Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1924 / 3579
(#) 256kb hozzászólása Júl 25, 2012 /
 
(#) nagy hoho válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Szívesen, próbáld ki nem bánod meg. Ez egy másik íz világ.
(#) gyerek67 válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
A szerkők mit csinálnak?
(#) soos csaba hozzászólása Júl 26, 2012 /
 
Sziasztok kollégák!, na el készült a legnagyobb projektem, amit gondoltam meg mutatok nektek. A kislányom meg született július 24-én!. Nagyon boldog vagyok! Lehet gyönyörködni a képekben. Remélem nem csapják le a fejem a moderátorok érte
(#) janikukac válasza soos csaba hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Gratulálok!
(#) soos csaba hozzászólása Júl 26, 2012 /
 
Köszönjük szépen!! Nagyobb örömöm van benne mint egy erősítőben az biztos! . Felemelő érzés fiuk.
(#) zolika60 válasza soos csaba hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Gratulálok én is. A prototípus tökéletes, most már jöhet a sorozat gyártás.
(#) soos csaba válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Ja most már igen!
(#) jani1987 válasza soos csaba hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Isten éltesse sokáig. Őszinte gratuláció. És hogy hívják?
(#) gyerek67 válasza soos csaba hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Sok boldogságot és jó egészséget Nektek!
(#) nagy hoho válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Aranyosak, szépen növekszenek. Ma egy hihetetlen élményben volt részem. Természetfotósokkal voltam túrán a szerkőtelepen amikor egy fészeknél a szülő kishallal etette a fiókát. Az még lesem nyelte a szülő már repült tovább. Egy másik meglátta a halat a kicsi szájában elakarta venni tőle de mellé nyúlt és a kicsit felemelte a levegőbe és elrepült vele vagy tíz métert ott leejtette. Szerencsére növényre esett, csónakkal érte mentünk és vissza vittük az aggódó szülőknek. Felejthetetlen élmény volt látni ahogy az anyja szárnya alá bújt, menedéket keresve.
(#) nagy hoho válasza soos csaba hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Fogadd őszinte gratulációmat, bár a kisebbik érdem a Tied a kedves Feleséged viselte a nagyobb terhet.Mind hármatoknak erőt, egészséget, jó anyagi körülményeket kívánok.
(#) lui144 válasza soos csaba hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Gratulálok a jövevényhez.
(#) gyerek67 válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Örülök a sikereteknek, remélem pár szép fotó is készült. Irigyellek, hogy ilyen gyönyörű környezetben töltheted a szabadidődet, keveseknek adatik meg ez a lehetőség.
(#) jani1987 hozzászólása Júl 26, 2012 /
 
(#) Norberto válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Jogos!
(#) nagy hoho válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 26, 2012 / 1
 
Ebben tévedsz, mindenki saját maga alakítja az életét. Én 55 évesen abba hagytam a munkát és mindent eladtunk és Poroszlóra költöztünk. A barátaink nem hitték el, majd azt mondták, hogy nem vagyunk normálisak. És lám eltelt tíz év és engem igazol az akkori elképzelésem. Nem lettem hajléktalan, nem éhezem, jól érzem magam.
Nem azt mondom, hogy nincs kilátástalan helyzet amiből nem lehet tovább lépni. De az emberek többsége belenyugszik a helyzetébe és ha lehetősége lenne akkor sem változtatna.
(#) nagy hoho válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Ma készült képekből: ( a róka is szerkő) meg a nádirigó is.
(#) gyerek67 válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Köszi a képeket a Többiek nevében is! A Tőled megszokott, remek minőség!
Remélem, egyszer én is megélem, hogy nyugdíjasan a fotózásnak, pecázásnak, unokázásnak szentelhetem a napjaimat.
"Még csak" negyvenöt éves vagyok és a csillagok mostani állása semmi ilyesmivel nem kecsegtet...
(#) nagy hoho válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 26, 2012 /
 
Köszönöm. Nem szívesen lennék a helyedben.
(#) soos csaba hozzászólása Júl 27, 2012 /
 
Köszönöm a jó kívánságokat!
(#) gyerek67 válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 27, 2012 /
 
Viszont, ha ilyen fotókat lősz, legalább segítesz széppé tenni a napjainkat!
(#) gyerek67 válasza soos csaba hozzászólására (») Júl 27, 2012 /
 
Vá-vá-várjál! Most jön huszonöt vicces év!
(#) gyerek67 válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 27, 2012 /
 
Na! Most nálunk is vannak "madarak"!
Őcsényben repülőnap van és sorban rángatják fel a gyönyörű, karcsú vtorlázógépeket, s mihelyst megtalálják az első termiket, onnantól mint az ölyvek, kerengenek egyre magasabbra a "kémény" peremén. (Csak ők nem rikoltoznak közben.) Valószínűleg útvonalrepülés van mára.
Sajnos az ojjektívem ehhez már "rövid"...
Viszont gondolkodom rajta, hogy kimegyek a reptérre és megkérdezem, hogy szerény díjazás fejében lehetne-e repülni egyet valamilyik madárral.
(#) Gafly válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 27, 2012 /
 
Pedig most az a legújabb hobbi, hogy spotterként az utazó magasságban (10-12.000 méter) repülő gépeket fénykepezik. Ahhoz már tényleg "tele" objektív kell
(#) gyerek67 válasza Gafly hozzászólására (») Júl 27, 2012 /
 
Imádom a repülőket. Mindegyiket. Bevittek katonának, tartalékos tisztképzőre mint "!@*/(~ rigót" (na, ezt megint Köbzoli kedvéért) , aztán, mint földi repülésirányító szakaszparancsnok törzszászlósként sikerült leszerelnem.
Mindehez képest, levegőben idáig csak akkor voltam huzamosabb ideig, ha véletlenül nagyobbat ugrottam, akár felfelé, akár le....
(#) gyerek67 válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 27, 2012 /
 
Mindent szeretek, ami repülni tud. Ebbe beletartozik a vitorlázás (múlt évben le is vizsgáztam belőle, meg motorosból is), ott is a szárnyprofil játszik a repcsik, Kecskeméten többször is lekozmáltam.
Benne van az íjászat is, amit mostmár az egész család űz, benne van minden, ami természetes. És jó így. :yes:
(#) Ricsi89 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 27, 2012 /
 
Végre elérkezett a pillanat, hogy le tudtam videózni járás közben az átalakított rc motort. Mindig akkor indult be, amikor nem videóztam és mindig akkor videóztam, amikor nem akart menni. Még sok órát kell vele foglalkoznom, hogy jó legyen, de már a saját karbijából szipókázta a benzin és nem nekem kellett töltenem a torokba, hogy beinduljon. Bővebben: Videó
(#) jani1987 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 27, 2012 /
 
Kár, hogy nem ment sokáig. Pedig jó lett volna.
(#) Ricsi89 válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 27, 2012 /
 
Ami késik nem múlik. A karbi beállítása lesz kicsit hosszadalmas, az fog most hétvégén kezdődni. A gyertyát úgy néz ki sikerült belőnöm, jó a hézag szép szikrát ad. Egy jobb trafóval és gyújtással még jobb lenne.
Mivel úgy adódott, hogy a nyári szünetre nem jött össze semmi meló, ezért ez jó unaloműzésnek.
Következő: »»   1924 / 3579
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem