Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2273 / 3571
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 16, 2014 /
 
Akkor szó szerint visszaidézem amit írtam, úgyis itt van előttem egy fecnin:
Figyelem!
Épületvillamossági szerelést vállalok. Vezetékcsere akár falbontás nélkül is.
Érd:..............
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 16, 2014 /
 
Ezzel szerintem semmi gond nincs. Különösen ha utána szóltál hogy élnezést, itt van az amit küldeni szerettem volna. Én emiatt még inkább felvennélek.
(#) saraha hozzászólása Ápr 16, 2014 /
 
Üdv.Tudja valaki,hogy itt az M8-as szakaszon kell-e fizetni vagy az ingyenes?A gugliba bejelöltem,hogy fizetős utak elkerülése de nem tudom.
A hozzászólás módosítva: Ápr 16, 2014
(#) mineral válasza saraha hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Szia! A híd ingyenes ha arra gondolsz. Azon a kis szakaszon személyautóval nem díjköteles. Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Ápr 17, 2014
(#) saraha válasza mineral hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Szia.Igen arra a kis szakaszra voltam kíváncsi.Köszöntem a segítséged.
(#) kérdező hozzászólása Ápr 17, 2014 /
 
Sziasztok!
Azt honnan tudja egy oldal, (akár a HE) hogy valaki mobil eszközről válaszolt?
(#) kérdező válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Komolyan? Én valami IP-s dologra tippeltem volna.
(#) zolika60 válasza kérdező hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Nehogy komolyan vedd. Talán a készüléken futó szoftvert azonosítják.
(#) kérdező válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Ezt most tényleg majdnem bevettem. (Nem vagyok nagyon jártas az informatika hálózati dolgaiban.)
Tehát a mobilról küldött adat tartalmazza azt, hogy mobilól van küldve?
(#) Gafly válasza kérdező hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Hogy itt hogyan van megoldva azt nem tudom, de nálunk például azzal kezdi a kód, hogy megnézi hogy mivel nézik és az szerint generálja le a HTML kódot...
De nézd meg például ezt: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Ápr 17, 2014
(#) kérdező válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Értem.
Még egy kérdés: a HE szerverei helyileg hol vannak, milyen gépek? (Egy képet is szívesen látnék a cuccról.) Csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy néz ki, amit naponta nyúzunk a hozzászólásainkkal.
(#) Gafly válasza kérdező hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Erről viszont írt Topi régebben, csak most nem találom és indulófélben vagyok. Szerintem Moderátorok tudnak segíteni.
(#) kérdező válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Nem jó a link.
(#) glatzkrisztian86 hozzászólása Ápr 17, 2014 /
 
Nem sokat vagyok gépközelben. Jövök, megyek. Gyerekek.
Nem tudjátok az Istvánban a Nagyvárad téren milyenek az orvosok. Van egy tályog vagy valami hasonló. Ha felvágják, én megbolondulok.
Hizokura:
Egy kiló kenyér naponta. Fél kiló mindenféle szalámi. Haza mész az ülöm unkából kétszer háromszor főtétel. Ja és sok sör.
A hozzászólás módosítva: Ápr 17, 2014
(#) nagym6 válasza glatzkrisztian86 hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Idézet:
„Van egy tályog vagy valami hasonló. Ha felvágják, én megbolondulok.”

Ha tályog, és nem vágják fel, akkor bolondulsz meg.
Ettől nem kell félni. Érzéstelenítés tökéletes, semmi más rossz nincs benne, csak a majré. Utána a megkönnyebbülés, hogy végre megvan oldva. Nekem már valahány volt, tapasztalatból mondom.
A hozzászólás módosítva: Ápr 17, 2014
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Idézet:
„Én emiatt még inkább felvennélek.”

Ez esetben leszel a főnököm?
(#) 20sz Jófiú hozzászólása Ápr 17, 2014 /
 
Sziasztok!
A szigeteletlen illetve lakk szigetelésű vezetőt huzalnak, a valamiféle műanyag szigetelésűt vezetéknek és ha ezekből több van akkor kábelnek hívjuk. Több fórumot is olvasva akik autós berkekben érdekeltek azok szálnak hívják a vezetékeket. Szeretném magam tisztába tenni a fogalmakkal.
Szerintetek a szál szó szakmailag megállja a helyét?
(#) Qju válasza 20sz Jófiú hozzászólására (») Ápr 17, 2014 / 1
 
Szia! Nemigen. Olyan szakemberek használják akik a rádiót is fejegységnek hívják.
Talán onnan eredhet a szál elnevezés, hogy a kábel kötegben több vezető szál is van.
Ha azt vesszük hogy az autó test is egy vezető akkor az áramkör kialakításához egyetlen vezető szál is elegendő. Tehát mindegy... legfeljebb tudjuk, hogy autóról beszél vagy autószerelő a kolléga.
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Nekem tegnap kamerát dugtak az orromba. Vagy 15 cm mélyen. Nem volt kellemes. Előtte Lidocain Spray-t fújt a két orrlyukba. Az volt a legrosszabb.
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
És milyen volt a műsor?
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Én nem láttam, becsuktam a szemem, de a doki élvezte. Hát még az asszisztensnő.
(#) glatzkrisztian86 válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Megfogadom tanácsodat. Holnap megyek és meglátjuk mi lesz. Aztán szemvizsgálat, füll orr gégszet és kivizsgálás. Ja és szihologus. Meg intéznem kell az eü1-es vizsgálatott.

Kamera orba brr...És amikor a gégdet vizsgálják? Nyelvedet fogják és tükörel nézik a torkodat. És iázol mint a szamár.
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Csak beszámoltak róla mit láttak? Ha nem mire volt jó?
(#) pjg válasza glatzkrisztian86 hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Az az előző nap volt. Mondja ííííííí. Mondja eeeeeee.
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Hát az érzékeny hely. És nem is érzésteleníthető végig 15cm hosszan. Inkább egy tályog felvágás.
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Az Lidocain befúvás valami iszonyatos volt. Maró égető érzés. Azonnal kitisztult az orrnyílásom. Csak úgy szelelt. A torkomba is folyt. Szerencsére nem reggeliztem. Az biztos, hogy nem volt végig hatásos, mert hátul igen kellemetlen érzést okozott a bedugott csőszerű valami. De megérte megszenvedni, mert ez a doki máris felfedezett olyan meghibásodást, amit az előző 3 orvos 3 év alatt nem tudott. Ezután voltam még panoráma röntgenen és megyek a jövő héten arckoponya CT-re. Ott már csak a várakozás a kellemetlen, de időre megyek.
A hozzászólás módosítva: Ápr 17, 2014
(#) Gery78 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Majd ne felejts el mosolyogni amikor készítik a röntgen képeket.
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Akkor nem voltál fogorvosnál, ha a Lidocain kellemetlen. Ott a számat telefújják, torkomon is lemegy, talán a fülemen jön ki. Érdekes fogorvoséknál, hogy a Lidocaint azért fújják, hogy utána az injekció ne fájjon. De a Lidocain csak felületi érzéstelenítő, mert csak oda jut, semmit sem ér a mélybe menő injekció fájdalma ellen. Később rájöttem, hogy lehet nem kérni.
Remélem nem valami komolyabb baj van, ha ilyen alapos vizsgálatok szükségesek.
(#) 20sz Jófiú válasza Qju hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Jól gondoltam akkor. Akik nem értenek az elektronikához azok mondják, akik értenek hozzá azok pedig tudják miről van szó. Köszönöm a választ!
(#) glatzkrisztian86 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 17, 2014 /
 
Akkor ismered az érzést. Nálunk van, hajlamosság a család felöl. Felér egy kinzásal a fogász. Én voltam a Szent királyban előkészítésen. A gatyám csupa víz a kezelés után. A szék fogantyúján a szorításom nyoma. Gondoskodtam Lidokainról amikor kijöttem Algo injekció és Saridon.
Jó a sört utána ittam.
CT vizsgálat hát csak a várakozás tényleg hosszú idöpontal is. Betolnak és mintha nem is tudnám hol lennél csak furák a hangok.
Következő: »»   2273 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem