Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   91 / 172
(#) atiotezer válasza Zozi85 hozzászólására (») Okt 2, 2012 /
 
(#) Bari- hozzászólása Okt 2, 2012 /
 
Sziasztok

Az USB3-as aljzat feltöltött adatlapja sajnos hibás. Nem lehet megnyitni sem acrobat readerrel, sem foxit-al

Bari
(#) Tocska válasza Zozi85 hozzászólására (») Okt 2, 2012 /
 
Hali, a Centronics csatik valóban hiányoztak még, holnap pótoljuk.
Az LM555 viszont érdekes kérdés. Éppenséggel lehetne kb. aranyárban hozni, de cserébe áruld el, hogy mivel tud többet, mint a fillérekért kapható NE555.
(#) Zozi85 válasza Tocska hozzászólására (») Okt 3, 2012 /
 
Köszönöm a gyors reagálást! Egy chargepump féle áramkörben kellene egy pontos frekvencia meglétét figyelnem, és ha változik akkor tiltani a kimeneteket. Eddig 3 féle ne555 volt kipróbálva, azokkal érzéketlen volt az áramkör lassulásra, LM555-el viszont működött.
(#) _vl_ válasza Zozi85 hozzászólására (») Okt 3, 2012 /
 
Akkor pont ugyanolyan LM555-öt próbálj szerezni (ugyanazon gyártótól), mert gyártó és gyártó terméke között van különbség - nagyobb, mint mondjuk a TI LM555-je és a TI NE555-je között.
(#) Tocska válasza _vl_ hozzászólására (») Okt 3, 2012 /
 
National gyártásút lehet importálni (LM555)
Ahogy sejtettem, nem egy olcsó portéka.
(#) kuka88 hozzászólása Okt 5, 2012 /
 
Sziasztok,
Elkezdtem összeállítani a rendelésem, de közben átállítódott a pénznem euróra.( Nem tudom lehet én kattintottam el valamit) Az "egyenlegem" menüben van egy 'pénznem váltás' gomb de sehogyan se tudom visszaállítani forintra.Tudnátok ebben segíteni?
Köszönöm.

Szerk.: Hihetetlen vagyok... a legfeltűnőbb helyen nem láttam meg.
A hozzászólás módosítva: Okt 5, 2012
(#) silent15 hozzászólása Okt 7, 2012 /
 
Sziasztok, nem tudja valaki, hogy menyi időn belül kell átvenni a megrendelést, mert most adódott , egy váratlan kiadás, és még egy darabig nem tudom átvenni :S

Köszi!
(#) pepe091 válasza silent15 hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Ha előbb a honlapjukon kerestél volna...

"7.8. A személyes áruátvételre nyitvaálló határidő a szállítási határidő lejártától számított 15 nap. Ha ezalatt a vásárló bármilyen formában sem elállási jogot nem gyakorol, sem a HE-Store webáruház készrejelentésére nem válaszol, sem házhozszállítást nem kér, vagy az kétszer eredménytelen, a HE-Store webáruház a szerződés teljesítése kötelezettsége alól mentesül."
(#) kuka88 hozzászólása Okt 7, 2012 /
 
Sziasztok,
Érdeklődnék, hogy az alábbi termékek beszerezhetőek lennének-e?
ICL7135
330p fóliakondenzátor RM2,5
680p fóliakondenzátor RM2,5
4,7uf/50V MKS RM5.0
Porvas gyűrű 33mm AL=64,5
10000uf/50V elkó
20k fém házas lin, mono, D=6 poti

Köszönöm.
(#) Bakman hozzászólása Okt 7, 2012 /
 
Nagyot!

Adott a termék: HEStore link (EP1P 160x100 NYÁK, FOTO, 1-old., EPOXID)

A leírásában pedig ez: "Biztonsági fény mellett vegye ki a lemezt a csomagolásból..."

Namost, miféle csomagolásban van ez? Én úgy képzeltem, hogy valamilyen sötét fólia van a fényérzékeny rétegre ragasztva. Rosszul gondolom? A dolog azért érdekes, mert előbb szeretném méretre vágni a lapot úgy, hogy a fényérzékeny lakk ne sérüljön.

Előre is!
(#) bundyland válasza Bakman hozzászólására (») Okt 7, 2012 / 1
 
Én már használtam sokszor ilyet, egy fényvédő fólia van rajta. Lehúzás elött vágd méretre.
Én többnyire vasfűrésszel vágom ezért snitzer késsel szoktam vágni 2 egymástól 2mm-re lévő csíkot és lehúzom ott a fóliát így a fűrészlap nem rántja fel.
A hozzászólás módosítva: Okt 7, 2012
(#) Bakman válasza bundyland hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Aha **** , így már világos. Az oldalon nincs valós fotó a "vegye ki a lemezt a csomagolásból" leírás pedig kicsit megtévesztő.

Köszi!
A hozzászólás módosítva: Okt 7, 2012
(#) nedudgi válasza Bakman hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
A védőfólián kívül még fekete fóliába is szokták tekerni a lemezt. Ez az, amiből ki kell venni.
(#) Frankye válasza Bakman hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Megbocsáss, de számomra anno egyértelmű volt, amikor először használtam, hogy a kék fóliát le kell húzni, mielőtt levilágítom. El sem tudom képzelni, hogy aki már használt bármilyen NYÁK-ot, az hogy nem gondol erre. De nem szeretnék vitát szítani, különösen nem ebben a topicban...
(#) Bakman válasza Frankye hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Valamit félreértettél. Én eleve sötét fóliára gondoltam, ami a fényérzékeny réteget takarja (rá van ragasztva), tehát azzal egyetemben lehet méretre vágni. Viszont, a leírásban ez szerepel szó szerint:

"...vegye ki a lemezt a csomagolásból..."

Azt hittem, csak egy sötét zacskóban van. Amennyiben elolvasod a használati utasítását, te is meggyőződhetsz róla. Ha így lett volna, nagyon is problémás lenne a kezelése. Pl gyorsan kellene vele dolgozni, hogy ne érje túl sok fény, plusz a vágás közben (vonalzó, tapétavágó) könnyen sérülhetne a lakk.

Nem, nem az első NYÁK-ot akarom csinálni, azt már elkészítettem az iskolában (jó régen), csupán elegem lett a lakkozásból (pláne ha nem sikerül elsőre) és a szárítgatásból Gondoltam, kipróbálom ezt a fajta lemezt, de a leírás, lévén nem túl egyértelmű, megzavart.
(#) kuka88 hozzászólása Okt 8, 2012 /
 
Sziasztok,
( Elnézést, hogy ilyen hamar leírtam újra a kérdésem de fontos lenne)
Érdeklődnék, hogy az alábbi termékek beszerezhetőek lennének-e?
ICL7135
330p fóliakondenzátor RM2,5
680p fóliakondenzátor RM2,5
4,7uf/50V MKS RM5.0
Porvas gyűrű kék 33mm AL=64,5
10000uf/50V elkó
20k fém házas lin, mono, D=6 poti
100uh induktivitás 10A terhelhetőséggel

Köszönöm.
(#) nedudgi válasza Frankye hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Engem is megszivatott a leírás. Nincs említés fóliáról, amit le kell húzni, ráadásul a csökkentett, vörös fénynél nem lehet felismerni, milyen anyaggal állunk szemben.
(#) Attila86 válasza kuka88 hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Tudom ám hogy mi készül.
(#) kuka88 válasza Attila86 hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Azaz. Csak sajnos hiányzik még pár alkatrész.
(#) Tocska válasza kuka88 hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Hali!
Ha nem is minden, de azért pár dolog akadna: ICL7135, 4,7µF 50V, 10000uF, 100uH 10A
A hozzászólás módosítva: Okt 8, 2012
(#) kuka88 válasza Tocska hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Huh, nagyon köszönöm.
(#) hegman hozzászólása Okt 10, 2012 /
 
Üdv!
Szeretnék egy leírást vagy linket kérni ennek a használatáról ha lehet:
TTF A4-1
Thermo-transfer fólia (1 ív)
10026806
Ha nem tévedek ez nem azonos a PnP fóliával.
Köszönöm
(#) Szárnyas hozzászólása Okt 14, 2012 /
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a mellékelt képen látható és feltüntetett fizikai jellemzőkkel bíró, nyákba ültethető, (ON-ON működésű) billenőkaros kapcsolót be tudtok-e szerezni? Azt hiszem ezen sorozatba tartozó lenne amire gondolok: Bővebben: Link
Köszönöm!

switch_.png
    
(#) Tocska válasza Szárnyas hozzászólására (») Okt 16, 2012 /
 
Szerintem ami a képen látható, az PONT a KNX1.
Bővítettük az adatlapokat az összevethetőség érdekében.
A minimális különbségek eredhetnek a különböző gyártási forrásokból.
(#) Szárnyas válasza Tocska hozzászólására (») Okt 16, 2012 /
 
Igen, méreteiben ez olyan, mint ami nekem kellene, csak sajnos ez forrszemes kivezetésű, nem pedig nyákba ültethető.
Mindenesetre köszönöm az utánajárást!
(#) Tocska válasza Szárnyas hozzászólására (») Okt 16, 2012 /
 
Ezt is be lehet forrasztani, csak furat méret kérdése az egész.
(#) Szárnyas válasza Tocska hozzászólására (») Okt 16, 2012 /
 
Kénytelen leszek. Amennyiben a már kész nyák ezt lehetővé teszi.
A hozzászólás módosítva: Okt 16, 2012
(#) vicsys válasza Szárnyas hozzászólására (») Okt 16, 2012 /
 
Én speciel félbe vágtam a lábat (a lyuk mentén) és minidrill csiszoló koronggal utánacsiszoltam, hogy elérjem az 1,2mm-es lábátmérőt. Igaz, így kiesett az abszolút középvonalból a kapcsoló tengelye, de az előlapnál lehetett egy kicsit csalni a ferde beforrasztással.
(#) Szárnyas válasza vicsys hozzászólására (») Okt 16, 2012 /
 
Köszi a tippet!
Következő: »»   91 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem