Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-tervező programok
 
Témaindító: (Felhasználó 449), idő: Nov 10, 2005
Lapozás: OK   15 / 30
(#) Matheo válasza kokozo hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Szerinted amit én filcel behúztam annak elvileg működnie kéne mint végfok.
(#) reloop válasza Matheo hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Szia! Próbálok a sorok között olvasni. Olyan programot keresel amiben megrajzolod a kapcsolási rajzot, leellenőrzöd, majd a programmal terveztetsz NYÁK-tervet.
Jól sejtem?
(#) Matheo válasza reloop hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Pontosan.
(#) elektrocad válasza Matheo hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Most kérdezed vagy mondod? Ha kérdezed, a billentyűzeten az "M" betűtől eggyel jobbra van egy kérdőjel.
(#) Matheo válasza elektrocad hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Szerinted amit én filcel behúztam annak elvileg működnie kéne mint végfok? Bocsánat.
(#) Matheo hozzászólása Nov 3, 2012 /
 
Most ilyen állaptba van még.
(#) reloop válasza Matheo hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Na ez nem a legjobb megoldás. Az elvi működés ellenőrzéséhez elegendő a félvezetők bármely helyettesítőjét alkalmazni. A kapcsolási rajz elkészítésében szívesen segítek, de ez nem megfelelő topic erre a célra. Írj az erősítő mindig... -be. Kell a rajz teljes oldala, mert bemeneten lévő tranzisztorok emitter áram ellátása nem látszik. Ha olvasható lenne az alkatrészek értéke az sem lenne hátrány. Kulturált kapcsolás érdemes vele foglalkozni.
Arra azért lelkiekben készülj fel, hogy a nyomtatott áramkört java-részt neked kell megtervezni, amit a gép kidob abban nem lesz sok örömöd
(#) reloop válasza Matheo hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Miért is kell ezt szétszedni?
(#) Matheo válasza reloop hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Azért kell szétszedni mert van egy basszus gitárom és szeretnék építeni hozzá egy kombót. Egyik ismerősöm épít nekem egy csöves előfokot. Ebből a denon erősítőből akarok építeni hozzá egy végfokot.
(#) eyess válasza Matheo hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Akkor már dukálna hozzá egy csöves végfok is én úgy gondolom.
És úgy lenne igazán ütős főleg gitárhoz.
(#) reloop válasza Matheo hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Értelek. Ha segít, Tina-ban megrajzolom neked. Egy jobban olvasható rajzra azért szükség lenne, hogy ne kelljen mindent újra kiszámolni.
(#) Matheo válasza reloop hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Azt nagyon szépen megköszönöm ha tudsz nekem segíteni megrajzolni. A két végfok tranzisztor: 2SA1491; 2SC3855 egyenlőre ezekkel akarom megcsinálni mert ezekből van otthon 2 garnitúra teljesen új. Csöves végfokra egyenlőre nincs pénzem. Ezekkel a tranyókkal meg ingyen lenne mert meg van hozzá minden.
(#) reloop válasza Matheo hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Az olvasható rajzot továbbra is várom. Addig egy kis ízelítő.

Denon.PNG
    
(#) Matheo válasza reloop hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Elméletileg csak ez a végfok?
(#) reloop válasza Matheo hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Az R22 már a hangszóró
(#) Matheo válasza reloop hozzászólására (») Nov 8, 2012 /
 
Üdv! Kicsit át dolgoztam a rajzodat az erősítő shematicja alapján. A másik meg hozzá az alkatrészlista.
Sehol nem találtam meg a zénert meg a mellette lévő ellenállást.
(#) reloop válasza Matheo hozzászólására (») Nov 8, 2012 /
 
Szia! Mint írtam kéne a rajz. Csak egy példát vázoltam mivel lehetne pótolni az általad feltett rajzrészletről hiányzó áramköri részt.
(#) Matheo válasza reloop hozzászólására (») Nov 8, 2012 /
 
Az a baj, hogy nyomtatva csak ez az egy példány van. A pdf fájl meg elveszett. Ahonnan kb másfél éve leszedtem a service manualt onnan már törölték és 3 napig kerestem honnan lehetne freebe leszedni de nem találtam. A legolcsóbb oldalon ott le lehet tölteni ingyen de ahhoz be kell regelni és az viszont 5dollár egy hétre.
(#) reloop válasza Matheo hozzászólására (») Nov 8, 2012 /
 
A kinyomtatott rajzon nincs rajta, hogy R306 hová megy? A rajta folyó áramot nem nekem kéne visszaszámolni a kapcsolásból.
A feltett rajzod nem elég éles, nem elég kontrasztos. Egy precízebb fotó, vagy szkennelés bőven megteszi. Arról szeretném követni az alkatrész értékeket.
(#) Geritank hozzászólása Nov 16, 2012 /
 
Hello,
Kellene egy kis segítség.
Eagle 6.3-al akarok nyákot tervezni de nem sikerült rájönni hogy a forrszemek és a vezetések szélességét hogyan tudnám beállítani?
(#) elektrocad válasza Geritank hozzászólására (») Nov 17, 2012 /
 
Van egy "EAGLE Nyáktervező" című topic, ez a kérdés ott már többször meg volt válaszolva.
A hozzászólás módosítva: Nov 17, 2012
(#) Fidel hozzászólása Nov 25, 2012 /
 
Melyik nyáktervező program a legelterjedtebben használt?
(#) Frankye válasza Fidel hozzászólására (») Nov 25, 2012 /
 
Sprint Layout és Eagle.
(#) Mdavid hozzászólása Nov 25, 2012 /
 
Sziasztok.

Képről próbáltam készíteni Eagle-ben egy kapcsolási rajzot, ami sikerült is. Ebből szerettem volna készíteni NYÁK-tervet, de folyamatosan különböző hibákat jelez. A választott alkatrészekkel lehet a gond, vagy valamit elnéztem a beállításoknal? Egy egyszerű 555-ös kapcsolás lenne
(#) vicsys válasza Mdavid hozzászólására (») Nov 25, 2012 1 /
 
(#) Mdavid válasza vicsys hozzászólására (») Nov 25, 2012 /
 
Köszi, ezt én is ismerem... De az az igazság, hogy DesignSparkkal is próbálkoztam, ott másik fajta hibát kaptam, ezért írtam ide...
(#) Frankye válasza Mdavid hozzászólására (») Nov 26, 2012 /
 
Ha leírnád, milyen hibákba ütköztél, akkor könnyebben tudnánk segíteni.
(#) ADMIRALIS hozzászólása Dec 5, 2012 /
 
Üdv !új vagyok az oldalon.és info.t szeretnék kérni egy NYÁK tervező programot szeretnék letölteni. Ami az oldalon van ott nekem NOT FUND ot ír ki Érdeklődöm tudna e valaki segíteni?
(#) Cimby válasza ADMIRALIS hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Szia! Próbáld innen letölteni Spirit Layout 5.0 Hun. Sok sikert.
(#) Cimby válasza ADMIRALIS hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Bocs az előbb lemaradt a link.
Bővebben: Link
Következő: »»   15 / 30
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem