Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   209 / 438
(#) sanykaraj hozzászólása Nov 3, 2012 /
 
Üdv hol lehet műnyomó papírt kapni Pécsen?
(#) kaqkk válasza vicsys hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Neked nem kell 8-as menetes lyuk ? Én már évek óta keresem de egy kötőelem üzletben sem tartanak ! Ez nagyon jó ötlet 7es lyukba 8 as menetfúró , ezt el is mentem magamnak
A hozzászólás módosítva: Nov 3, 2012
(#) Szpisti válasza mekkmesterke hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Pedig én is innen rendeltem HongKongi forrásból.
Teljesen jól működik, tán még jobban is mint amit itt lehetett rendelni a HE-n.
Mi az ami visszatart hogy innen rendelj ?
(#) mekkmesterke válasza Szpisti hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Őszintén szólva valahogy tartok az ebay-től. Tartok tőle hogy elkeveredik a postázásnál a csomag, meg mivelhogy én nem igazán akarok nagy tételben vásárolni, nem tudom hogy megérné e nekem onnan rendelni a postaköltség miatt, de ha felhomályosítassz hogy pontosan hogy is megy ez akkor lehet nekifutok 1 rendelésnek onnan.
(#) Massawa válasza vicsys hozzászólására (») Nov 3, 2012 /
 
Közben eszembe jutott, hogy hol használnak/használtak ilyen gombokat. A gáz vagy elektromos tüzhely tekerö gombjai voltak 8mm-es tengelyen - azaz irány valamelyik háztartási gép javitóba és ott valoszitü találsz gombokat 8 mm-es tengelyre...
(#) Tom-Tom19 hozzászólása Nov 7, 2012 /
 
Sziasztok!

Hol lehet ilyen potmétert venni, mint ami a képeken is van két darabba?
Egy Lenco vcd-4530 típusú lejátszóbba szükséges.
A képek nem a legjobbak de csak ezekkel tudok szolgálni.
A potméter 2kohm-os.

Köszi előre!
(#) balux33 hozzászólása Nov 7, 2012 /
 
Sziasztok!
Hq-n kívül hol tudnék venni 82c55 / 8255 típusu IC-t?
Esetleg Debrecenben nincs valakinek eladó?
(#) macera2 hozzászólása Nov 7, 2012 /
 
Üdv Mindenkinek!
Úgynevezett "mérő befogót" keresek. De senki ne gondoljon valami ultra precíziós, DC-10 GHz -es szerszámra. Itt arról lenne szó, hogy olyan 1.5-2 kg. új, ill. bontott ellenállást (kb. az R24-es sor) kéne szortírozni, műszerrel. Na már most ha minden mérésnél, két csipesszel kellene csatlakozni az ellenállás két végéhez, akkor ez egyenes út lenne a tébolydába. Valamiféle rugós, egy ujjal kezelhető befogóra gondolok. Vagy olyan alkatrészekre, anyagokra, -rézlemez, nyomó, v. húzó rugó, stb.- amikből lehetne egy ilyen befogót házilag barkácsolni. Minden javaslatot, megoldást előre is köszönök.
(#) Hp41C válasza balux33 hozzászólására (») Nov 7, 2012 /
 
Szia!

Lomex -ben UPD71055C néven, InComp M5L8255AP-5, 82C55AC-2, ElektroKontha OKI M82C55A-5, 82 C 55 A HARRIS, 82 C 55 P NEC stb....
A hozzászólás módosítva: Nov 7, 2012
(#) balux33 válasza Hp41C hozzászólására (») Nov 7, 2012 /
 
Köszönöm a segítséget!
Nem is tudtam, hogy ennyi féle neve van.
(#) mrex hozzászólása Nov 7, 2012 /
 
Sokaknak okoz gondot a műnyomó papír beszerzése.
Én tudok forrást de Szombathelyen van.
Vasprint Kft
9700 Szombathely, Szabadságharcos utca 8-12.
Telefon: (94) 322 206
Meg kell kérdezni hátha lehet utalással fizetni, és hátha küldenének csomagot.
Ezt nem tudom, mert egy kolegám nekem elhozza.
B10 es ívben van de A4-re méretrevágják.
kb 300 a4-es ívért fizettem 600 forintot.
A hozzászólás módosítva: Nov 7, 2012
(#) Norberto válasza mrex hozzászólására (») Nov 7, 2012 /
 
2 Ft / db?
(#) mrex válasza Norberto hozzászólására (») Nov 7, 2012 /
 
igen kb ennyi ők egy nyomdai kellékbolt
(#) Norberto válasza mrex hozzászólására (») Nov 7, 2012 /
 
Nem semmi. Itt Budapesten legalább 5-10-szerese a műnyomó ára.
(#) mrex hozzászólása Nov 7, 2012 /
 
Hiába ígérnék olyat hogy lebonyolítom a beszerzést és postázást szerintem nem lenne időm rá.
Ha néhányan bevállalnák a "lerakat" szerepét egy egy városban akkor biztosan megoldható lenne.
Rosszul írtam B1 es ívben van ez 700mmx1000mm
A hozzászólás módosítva: Nov 7, 2012
(#) vbalint válasza sanykaraj hozzászólására (») Nov 8, 2012 /
 
Szia!

Az Alkotmány utcában van egy papírbolt, a Petőfi utca felőli végén, kb. a Xavérral szemben. Én ott vettem annak idején. Nem vagyok benne biztos, hogy megvan még, három éve nem lakom Pécsett

Üdv,
Bálint
(#) szamóca hozzászólása Nov 8, 2012 /
 
LED szalagokat honnan lehet a legolcsóbban beszerezni, ha nincs ElmeBayos Paypalos bizerám?
(#) silent15 hozzászólása Nov 10, 2012 /
 
Sziasztok, ilyen anyagú ilyesfajta többméteres "zacskó" kellene, amit műanyag olvasztóval le tudok zárni.
Kerestem már mindenhol, de nem tudom milyen néven lehet...
Köszi!!
(#) rolie válasza silent15 hozzászólására (») Nov 10, 2012 /
 
Csőfólia néven ad a gugli találatokat.
(#) silent15 válasza rolie hozzászólására (») Nov 10, 2012 /
 
Ezaz , köszönöm!!
(#) Haszuboy válasza gyulank hozzászólására (») Nov 10, 2012 /
 
6500K-es kfcsöveket lehet kapni. Vagy csak 5500K-es jó?
(#) orizon hozzászólása Nov 11, 2012 /
 
LC100-S

Ilyet kis mérőműszert szeretnék venni, ez hol kapható itthon? :


LCR-100.zip
    
(#) _vl_ válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Nov 11, 2012 /
 
Az semmi, de robot fordította magyarra a szöveget...

Egyébként az eredeti kérdésre a válasz: itthon valószínűleg sehol, ez valami kínai csoda lehet, nyilván onnan lehet rendelni. Ennyi pénzért kifejezetten drága...
A hozzászólás módosítva: Nov 11, 2012
(#) orizon hozzászólása Nov 11, 2012 /
 
Biztos, hogy nem fogok LCR mérőt barkácsolni.Nekem készen kell. Azért is kérdeztem, hát ha van itt valahol olyan bolt ahol ezt lehet kapni.
(#) macera2 válasza orizon hozzászólására (») Nov 11, 2012 /
 
Aki drágálja a fenti szerszámot, annak ajánlom a következőt. LRC mérő
A hozzászólás módosítva: Nov 11, 2012
(#) orizon válasza macera2 hozzászólására (») Nov 11, 2012 /
 
Ez háromszor annyiba kerül mint amit én keresek.........vagy négyszer...A mérési tartománnyal is gondok vannak. Amit keresek az 0.001 uH től 100 MH tartományban mér. Ebay lesz nagy valószínűséggel.
A hozzászólás módosítva: Nov 11, 2012
(#) pozor hozzászólása Nov 11, 2012 /
 
Lakóautót építek. érdekelne,hogy laptopot,tv-t,dvd-t szeretnék 12v-os akkumulátoról használni. hogyan oldhatom,és kihez forduljak?...kb mennyibe kerülne?
(#) Mengyán válasza pozor hozzászólására (») Nov 11, 2012 /
 
Hát én első körben a (vitorlás) hajókba való cuccok között néznék szét, talán több találatot ad gugli barátunk. Én legalábbis így jártam, amikor megfizethető ipari PC-t kerestem. Kulcsszó még a "DIY Car PC.

Laptopot simán lehet használni 12V-ról akár gyári, akár univerzális autós töltővel. Nekem is onnan megy, hogy a kocsiban tudjak menet közben dolgozni. (Nem én vezetek! ) Az irodában van egy Samsung 24"-os FullHD monitor, ami analóg és digitális, földi és kábel tunerrel rendelkezik, valamint egy 12VDC tápegységgel, tehát szerintem azt is tudnád használni. A 60cm-es képátló elég jó lakókocsiba, én 17"-os monitoron nézek TV-t messzebbről, mint ami egy lakókocsiban van. Kár hogy már kifutott termék, így hiába mondanám a tipusszámát. De keresgéljél a Samsung tuneres monitorjai között. Meg persze máshol is keresgélhetsz, de a főnököm Samu fan, nekem meg nincs pénzem, hogy saját magamnak akarjak ilyet venni, így csak ezeket ismerem. DVD lejátszót is biztosan találsz autóba vagy hajóba valót. Ha esetleg egy számítógépen is gondolkozol, akkor tudok ajánlani két weboldalt: www.mini-itx.com, és www.mini-box.com. Főleg az első a jó olyan szempontból, hogy megismered a normál hardver elemek 12V-os és kis méretű változatát. Itt sok érdekes dolgot találsz, és lesz egyfajta rálátásod a dolgokra. Aztán persze típus alapján megrendelheted itthon valamelyik számítógépes boltban. Pl az LC Power 1320-as házban biztosan tudom, hogy olyan táp van, ami működik 12V-ról, és relatíve bármilyen mini-ITX-es alaplapot bele lehet tenni, és kapható szinte bármelyik számítógépes boltban (ha raktárról nem, de rendelésre biztosan). Hogy árakról is írjak: a Samu ~65.000 volt, és egy mini-ITX-es gépet monitor nélkül ~40.000-ből raktam össze, igaz nincs bennük DVD, ami még +5.000 lett volna, valamint Linux fut rajtuk. 12V-os asztali DVD lejátszót még testközelből nem láttam, de gyanítom, hogy belül azok is max 12V-osak, tehát akár még át is alakíthatsz egy 230V-ost.
(#) macera2 válasza orizon hozzászólására (») Nov 11, 2012 /
 
A humorérzék fontos kellék! Az ebaj jó nyom. Ott én hasonló felépítésű generátorokat is láttam, egész jó paraméterekkel.
(#) bzumi hozzászólása Nov 11, 2012 /
 
sziasztok keresek egy ilyen relét: 881H-1cc-S E 6V kerestem a google-ban is de nem találtam hogy esetleg hol lehetne beszerezni egy ilyen relét.. esetleg valakinek nincs ilyenje? vagy valaki megtudná mondani hol tudnék beszerezni ilyen relét? hálás lennék érte
Következő: »»   209 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem