Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   58 / 254
(#) eyess válasza Melphi hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Értem , de benne volt a szállítás is az írásodban.Amint látom már 17 en licitáltak rá , ha valaki rád licitál , akkor nem kell csinálni semmit, mert az övé lesz.
Vagy írsz az eladónak , hogy tárgytalan a részedről a dolog.
(#) Melphi válasza eyess hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Igen már túl is licitáltak.
Köszönöm.
(#) eyess válasza Melphi hozzászólására (») Márc 31, 2014 /
 
Akkor most már nyugodj meg.Ezzel számodra véget ért a dolog.
(#) Mzolee hozzászólása Ápr 1, 2014 /
 
Na munkanap van és még mindig ezt dobja ki pirossal bekeretezett.
Úgylátom így nem tudok semmit kezdeni. Hová kattintsak hogy felvegyem a kapcsolatot az eladóval? Mert ugye a "Contact seller" -re való kattintás a fent láthatót produkálta. Ami szerintem kapcsolatfelvétel az eladóval < jelenti.
(#) Szpisti válasza Mzolee hozzászólására (») Ápr 1, 2014 /
 
Adj neki egy semleges vagy negatív értékelést, egyből elő fog kerülni.
Ilyenkor lép be az Ebay, hogy esetleg segítse tisztázni a problémát, automatikusan nem fogadja el úgysem a végleges nem pozitiv értékelést. Nálam legalább is ez bejött.
(#) kilvadi válasza Mzolee hozzászólására (») Ápr 1, 2014 /
 
nem te vagy az egyetlen. ez vmi ebay-es belső probléma: Bővebben: Link

esetleg a costumer supportban tudsz írni az ebaynek erről a problémáról.
Costumer Support-> Contact Ebay -> (oldalt) Send us an email
(#) atiotezer válasza Mzolee hozzászólására (») Ápr 1, 2014 /
 
Nekem is ez van! Többszöri próbálkozás után bedobja a case ablakot, beírom a szükséges adatokat, rákattintok a küldésre és visszadob ugyan oda, pár napja van ez nálam is.

Én még üzenetet sem tudok az eladónak írni.
(#) Mzolee hozzászólása Ápr 1, 2014 /
 
Köszi a válaszokat!
Meglátom mit tehetek
(#) Csupasz válasza Mzolee hozzászólására (») Ápr 1, 2014 /
 
Nálam kiválóan működik minden.Éppen most reklamáltam vissza egy pénzt, mert nem jött meg a cucc....
(#) Szebence hozzászólása Ápr 2, 2014 /
 
Sziasztok!

Rendeltem árut, nem érkezett meg időben, visszakaptam a pénzt, viszont ezt követően megérkezett a termék. Hogyan tudom visszautalni a pénzt? Felvettem a kapcsolatot az eladóval, írtam neki, hogy kifizetném, Ő többek közt ezt válaszola:

In this case, would you like to send money to our paypal account: paypal@ebay.sh.cn ?
You just need to sign in your paypal account, click "send money", Paypal will lead you.

Hogy kell utalni neki a pénzt, milyen számlaszámra / címre, illetve nekem a paypal HUF-ra van állítva, így gondolom a megfelelő összeget magyar Ft-ban átszámolva kell küldeni és utaláskor konvertálja át az aktuális napi árfolyamon. Valaki tudna erről bővebb infót adni?
(#) Szpisti válasza Szebence hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Mindent leírt az eladód, csak le kéne fordítani.
Küldd el az összeget (beírod dollárban, majd automatikusan úgyis konvertálja forintról) az általa megadott email-címmel rendelkező pp accountjára.
Bejelentkezel a pp-edbe, rákattintasz a "send money" (pénz küldés) , és megadod az email címét meg az összeget, és már küldheted is.
A számlaszámnak a pp esetében nincs jelentősége, mindenki hozzárendel egy mélcímet, gondolom Te is így indítottad...
(#) whitedrago hozzászólása Ápr 18, 2014 /
 
Sziasztok!
Rendelt már valaki az AliExpress-ről? Itt is lehet fizetni PayPal-al, mint eBay-en?
Jobb helyet nem találtam a kérdésemnek, ezért írtam ide.
(#) nedudgi válasza whitedrago hozzászólására (») Ápr 18, 2014 /
 
Rendelt.
Nem lehet, csak az oldalon feltüntetett módokon. Ilyen például a virtuális bankkártya.
(#) whitedrago válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 18, 2014 /
 
Olyat hogyan lehet létrehozni?
(#) nedudgi válasza whitedrago hozzászólására (») Ápr 18, 2014 /
 
A számlavezető bankodnál kell igényelni.
(#) Csupasz válasza whitedrago hozzászólására (») Ápr 18, 2014 /
 
Nem lehet, ahogy nedudgi kolléga írja. De ha levélben rákérdezel, kb. 80%-uk megadja a PP fizetési lehetőséget....
(#) whitedrago válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 18, 2014 /
 
Nincs bankkártyám, ezért is kérdeztem, hogy lehet-e PP-vel fizetni.
(#) CRU3L válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 21, 2014 /
 
Szia!
Erről az olalról egyszerűen nem tudom megvenni, mert fizetéskor hibát jelez.
Ez helyettesítheti, vagy próbálkozzat ezzel a paypalos dologgal tovább?
Bővebben: Link
(#) nedudgi válasza CRU3L hozzászólására (») Ápr 21, 2014 /
 
Nem látok kizáró okot, miért ne?
(#) CRU3L válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Csak a biztonság kedvéért megkérdeztelek. Nem tudom mi a baja a fizetéssel.
Ehhez is Li-Ion akkut vegyek?
A hozzászólás módosítva: Ápr 22, 2014
(#) Melphi hozzászólása Ápr 23, 2014 /
 
Sziasztok!
Valaki találkozott már ilyennel, ezt a teméket akrtam megvenni, de fizetéskor mindig azt írja ki a PlayPal hogy a tranzakciót a bank elutasította, de mint kiderült nem az ennyimé hanem a PlayPal, de akármi mást veszek sikeresen megtörténik a fizetés.
Még azt is észrevettem hogy aki ezt a terméket árulja az mind egy csoport taja, és egyiktől sem tudok venni, mert mindegyiknél ugyan ezt írja ki a PlayPal, ezt abból gondolom, mert mindegyiknek 99,3 es az értékelése és mindegyiknek oda van az ME embléma, és 3 emberkétől is próbáltam megvenni.
Szerintetek tőlük mért nem tudok vásárolni?
(#) Melphi válasza Melphi hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Ezt a hibát írja ki: We couldn't complete your purchase, because the card issuer declined the card x-6018.
(#) eyess válasza Melphi hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Ha a teljes vételig eljutsz , és a végén a végösszeg megjelenik neked , és lezárod a vételt magyarul befejezed a vételt , és utána jön a hiba , akkor nem az eladónál lehet a hiba hanem nálad.
Azt kell megtudnod , hogy a bank ahol vagy , illetve a kártyáddal lehet e Ausztrál dollárban fizetni , illetve a bank intézi e ezen valuta tranzakcióját , és forintosítását vagy nem.
(#) Melphi hozzászólása Ápr 23, 2014 /
 
Felhívtam a bankot, azt mondták hogy el sem jutott hozzájuk a felkérés, amúgy már vásároltam Ausztrál dollárban, és nem volt gond.
Csatolom a képet a hibaüzenetről.

Névtelen.png
    
(#) kadarist válasza Melphi hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Nem engedi a kártyakibocsájtó ezt a tranzakciót (ennek az illetőnek vagy banknak) ezért válassz más fizetési megoldást, például Top Up-ra tölts fel pénzt és onnan fizess.
(#) Melphi válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Megoldottam, megkértem egy ismerőst rendelje meg, csak azt nem tudom hogy hol lehetett a hiba a bankom azt mondta hogy ők nem tudnak semmiről.
Köszönöm
(#) Tardief hozzászólása Ápr 25, 2014 /
 
Sziasztok!
Szeretnék rendeleni néhány LED-et ebay-ről és keresgélés közben bukkantam erre.
~700 Forintért 50 darab 1 wattos LED? Lehetséges ez?
A hozzászólás módosítva: Ápr 25, 2014
(#) nedudgi válasza Tardief hozzászólására (») Ápr 25, 2014 /
 
Hát persze. Ez csak 100Lm/W... A CRI érték fel sincs tüntetve.
Nem azért, de az a 700 Ft közelebb jár az ezerhez.
A hozzászólás módosítva: Ápr 25, 2014
(#) Tardief válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 25, 2014 /
 
Nem vagyok túl tájékozott a témában, csak most kezdtem beleásni magam, de jelenleg nem sok időm van( érettségi).
Úgy tudtam hogy a 100Lm/w jónak mondható. Akkor ezek minőség és teljesítmény szempontjából is felejtősek?
Igazad van. Rosszat linkeltem. Találtam egy gyakorlatilag ugyan ilyen ajánlatot, de ott csak 2 fontot kértek.
(#) nedudgi válasza Tardief hozzászólására (») Ápr 25, 2014 /
 
Ezt ugyan nem itt kellene megbeszélni, de az ár-érték arány nem olyan rossz.
Következő: »»   58 / 254
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem