Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   50 / 1163
(#) kocici17 válasza maTaKee hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
Nekem ez nagyon gyanus. a DS jelzést a dallas használja. Fotozd ki azt is ahol van ez az izé akkor lehet hogy tudunk segiteni.
(#) maTaKee válasza kocici17 hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
sajnos már kiforrasztottam ahol volt, hogy megnézzem hogy mivan ráírva!
De azt elmondhatom, hogy volt mellette: ELKO, tranyó, kisebb trafó; és ez az egész alkot egy kapcs.üz. tápot.
(#) vtsoftware hozzászólása Nov 21, 2007 /
 
Hali

Kaptam egy bontott IC-t éstudnék hozzá adatlapot hozzá keresni avval nincs bajom, csak nem tudom mi alapján keressek.

Az IC-re ez van írva:
YD - sztem a gyártó monogramja
2025H - erre nem találtam semmi IC-s dógot'
VM.3.Z - passz hogy mi ez

Meg tudja valaki mondani hogy melyik IC-lenne ez és egy adatlap linket tudnátok nekem szerválni.

Nagyon köszönöm
(#) Medve válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
Hello, YD2025H
(#) vtsoftware válasza Medve hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
:no: Sorry de nekem nem jön be a link...
Elég ha az oldalt megadod, vagyis a google melyiket találta és a keresőszót...
De azért köszönöm
(#) Sergei válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
(#) vtsoftware válasza Sergei hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
Nagyon köszönöm de nekem nem ez az egyetlen adatlap ami az alldatasheet.com-ról nem jön le.
Nem tudom miért.
Hátha valaki keresné és úgy jár mint én, én ezt találtam...

YD2025H
(#) Medve válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
A titok az alldatasheet.com. beírod az nevét, search, rákatt a view mezőben a pdf ikonra és menni fog.
De ha beírod a gugliba, az első 4 találat is működik...
Meglehet frissítened kellene az Acrobat readert.

(#) vtsoftware válasza Medve hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
Okés köszi majd kipróbálom de most egy pici bibi van.
most így hogy megadtátok mire kerestetek KÖSZI de mindegyik oldalon a PDF-ben 4 szép fehér üres oldalt látok!
Majd még szétnézek hátha van valahol normális...
(#) Sergei válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
nekemse mindig ugrik be ami kellene.
(#) Sergei válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
mellékelem hátha igy müködni fog.

datasheet.pdf
    
(#) vtsoftware válasza Sergei hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
Oké oké sikerült, fehér háttéren fekete szöveg
Köszönöm szépen...
(#) Sergei válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 21, 2007 /
 
szivesen :yes:
(#) lidi hozzászólása Nov 22, 2007 /
 
Azt tudom, hogy szelén egyenirányító, de vajon mekkora feszültséget, és mekkora áramot bír el ? És mekkora lehet a nyitóirányú feszültség esés ? Nem igazán találok semmi leirást ezekről, úgylátszik ennyire elavult lehet ez.
(#) zoly15 hozzászólása Nov 24, 2007 /
 
sziasztok!
milyen led-kijelzős cuccot lehet építeni UAA2022-es IC-vel?
(#) vicsys válasza zoly15 hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Elég sok mindent... Ez egy meghajtó IC.
Bővebben: Link
(#) neomur hozzászólása Nov 24, 2007 /
 
hy
vettem a napokban egy panelba építhető LCD-s voltmérőt
típusa : pm438 egész pontosan ez az
adatlap

a boltban is csak ennyit adtak hozzá.

a helyzet az hogy én 30-40 V-t akarok vele méretni, de csak 20 és 200 V-s méréshatárokhoz van megadva ellenállás érték. mindkét értékhez kell egy 10k-s ellenállás az egyikhez meg 9900kohm a másikhoz meg 9990kohm, szóval nem igazán tudom/hiszem hogy lehetne-e nagyjából 70-v méréshatárt csinálni rajta.

vajon ha 200v-os méréshatárra csinálom meg akkor mekora lesz a hibe ha 30-50 v-t mérek vele?

és még egy kérdés vele kapcsolatban: vajon a kijelzett értéknek mi lehet a mértékegysége? mert alapban 200mV méréshatárban van, és ha megfogom a két érzékelőt kézzel, akkor 1900-at ír ki. azt meg kétlem hogy 1900 volt lenne bennem a feszültség még sztem 1900mV is sok lenne, talán 1900uV, de ha milivoltos mérésatárbn uV-ben jelez ki akkor 20V-200v ,éréshatárban meg mV-ban fog kijelezni vagy mi?

elég érdekes ez a műszer azt meg kell hagyni... vagy én vagyk hülye hozzá...
(#) lgyk válasza neomur hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Hi!

Ki lehet terjeszteni így a méréshatárt, de akkor nem a mért feszültséget fogja kiírni, hanem annak a felét, negyedét, stb... Tehát ha 40 volt a kiterjesztett méréshatár, akkor 30 volt bemenő fesznél csak 15 voltot fog jelezni.

A leolvasási hiba 200 V-nál 0,1 V, ehhez jön még mindenféle egyéb hibalehetőség (kalibrálás pontatlansága, hőmérséklet változása).

A műszer úgy jelez ki, hogy az adott méréshatárnál a max. kijelezhető érték 1999 formában jelenjen meg. Ez 200 mV-nál 199,9 mV lesz. (és 2 V-nál 1,999 V, 20 V-nál 19,99 V, stb.) Tehát 190 mV feszültséget mért.
(#) BTO válasza lidi hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
elavult bizony!
az oldalán lévő számok utalnak a feszbirásra és az áramra amit elbir,valami régi atlaszból ki lehetne szedni,de fölös vele játszani,szerintem kuka.
nagy a helyigénye és nem is tud oan sokat.
(#) BTO válasza neomur hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
pontosság ott van azdatlapon +/-0.5% 12V tápfesznél,de a pontosságot befolyásolja az előtét ellenállás pontossága is.
tehát alapestben 200V-s határban 1V -ot csalhat.
de ez nem is 1 preciziós voltmérő.
(#) zoly15 válasza vicsys hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
szia!
például mit? hőmérő, feszmérő?
(#) Danaman hozzászólása Nov 25, 2007 /
 
Segítsetek hogy ennek a 2 trafónak mennyi a bemeneti és kimeneti feszültsége?
az oldalán ez van: 05220
(#) Einstein hozzászólása Nov 25, 2007 /
 
Hi!
Szerintem az a két trafó nagyfrekvenciás, de sajnos feszültség értéket nem tudok mondani.
(A Gugliban keress, nézd meg hátha megtalálod az adatlapját.) :heureka:
(#) vanzerr válasza Danaman hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Ezt ha jól gondolom a Lomex-ben vetted azt hiszem kb. 11V-ot ad le terheletlenül egyenirányítás nélkül.
(#) vanzerr válasza Danaman hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Le is tudod mérni. A "zárt" oldali tekercsrész kivezetéseire kell a 220-at kapcsolni.
(#) Danaman válasza vanzerr hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Arra rájöttem meik a primer meg secunder csak a bemeneti feszt nem tudom biztosra az lenne a lényeg nehogy a 220V sok legyen mert az elég rövid véget érne egyébként nem vettem csak kaptam (ha vettem volna akkor tudnám mit vettem)
(#) vanzerr válasza Danaman hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Nem sok a 220V. A lomex-ban a dobozra amiben árulják az van kiírva, hogy 220V/12V.
(#) Fery hozzászólása Nov 25, 2007 /
 
Sziasztok
Kérdezném, ismeri-e valaki ezt a fajta panel műszert. Nincs meg a papirja, nem tudom a bekötését. Na az kellene ha valaki tudja. Sajna nincs ráirva a tipusa.
LED-es 3.5 Digites.
(#) abraboro válasza Fery hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Itt az ic adatlapja. Ezek alapján lehet, hogy meg tudod határozni a panel lábkiosztását.

ICL7107.pdf
    
(#) Fery válasza abraboro hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Köszi de az a baj hogy nem nagyon merek vele kisérletezni mert van a panelen két stabi, és mivel kétoldalas nem látom és nem is tudom méri a fóliát sok helyen mert a kijelző alatt van. Nem szeretném elreptetni mert ez az egy van és nagyon kellene. Inkább várok hátha valaki már épitett be ugyanilyet és tudja a bekötését. Annyit tudok hogy több féle bekötése van és lábakat is kell összekötni bizonyos esetekben.
Következő: »»   50 / 1163
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem