Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1032 / 1679
(#) zenetom válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Szerintem keretezd be és rakd ki a falra.
Egyébként meg művészien szép lett!
(#) vicsys válasza juhila hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Miért ne jutnál...?? Csak Te tehetsz érte, hogy eljuss!
Simpi és Tomi!
Köszi! Most jön a meghallgatás. Szorítsatok...
(#) vicsys válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Ééééés, igen! Elég dúrcán kihajtja a kis Sennheiseremet.
(#) Gabó válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Hogy mit ne mondjak, nagyon tuti lett! Bár egy dolog ami számomra "összképromboló", hogy a festményt takarják a nagyobb alkatrészek. Szerintem valami nonfiguratív alkotás jobban illene. De ez csak saját elmélet, nem pedig a műved leszólása, amihez még egy gratula
(#) vicsys válasza Gabó hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Köszönöm. A sejtetés volt a cél. Tudtam, hogy nem fog látszódni így és pont ezért izgalmas.
(#) Gabó válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Ja, hogy gyárilag ilyenre szeretted volna. Akkor csak a gratuláló részt érvényes!
(#) Csupasz válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Azt mondják,Leonardo megelőzte a korát.Pedig ő csak festeni tudottt....
Gratula,gyönyörű!
(#) vicsys válasza Csupasz hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Köszi!
(#) eyess hozzászólása Ápr 27, 2013 /
 
Mivel nem ide tettem bár ide is fel lehetne , így csak a linkjét szúrnám be az alakulóban lévő projektről .

Üdv mindenkinek eyess. Ez volna
(#) Alkotó válasza Csupasz hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Mi van?? Leonárdó csak festeni tudott?? Ezt nem gondolhatod komolyan!
Leonárdó a festés mellett szobrász is volt, komolyan foglalkozott anatómiával, számtalan -tiltott- boncolást végzett, vegyész volt, feltalált egy csomó műszaki dolgot (pl. golyós-csapágy), harci gépeket készített, emelő szerkezeteket talált ki, aerodimaikai, és hidrológia alapmegfigyeléseit ma is használjuk, és még hosszasan lehetne sorolni a tevékenységeit.
Bizonyos nézetek szerint, nem is a saját korának a gyermeke -időutazás, vagy földön kívüliség), mert olyan irányú kutatásai voltak, amit a saját korában még értelmezni sem tudtak (pl. helikopter).
(#) vicsys válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Szerintem Zoli az alkatrészek forrasztására gondolt. Ez kimaradt Leonardo munkásságából.
(#) slogan válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
A tudomány mai állása szerint
(#) Alkotó válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
A fejhallgató erősítőd páratlanul gyönyörű. Javaslok valamilyen átlátható dobozolást alkalmazni, vagy esetleg nyitott konstrukciót.
(#) vicsys válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Köszönöm! Igen, én is erre gondoltam. Jó lenne egy szép fakeret körbe, alul és felül meg 1-1 plexilap.
(#) Csupasz válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Igazad van, ez mind belefér abba, hogy megelőzte korát!Gondolom, idáig érted?
De csöves erősítőt nem tudott csinálni.
Egyébként meg nem gondolom, hogy egy ilyen hozzászólásra, egy okoskodó választ kellene adni!!!
(#) (Felhasználó 46585) válasza Csupasz hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Meg rajzolni is... állítólag mindkét kezével, akár egyszerre is.
(#) Zoli_bácsi válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Nekem - meg mondom őszintén - nem nagyon tetszik, hogy festett, illetve hogy a művészien megalkotott nyáklemez az alapja a kütyünek. Semmilyen hatása nincs ebben a formában, hogy az alkatrészek - ugye értelem szerűen - rajta vannak. Félre értés ne essék nagyon tisztelem a munkáidat, és csodálom is, mert remek dolgokat készítesz. Ez az alkotás inkább külön-külön lenne szép.
(#) szikorapéter válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Köszönöm a választ még lessz egy kis olvasgatnivalóm mielőtt nekikezdek a projectemnek.
(#) idlob válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 27, 2013 /
 
Fogadd elismerésem, figyelemreméltó munka.
Az egyetlen kivetnivalóm, hogy (számomra) sok rajta a különböző szín(árnyalatok) száma. Talán az ellenállások fehérre vagy feketére festésével is kísérletezhetnél majd egyszer.
Az arany-fehér-fekete ötlet viszont nagyon tetszik.
(#) vicsys válasza idlob hozzászólására (») Ápr 28, 2013 /
 
Köszönöm! Az alkatrészek lefestésével én is kacérkodtam. Talán majd a következőnél...
(#) zsoltee0001 válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 28, 2013 /
 
Jól néz ki!
Nekem ez a fülhallgató-erősítő egy kicsit még mindig magas, szóval, hogy ekkora meló egy füles miatt?! XD
(#) vicsys válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Ápr 28, 2013 / 1
 
Köszi!
Nem olyan nagy meló ez... A másik meg az, hogy ha nincs komoly High-End cuccod, azért 100E alatt már vannak nagyon jó fülesek. A meghajtása pedig még véletlenül sem telefon, vagy gagyi MP3 lejátszó. Tudod, van egy szint, amit el lehet érni és ott már nem DJ Nevesincs feat Egyszámos előadó -t hallgatunk... Ehhez kell egy jó füles meghajtó.
(#) Szammer válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 28, 2013 /
 
Szia!
Ismét nagyot alkottál.
Egyébiránt egyetértek. Ha "igazi zenét" akarok hallgani, leginkább bakelitről teszem, vagy esetleg a kb. 30 éves AKAI szalagos magnómról.
Elég jól szól a HS500-akon is, de fülesről egészen más.
Üdv:
Zsolt
(#) papus51 hozzászólása Ápr 28, 2013 / 2
 
Végre sikerült bedobozolnom a MAX038-al épített függvénygenerátoromat.
A hozzászólás módosítva: Ápr 28, 2013
(#) kameleon2 válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 28, 2013 /
 
Nekem is van egy jó fülesem, de sajnos nem ismerek olyan - valóban hozzáértőt, akire rá merném bízni a restaurálását. Két darabot gyártott belőle az AKG. Az egyes modell a bátyámé a kettes az enyém.... Lehet kapni, de ezek a prototípusok, talán érthető, ha féltem : FLOAT. Én bár hozzáértőnek vallom magam - éppen emiatt félek hozzányúlni. Sajnos olyan embernek volt kölcsönadva, aki 10 év után hozta vissza - fogcsikorgatva.
(#) mraulajos hozzászólása Ápr 28, 2013 /
 
Hali!
Elkészültem a saját tervezésű rack szekrényemmel. Salgó polc állvány az alap, itt a furatok megegyeznek az unit mérettel, tehát nem kell furkálni. Eleje, hátulja, egy-egy felülről be csúsztatható alu lemez lesz.
(#) mraulajos hozzászólása Ápr 28, 2013 /
 
Még további képek. Kapott egy led világítást is.
A hozzászólás módosítva: Ápr 28, 2013
(#) Davidd válasza mraulajos hozzászólására (») Ápr 28, 2013 /
 
Nagyon szep, tetszik ahogy repul ott magaban a t.amp2400 as. Enis kell ilyen anyagot beszerezzek, a t.ampomhoz, meg a dinamika kompresszoromhoz, meg majd a tobbi erositonek. Gratula! Latom te is szereted a t.amp-ot, meg jokat tudtal vasarolni.
A hozzászólás módosítva: Ápr 28, 2013
(#) kameleon2 válasza mraulajos hozzászólására (») Ápr 28, 2013 /
 
Szia! Sajnálom, hogy nem tudtál róla ... De nekem a Makroelektronika gyártott olyan síneket, amik kifejezetten bútorlapba tehetőek. Ha jól emlékszem csak arra kellett ügyelni, hogy 50cm legyen a belső méret - a többit a sín biztosítja. Kicsit egyszerűbb vele dolgozni és olyan színben kapod, amilyenbe kéred. Igaz 3 hét alatt gyártják le, ha nincs készleten.
(#) slogan válasza papus51 hozzászólására (») Ápr 28, 2013 /
 
Szép lett ,gratulálok !
Következő: »»   1032 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem