Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   59 / 260
(#) botesz válasza tbkriszta hozzászólására (») Nov 22, 2013 /
 
A google konkrétan erre a típusra nem dob semmit de E3 ra hőmérséklet érzékelési hibát ír.
(#) tbkriszta válasza botesz hozzászólására (») Nov 22, 2013 /
 
Nagyon szépen köszönöm!
(#) KEVI07 hozzászólása Nov 25, 2013 /
 
Van egy 5 éves siemens mosogatógépünk. Nem fűti fel a vizet. A szerelő azt mindta, hogy a fűtés egybe van a motorral 55000 ft. ?????
(#) botesz válasza KEVI07 hozzászólására (») Nov 25, 2013 /
 
Nem az külön van.Illetve ha úgy nézzük akkor egyben van mert össze van kötve.De külön cserélhető.
(#) KEVI07 hozzászólása Nov 25, 2013 /
 
Elfelejtettem a program az utolsó percig végig megy, aztán E02 hibaüzenet.
(#) KEVI07 hozzászólása Nov 25, 2013 /
 
Segítség???
(#) zolika60 válasza KEVI07 hozzászólására (») Nov 25, 2013 /
 
Csak írsz, vagy olvasol is? Botesz már válaszolt.
(#) KEVI07 hozzászólása Nov 25, 2013 /
 
De igen olvasok is, még mindig nem tudom hogy mi a helyzet, csak le akart húzni a szerelő vagy mi a baja a mosogatógépnek.
(#) botesz válasza KEVI07 hozzászólására (») Nov 25, 2013 /
 
Idézet:
„5 éves siemens mosogatógépünk....”


Melyik????Több milliót gyártottak belőle......
Neten rákeresve E02-re a is a fűtést okolja.Vagyis a hiányát.Fűtőszál,NTC,panel-t érdemes végignézni.

És légyszíves legközelebb ne követelőzz nem vagyok/vagyunk szervíz szolgálat.És nem ülök mindig gép előtt annak ellenére hogy be vagyok jelentkezve.
(#) KEVI07 hozzászólása Nov 25, 2013 /
 
Bocsi nem követelőzök, csak nagyon izgulok, először kérdezek ilyen helyen. Nem fizettem a szerelőnek,de nem szeretném a pincébe vinni a mosogatógépet.
(#) Macsek71 hozzászólása Nov 25, 2013 /
 
Üdv Mágusok !

Vh**pool 441C motyogtatogép a következő tünetet mutatja :
Szivattyúzáskor kitol pár deci ( 1-2 sec) vizet majd megáll a szivattyú ( elcsendesedik), 1-2 másodperc szünet után újból dolgozni kezd. Ezt ismételgeti néhányszor, vagy amíg nem végez a művelettel*... A mosogatási folyamat egyébként rendben végigmegy. Szerintetek mechanikus probléma - dugulás vagy ilyesmi, esetleg elektronikus a bibi ? Info még, amikor a szivattyú elhallgat a "power" led is elalszik ...

*nem állandó a hiba, nem minden szivattyúzásnál jön elő, illetve van amikor csak egyszer-kétszer aztán kidobja a vizet
(#) KEVI07 hozzászólása Nov 26, 2013 /
 
Siemens SN25M230EU/02 típusú, de azt hiszem rossz helyen járok, nőböl vagyok és úgy képzeltem, hogy vedd le a hátulját, nézd meg ezt, vagy mérd meg azt. Szóval köszi a segítséget, pince...., a szerelők mind mást mondanak jó pénzért, azt hittem nekem is megy a megoldás, sok mindent szétszedtem már, drágább dolgokat, nem vagyok hajlandó vagyonokat fizetni fél év garanciáért.
A gép tulajdonképpen mosogat, csak hideg vízzel. Bocsi, ha hosszúra sikerült.
(#) botesz válasza Macsek71 hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Lehet hogy a paneltáp haldoklik.Kondizd át a panelt lehet hogy csak ennyi a baja.
(#) botesz válasza KEVI07 hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Hát lényegében írtam hogy ki kell mérni a fűtőszálat meg a többit.A fűtőszálat testre és szakadásra az ntc t ellenállásméréssel kell ellenőrizni illetve megnézni hogy egyáltalán kap e feszt a fűtőszál.Ha kell még segítség szívesen segítek csak írj privátot.
(#) ALI hozzászólása Nov 26, 2013 /
 
Üdv Mindenkinek.

Van egy indesit mosogatónk az a gondom vele, hogy nem mosogatott rendesen.
Mindent kipucoltam de semmi javulás.
Szét szedtem a mosó karokat elindítottam nyitott ajtóval fel ment a víz kb a gép feléig majd ellát.
A szivattyú zúg (zörög) de víz nem jön. Néha jön de kb csak 5-10 centi magasra majd megint semmi.
Mi lehet a baja?

Előre is köszönöm a segítséget.
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Mennyi víz van benne?Valószínűleg az lesz a probléma hogy kevés a benne lévő víz.
(#) ALI válasza botesz hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Hát nyitott ajtóval épp hogy nem folyik ki. A gép aljától kb 2 centi.
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
És ha tovább hagyod akkor mit csinál?BSH gépek szoktak ilyet csinálni amikor töltődnek vízzel mert azok a felvétellel együtt indítják a keringetőt is.
(#) ALI válasza botesz hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Ha tovább hagyom akkor sincs semmi nem jön rendesen a víz van hogy egyáltalán nem.
Töltöttem bele plusz vizet de semmi változás.
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Akkor ott vagy belül van dugulás vagy a szivattyú lapátkereke szétment.
(#) ALI hozzászólása Nov 26, 2013 /
 
Mivel érdemes pucolni szét bontás nélkül?
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Esetleg kézzel benyúlhatsz a szűrőnél a csövekbe hátha találsz benne valamit.Sajnos ez szétszedés nélkül nem fog menni.Ehhez ki kell venni a szivattyút.
(#) ALI hozzászólása Nov 26, 2013 /
 
Bele nyúltam nem találtam benne semmit. Egy dróttal meg piszkáltam a bemenő oldalt egy pillanatra fel csapott a víz de meg is állt.
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Lehet hogy az történt hogy lecsúszott a tengelyről a lapátkerék.
(#) ALI válasza botesz hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
A szivattyút lefelé kell ki venni?
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Fogalmam sincs. Indesit-em mosogatóba(hálistennek)még nem volt.Vagy alul vagy oldalt lehet kivenni.
(#) ALI hozzászólása Nov 26, 2013 /
 
Húha "hálitennek"? Nem túl biztató ki jelentés.
(#) ALI válasza botesz hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Köszönöm a segítséget a héten szét kapom majd ki derül mi baja.
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Nov 26, 2013 /
 
Igen,én nem vagyok oda az indesit-ért(meg egy jópár más márkáért sem).Ennek csupán az az oka hogy olyan gépeket gyárt ami nem egy jó minőségű és általában nem szerelőbarát.Természetesen aki meg akarja javítani az megtudja.
(#) pisti0801 hozzászólása Nov 27, 2013 /
 
Sziasztok! Bosch Sms50E58EU/01 mosogató gépem a E:06-os hibát írja ki,tudtommal az ajtó záródást jelzi hibának.Az ajtó érzékelő ki van cserélve,és ugyan az a hiba kód.Volt már valakinek ilyen problémája?
Következő: »»   59 / 260
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem