Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   22 / 308
(#) zoz11 válasza szabi83 hozzászólására (») Szept 26, 2007 /
 
Igen azokat is azzal csinálom.
(#) Smileyking hozzászólása Okt 7, 2007 /
 
Ez az én műhelyem most került berendezésre de még nincs minden a helyén!
(#) zsoltee0001 válasza zoz11 hozzászólására (») Okt 7, 2007 /
 
hi
ötletes megoldások, hiába, ez mégiscsak 1 szakma
üdv
(#) Frankye válasza Smileyking hozzászólására (») Okt 7, 2007 /
 
Idézet:
„...még nincs minden a helyén...”


Kis gonoszsággal mondhatni, hogy ez látszik... :hehe:
De amúgy nem rossz, hajrá! Csak így tovább!
(#) Topi válasza Smileyking hozzászólására (») Okt 7, 2007 /
 
Akkor most jól jegyezd meg ezt az állapotot, mert a mérnökök 80%-nál ez is fog maradni örökre.
(#) Medve válasza Smileyking hozzászólására (») Okt 7, 2007 /
 
Szereted a fényt!(?)
(#) Gery hozzászólása Okt 7, 2007 /
 
Nah hellosztok!
Belett újjítva egy jó telefon úgyhogy mostmár tok normális képeket felraktni(végre) a műhelyemről
Szembe velem van az elektrós részleg jobbra a gépész . Amint láthatjátok jó sok panel felvan már halmozva még jobb felül lévő két doboz is tele van velük. A panelfúró egy ablaktörlő motor és egy diavetítő doboza a 20Wattos trafójával való keresztezésböl jött létre. Van még weller, forrasztópisztoly, nyákmaró, nagyító és rengeteg szerszám. Az alkatrészek a két oldalt a fiókokban vannak szépen rendszerezve. Szerintem jó hely szeretek ott lennni
Közbe volt szó fent hogy mindig rumli van. Igaz "a profi átlátja a káoszt" mintahogy már elhangzott, de énis álltalába próbálok mindig rendet rakni az asztalomon. Persze azt hogy a szerszámok és a többi már összevissza van..
(#) Márk válasza Smileyking hozzászólására (») Okt 7, 2007 /
 
Jópofa jobb oldalt az a kis laptop.
(#) Müszi hozzászólása Okt 8, 2007 /
 
Nagyon szép műhelyek
(#) zoly15 hozzászólása Okt 21, 2007 /
 
sziasztok!
ma a szobámba alakítottam 1 kissebfajta műhelyt kb 30 prece rendeztem be

HPIM1175.JPG
    
(#) Dudus válasza zoly15 hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
Azért az a nem földelt elosztó azzal a földelt dugóval
(#) zoly15 válasza Dudus hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
szia!
az az asztali lámpáé és azon sincs bekötve a füldelés
(#) Peti_85 válasza zoly15 hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
Majd akkor lesz izgalmasabb, mikor már valami munkafolyamat közbe fozozod le az asztalodat!!!
Egy kis kupi azért hitelesebbé teszi az összhatást
(#) burgdavid hozzászólása Okt 21, 2007 /
 
hehe az én műhelyembe sosincs rend deazért holnap fényképezek egy párat sajnos akadnak társaim is néha a munkához, rajtam kívül az egerek is jólérzik magukat odabent mivel egy garázsba vagyok berendezkedve, és ideiglenesen búza meg kukorica is van bent gondolom arra mozdulnak rá
(#) Gery válasza burgdavid hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
De az is lehet hogy a sok tranzisztor meg ellenállás érdekli őket
(#) burgdavid hozzászólása Okt 21, 2007 /
 
főleg régi rádiókkal foglalkozom ígyhát elég sokminden ,egfordult már a kezeim között amit ilyen kis állatkák tettek tönkre, legjobban a méhviasszal leöntött tekercseket szeretik rágcsálni de volt már olyan rádióm is, amibe a kimenőről egy az egybe leették a primert
(#) zoly15 válasza Peti_85 hozzászólására (») Okt 22, 2007 /
 
szia!
Idézet:
„Egy kis kupi azért hitelesebbé teszi az összhatást”

megnyugtatlak most már kupi van
(#) Peti_85 válasza zoly15 hozzászólására (») Okt 22, 2007 /
 
Akkor már javában folyik az alkotás! Örülünk neki!
Az én "műhelyembe" már rég tettem be a lában, mert egy tetőtérbeépítéses szigeteletlen tetővel rendelkező helyiségben van, szóval már nagggyon hideg van
De azért a nagy részét majd beköltöztetem télre, hogy azért tudjak is valamit csinálni
Addig marad a nagykabát és csizma.
(#) Gery válasza Peti_85 hozzászólására (») Okt 22, 2007 /
 
Az én műhelyem is kint van a hatalmas garázsban elkerítve, szal a kinti hőmérsékletnél télen pár fokkal melegebb van. Úgyhogy én is nagykabát és stb...
(#) burgdavid hozzászólása Nov 1, 2007 /
 
kis késéssel de ittvannak az ígért képek Jól elrendezett disznóól xd az asztalon állnak a tesztelni/szétszednivalók. A másik oldalon a motorjaim vannak, a szekrénybe a vegyi cuccok+védett dolgok, a nagy dobozba pedig ömlesztve tévéalkatrészek, és mindefélék, javításra váró fűkasza stb a műszereket már bezártam a levises szekrénybe az egerek ellen Amúgy előtte itt főleg autókat szereltek, nemrég költöztem ki az én cuccaimmal ide, szóval volna mit kitakarítani bőven
(#) Peti_85 válasza burgdavid hozzászólására (») Nov 1, 2007 /
 
Hát itt aztán már el lehet mélyülni a munkálatokban!
Egész kis otthonos! Zeneszóval könnyebb a munka!
Amúgy nekem a legjobban az asztal fölött a nagy parafatábla tetszik, hogy rá lehet tűzdelgetni dolgokat! Jó ötlet. Jaaah meg fölötte a PNP és NPN tranyók B C E jelöléssel
(#) burgdavid válasza Peti_85 hozzászólására (») Nov 1, 2007 /
 
köszi Hát igen, a jóöreg VEF rádió mindig szól ha dolgozom valamit A tranyó bekötéseket meg mindig összekeverem Oda is vannak már irkálva valahová a népszerűbb típusok, ha épp kéne gyorsan valami csak előkotorom a szekrényből Az sk készített fénycsöves lámpámhoz mit szólsz? Hát nem művészi munka? Az a bajom amúgy itt, hogy hideg van kicsi az asztal pl egy tévé alig fér rá, meg minden tele van aggatva mindennel, pl a szárító infralámpán a poszívócső darab az vadul néz ki így fényképen
(#) uli hozzászólása Nov 4, 2007 /
 
Sziasztok
eljött az idő, hogy énis megmutassam a mühelynek nem nevezhető, barkács sarkomat A képek magukért bezsélnek. Az energiárt egyelőre egy PC táp adja, hamarosan mellé beszerelésre kerül egy ótó rádió, a hangszórók is mevannak már, kisteljesítményűek, max 15W ot bírnak. nem sok tudom, de egyelőre elég (Amugy van itthon két 120 Wos -JVC ovál is, de azt szüleim nem hiszem h díjaznák )
Aztán összeszedtem egy rakat dobozt, tartót meg miegymást. a sok kis csavart, ellenállatot, alkatrészeklet tárolni. eddig mind egykupacban hevert, de most meguntam és egy egész nap kellett neki hogy legyen valami formája. alkatrész utánpótlási is van. a képek köüzl a két homályosabb, sötétebb képen láthatóak. Videómahnó, fénymásoló, több távirányítós autó, kisrádió, nagyrádió, CD olvasók, egy rakat PC kábel, egerek stb.stb
Ennél valamivel több volt,de egyszercssak anyukám ugy gondolta, "kicsit rendet rak"... nem ecsetelném, h pont a legfontosabbakat dobta ki néhány dugasaztáp, régii mobiloké, hmmm hiányoznak HAmarosan, haminden jól megy és lesz is annyi pénzem megépítem a kapcsirajzok közt található labortápegységet. Aztán veszek egy kicsit komolyabb multimtert. Ez egy gagyi fo$... kinai, mamám vette nekem, hoyg használjam egészséggel ellenállást nem mér, folyamatosan 1-est mutat, a tranzisztor tesztelő része sem a legjobb, feszültségben elég sokat csal (pl 12 V helyett 10,8V) dehát a szándék volt a lényeg....
(#) uli hozzászólása Nov 4, 2007 /
 
és még 3 kép
(#) csikosgabi hozzászólása Nov 4, 2007 /
 
Sziasztok.Lassan végleg kész a műhelyem.EGY TELJESEN ÚJ ÉPÜLET!!!(elég sok fénykép lessz)Egyépként azért áll két részből mert a tulsó a Nyári "meleg"időszakban a szobám lessz.(sajnos a lakásunkba még nem sikerült külön szobát létesíteni de a szüleim feltették a kérdést hogy műhely vagy szoba...Na szóval:sikerűlt egy elég strapa bíró íróasztalt szereznem.Még ezeken kívül két polc lessz mivel még nagyon sok dolog van hely nélkül.Lessz egy a fehér üres falon meg egy a kapcsoló doboz falán.Jöjjenek a képek...
(#) csikosgabi hozzászólása Nov 4, 2007 /
 
a többi...
(#) csikosgabi hozzászólása Nov 4, 2007 /
 
az egyik nem sikerült ...

IMGA0345.JPG
    
(#) Gery válasza csikosgabi hozzászólására (») Nov 4, 2007 /
 
Ez a legotthonosabb műhely amit idáigg láttam, itt biztos öröm lesz dolgozni
Amúgy jó lett, meg tetszik a fábol barkácsolt müszerdoboz
(#) Dióda válasza burgdavid hozzászólására (») Nov 4, 2007 /
 
Aranyosak a házipókjaid .

Nekem is van egy-kettő .
(#) KisBali hozzászólása Nov 4, 2007 /
 
Kevés pénzű barkácsolóknak ajánlom a gyufásdoboz szállodát. Gyufásdobozokat egymás mellé,és fölé ragasztom (nekem a 7*10 a legjobb). Ebben laknak az ellenállások,kondik tranyok. keresni könnyü, mert rá van írva hogy ki lakik ott
Üdv: KisBali
Következő: »»   22 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem