Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   271 / 582
(#) botesz válasza depike1971 hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Esetleg pontosabban nem lehetne?Bosch ból is milló típusú készült.Pontosan mi villog és mi búg?
(#) depike1971 hozzászólása Jan 11, 2014 /
 
a motor és a tipúsa bosch maxx4 és a felső led
(#) botesz válasza depike1971 hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Akkor lehet hogy motorprobléma.Nem a szivattyú búg?
(#) depike1971 hozzászólása Jan 11, 2014 /
 
Én igazán nem értek hozzá!ezért fordultam hozzátok!lehet,hogy a szivattyú nem tudom pontosan
tudom ezzel nem segitettem
(#) botesz válasza depike1971 hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Akkor lehet hogy jobb volna ha keresel egy másik szerelőt.
(#) depike1971 hozzászólása Jan 11, 2014 /
 
Te esetleg nem értesz az ilyen gépekhez?
(#) depike1971 hozzászólása Jan 11, 2014 /
 
Vagy nem tudsz ajánlani egy jó megbízható szerelőt?
(#) Busz válasza lukovicsek hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Mert ezek a használt gépek közül választhatok hogy melyiket vegyem meg.
(#) botesz válasza depike1971 hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Valamennyire értek hozzá de távjavításban /pláne ha nem nagyon értesz hozzá/ ennél több nem megy.
(#) botesz válasza Busz hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Szerintem több közül is választhatnál a fő dolog az hogy mennyit szánsz rá anyagilag.
(#) depike1971 hozzászólása Jan 11, 2014 /
 
most igazán csak meg javíttatnám mert most nincs igazán új gépre pénzem.Érted mire célzok!ezért lenne jó ha valaki meg tudná nézni és orvosolni a problémát.de azért köszi
(#) depike1971 hozzászólása Jan 11, 2014 /
 
bosch szervíz szerinted megtudná oldani a problémát?csak az biztos drága lenne
(#) botesz válasza depike1971 hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Biztosan.Sok pénzért.Merre laksz?
(#) depike1971 hozzászólása Jan 11, 2014 /
 
Meg vajon érdemes lenne megjavíttatnom?főleg ha nem olcsó a javítása
(#) depike1971 hozzászólása Jan 11, 2014 /
 
Budapesten a X. kerületben
(#) botesz válasza depike1971 hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Az tőlem nagyon messze van....
(#) depike1971 hozzászólása Jan 11, 2014 /
 
Azért Köszi,hogy segítettél!
(#) botesz válasza depike1971 hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Nincs mit!
(#) neocska hozzászólása Jan 12, 2014 /
 
Hello!
Volna egy olyan problémám hogy egy Ariston Indesit atd104ex tipusu mosogép vezérlöje meghibásodott. Viz került a vizbeengedö szelep csatlakozoira, ez rövidrezárta a csatlakozot.
Triak, és a hozzatartozo elenállások cserélve, ULN2003 is cserélve.
Sajnos kiderült hogy a processor is meghibásodott.
Valaki eltudja magyarázni hogy hoogyan vezérelte a motort ami forgatja a ruhákat?(elöre, vissza forgatás, sebesség szabályzás).
A hozzászólás módosítva: Jan 12, 2014
(#) lukovicsek válasza Busz hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Inkább valami fiatalabb gépeket kellene nézni valahol, a neten van vagy ezer. A zanussi mondjuk az elég jól bevált gép, csak az ennek is a baja hogy már elég régi kiadás.
(#) Busz válasza botesz hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
5 ezer Ft-ért jönne bármelyik, de én szerintem a Bekonál fogok maradni. Mert ahogy kiveszem a szavaitokból, mind ugyanazt tudja, használtnak meg mind használt tehát a várható élettartam is zsákbamacska kérdés mert nem tudni melyik mennyit futott. Mert az az egy ami elöltöltős és én guggolva, ülve, jobban szeretem kiszedni a ruhákat mint hajlongva, nomeg a tetejére is lehet pakolni. D

Ui: használati útmutatót Beko 3301-hez nem tud valaki linkelni? Mert akárhogy keresem sehol semmi hozzá.
A hozzászólás módosítva: Jan 12, 2014
(#) botesz válasza Busz hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Te tudod.Én a Beko meg egyéb hasonló csoda másinákkal nem húznék újjat.De persze ezt mindenki maga tudja.
(#) lukovicsek válasza Busz hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Hát nem igazán egyformák, hogy már belekontárkodjak ha nem is sok de van köztük különbség, de a Bekó ezek a gépek közzül biztos hogy az utolsó helyen áll.
A hozzászólás módosítva: Jan 12, 2014
(#) palko0125 hozzászólása Jan 13, 2014 /
 
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Belebotlottam egy Bosch WFO2000 típusú gépbe. Hibája az volt, hogy a programkapcsoló forgott körbe és csak vizet volt hajlandó venni, semmi mást nem csinált. Nos átmértem minden perifériát és jónak bizonyult minden. Mindezek után néztem bele a vezérlőbe, ahol azt láttam, hogy a tacho generátor vezető sávjai és környező alkatrészei elmentek. Ezeket kicseréltem, megforrasztottam stb, de még a vezérlőt nem tettem vissza a gépbe. Ezért megmértem még egyszer a tachot és 15 Ohm az ellenállása. Feszültséget még nem mértem rajta, hogy ad e. Ma fogom még kivenni a motort is és megvizsgálni a tachot, hogy nem zárlatos e, mert nekem karcsúnak tűnik a 15 Ohm. Egyszer rémlik, hogy javítottam hasonló gépet és ott is egész alacsony volt a tacho ellenállása. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ez jó érték e, vagy éppenséggel nincs e valakinek service manual ehhez a géphez!?
Előre is köszönöm.
Üdv, Palkó.
(#) dani vince válasza palko0125 hozzászólására (») Jan 14, 2014 /
 
Szerirtem ok.
(#) palko0125 válasza palko0125 hozzászólására (») Jan 14, 2014 /
 
Közben megvizsgáltam a motort és a benne lévő "alaplap" szét van égve. Meg is ölte a vezérlőt. Úgyhogy tárgytalan a dolog.
(#) szdavid_96 hozzászólása Jan 17, 2014 /
 
Sziasztok!

Van Egy Whirlpool AWE 2214 típusú mosógépünk. Tegnap megforralta a vizet, tiszta gőz volt minden. Azóta el sem indul. Ilyenkor mit érdemes megnézni mi mehetett el benne? A programkapcsolóra vagy a fűtőszál testelődésére vagy a hőszenzorokra tippelnék, viszont most már el sem indul így valami más baja is lehet. Hétfőn tudnám szét szedni viszont jó lenne tudni mit is nézzek először.
Válaszokat előre is köszönöm.
(#) Gabó válasza szdavid_96 hozzászólására (») Jan 17, 2014 /
 
Hibakód? Eléggé ismerem ezt a "gyönyörű" típust...
(#) szdavid_96 válasza Gabó hozzászólására (») Jan 17, 2014 /
 
Hibakód? Én sajnos nem ismerem. Hogy tudom megnézni a hibakódot?
(#) botesz válasza szdavid_96 hozzászólására (») Jan 17, 2014 /
 
A mosás lefolyását jelző ledek kombinációja illetve a 2 szélén lévő hibajelző ledekből(szervízkulcs,szűrő,vízcsap)
Következő: »»   271 / 582
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem