nagyon nehezen indult, hullámzott a fordulat, s kipukkant egy kondenzátor, aminek az értéke 3,75uF. A rossz kondenzátort kicseréltem egy 14µF-osra, s nagyon melegedett. Kipróbáltam egy 60µF-ossal is, de így nagyon lecsökkent a fordulatszám. Szerintetek ez mitől lehet? A motor paraméterei, 1300 fordulat/perc és 300W.
(#) Kobun hozzászólása Dec 10, 2011 /
 
Sziasztok!

Olyan ügyben kérnék segítséget, hogy egyik barátomnak van egy AEG 86740 update mosógép (kb. 8-9 éves), melynek most adódott egy problémája: 10.000-ért megállapították, hogy a vezérlője ment tönkre. Azt mondta a szerelő, hogy ha meg lehet javítani akkor 20-30 között van a javítás, ha pedig cserélni kell, akkor az meg 50.000. Nem tud valaki segíteni, hogy hol lehet hozzájutni ilyen panelhez (nem egyezik-e valamelyik másik gép paneljével), meg lehet-e házilag szerelni?

Köszönet előre is.
(#) otto54 válasza Kobun hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
Hello!

Ezek is árak,de vannak olyanok akik ennél lényegesebb olcsóbban javítanak. Az új panel árához nem tudok hozzászólni,mert csak javítok!

Üdv. Ottó
(#) osi válasza Kobun hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
Az uj panel 40e+fa
Néhány cuccért horror pénzeket tudnak kérni.
(kb 7" -os lcd kijelző AEG-be 150e :-O , nem kis hátast dobott a tulaj mikor megtudta).
Mi a hiba a géppel ???
(#) ho.zoltan válasza osi hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
Mert az eredeti elhalálozott, és szeretnék egy bontottat beletenni, csak a 2 gép nem egyforma. Úgy néz ki nem lesz más, mint a garanciális szerviz.
(#) BAGGIO 21 válasza osi hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
SZIA!

Nekem nem egyértelmű nekem több a lámpám
és a rajz nem is azt látom a képen ami nekem villog.
Mi a búbánatért nem találok ARSL 105 -höz egyértelmű hiba leírást ,ki vagyok már nagyon ezért letesztelem alkatrészenként a fűtőbetéttel kezdem ,aztán panel kiszedés lesz de csak holnap 8-(((((

azért várom a segítségeket
(#) lukovicsek válasza BAGGIO 21 hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
sZIA. elolvastam amit irtál a tünetekről, ha egy kicsit pontosabban megtudnád mondani, mit is értel a dadogás alatt amit a gép csinál, nem birja a dobot forgatni vagy valami kapcsolgat benne, úgy könyebb lenne a meghatározása a hibának.

Laci!
(#) BAGGIO 21 válasza lukovicsek hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
SZIA!

Bármilyen progit elkezd önállót vagy kombit
de mindegyiknél ugyanazt produkálja egy határozatlan idő után le dadog ilyenkor ütemes erőlködést produkál ,a dob picit mozdul de nem egy helyben dadog ilyenkor már villognak a lámpák amiket írtam ,és katog azon a hangon mint amikor lejár a progi és kikapcsol, mellékeltem osi kérésére képet és s/n számot meg gyárit .De holnap belemászok rendesen mert már kicsit zrikol a dolog, akkor többet fogok tudni.

addig is köszönöm a segítségeteket .-))
(#) osi válasza BAGGIO 21 hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
Motor hibának tŰnik.
Nézd meg te is a szénkeféket.
0.5 cm környéke már gagyi.
De irtam pü-t olvasd el.
(#) Apec válasza ECL82 hozzászólására (») Dec 10, 2011 /
 
Próbáld az eredeti kapacitáshoz közeli értékű kondenzátorral, ugyanis nem mindegy !
Következő: »»   123 / 583
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem