Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1895 / 3571
(#) Frankye válasza vicsys hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Örülök, hogy segíthettem!
(#) mate_x válasza pepe091 hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Na és németből?
(#) pepe091 válasza mate_x hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
No igen egyedül a nyelv az amihez nincs semmi, de 4 év alatt csak ragadt rád annyi, hogy elmondj egy képről dolgokat, vagy segíts valamiben németül..
(#) radiomano válasza pepe091 hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Legyen igazad, az írásbelire se tanultam semmit, még is jó lett. A legmeglepőbb az volt, hogy év végén irodalomból éppen átcsusszantam, és 76 ponttal az lett a legjobb az összes közül. Szégyen szemre az elektró csak 45 pont lett, de nem az én hibámból, az utolsó évben tanár váltás volt, az új tanár pedig nem is tanította meg azt amikre nem tudtam választ adni.. De annyi baj legyen. A némettel remélem nem lesz gond, az osztályból nekem lett a legjobb 71 ponttal az írásbeli. De befogom nem akarom magam fényezni, hülyébb vagyok mint amennyi látszik az már egyszer igaz.
(#) mate_x válasza radiomano hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Én sem tanultam írásbelire semmit mégis jó lett . Szóbelire a neten talált kidolgozott tételeket jövő héten átolvasom, aztán jól van, a felvételibe nekem ezek már nem számítanak kivéve, ha megbuknék Csak ne lenne a német :no:
(#) sastas01 válasza mate_x hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Jövőhéten? Felétek nem most hétfő-kedd-szerda a szóbelik?
Én most kezdtem el tanulni, és kedden déután(11 óra) szóbelizek magyar töri német-ből. A legjobban mondjuk a magyartól tartok a másik 2 ből csak össze tudok kaparni valamit...
(#) idlob válasza radiomano hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Azt hiszem öregszem, hogy ilyeneken fennakadok, de ez a "az új tanár pedig nem is tanította meg azt amikre nem tudtam választ adni" rész nekem szúrja a szemem.
Nem számít, hogy tanították-e vagy sem, a lényeg, hogy tudod-e, vagy sem.
Nem azért mondom, mert szerintem nem kellett volna tanítania, de ha valamiben igazán jó akarsz lenni, akkor bizony bőven a kötelező anyag előtt kell járni.
(#) mate_x válasza sastas01 hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Nekünk 25-én kezdődik. A magyarban és a töriben az a jó, hogy magyarul van, tehát bármit mondhatok, ami eszembe jut és arra már biztos kapok pontot, de a német németül van, tehát ott nincs ilyen
(#) pepe091 válasza mate_x hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Annyi jó tanáccsal tudok szolgálni, hogy a német szóbelin ne szólalj meg magyarul még véletlenül se, még azt se hogy "nem tudom" vagy valami, inkább mond németül, hogy nem tudod, de súlyos pontlevonásokkal jár ha magyarul szólalsz meg.
(#) mate_x válasza pepe091 hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Annyit még tudok, azt fogom mondogatni, hogy ich weiß nicht, vagy azt hogy ich habe keine Katze
(#) sastas01 válasza mate_x hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Az első mondat valószinüleg az én feleletemben is el fog hangzani.
(#) Norberto válasza mate_x hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
A legelemibb mondat helyesen:

Ich weiß es nicht.

(#) nagy hoho válasza poros hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Köszönöm a tetszés nyilvánítást. Próbálok fejlődni.
(#) nagy hoho válasza Stadi hozzászólására (») Jún 17, 2012 /
 
Nagyon szép jármű! A színe kicsit feltűnő lenne a vízen. A vízi rendőr meg beadná a felmondását.
(#) nagy hoho hozzászólása Jún 17, 2012 /
 
Egy képet felteszek még egyszer mert a korábbi mérete miatt nem lehetett látni, hogy mi zajlik a képen.
(#) poros válasza gery20 hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Biztosra megyek!
(#) poros válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Igen így részletgazdagabb! Bocs a tudatlanságomért ez milyen növény ami ennyire ellepi a vizet?
(#) Norberto válasza poros hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Sulyom a becsületes neve.
(#) sastas01 válasza Norberto hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Annak a "termésére" rálépni fáj....
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Nem fűzhetek hozzá semmit. :no:
(#) Ricsi89 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Azért ez sem semmi. Bővebben: Link
(#) zolika60 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Be is tiltotta ezt a reklámot az EU. :yes:
(#) jani1987 hozzászólása Jún 18, 2012 /
 
Tegnap jöttem meg Békéscsabáról. Egy teljes hétvégét töltöttem ott, de pihenés és kikapcsolódás helyett csak idegelés lett belőle. Már lassan menni se lesz kedvem.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Akkor kár volt menni. Bár gondolom ez csak utólag ilyen nyilvánvaló.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Az a baj, hogy közbe beleszerettem a haverom barátnőjébe és nem akarom hogy tudjon róla. Bár egyszer úgyis kiderül. És pont náluk voltam.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Ez bizony előfordul és egyáltalán nem baj. De az élet megoldja az ilyen problémákat. Mindig a csajok választanak.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Csak mert utoljára még annyit mondott, hogy nem akarja hogy elmenjek. De a pasit se akarja még elhagyni. Remélem az illető nem olvassa.
(#) pepe091 hozzászólása Jún 18, 2012 /
 
Mától mindig tudom a pontos időt! A különlegessége, hogy soha nem kell benne elemet cserélni, a napelemnek köszönhetően

Bővebben: Link
(#) jani1987 válasza pepe091 hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Akkor tartózkodj mindig a napon. Vagy legalábbis annyit, amennyit kell.
(#) Ricsi89 válasza pepe091 hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Nem rossz árak vannak itt. Nekem ez jön be. Bővebben: Link
ha lenne ennyi felesleges pénzem vennék is egyet. Majd talán születésnapomra összejön rá a pénz és meglepem magam egy ilyennel. Gyorsan el is mentem a linket.
Következő: »»   1895 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem